Şimdi Ara

Windows 10 - Üniversitelere Özel Ücretsiz Lisans Alma Rehberi (OnTheHub - Dreamspark) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
56
Favori
98.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aofle windows keyi alamazsınız ancak office365 veriliyor ücretsiz olarak. Ben kullanıyorum su anda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok hocam ya office değil windows lisans lazım. aslında ankara ünide öğrenciyim de çok üşendim öğrenci maili almaya ondan sormuştum. neyse sağolun cevap için.
  • Forumda falan satan okuyor g2a gibi sitelerde de 30,40 liraya bulunuyor bir bakın isterseniz

• Bu arada Windows 10 un normal sürümü Dremspark ta yok. Ama Kısa süre önce W10 un Server sürümü olan Server 2016 listeye eklendi.
    Saldırabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim için Dreamspark tan Windows Embedded 8.1 Industry Pro aldık. Daha önce benim de kullanmış olduğu iso ile kurulum yaptım. Keyi girdim, ürün anahtarı çalışmıyor dedi. Ben de komut satırından girdim keyi kabul etti. Bu sefer de etkinleştirmeyi denedim kabul etmedi. Acaba sebebi nedir? Benim keyi kabul ediyor ama kardeşiminkini kabul etmiyor.
     Windows 10 - Üniversitelere Özel Ücretsiz Lisans Alma Rehberi (OnTheHub - Dreamspark) Windows 10 - Üniversitelere Özel Ücretsiz Lisans Alma Rehberi (OnTheHub - Dreamspark) Windows 10 - Üniversitelere Özel Ücretsiz Lisans Alma Rehberi (OnTheHub - Dreamspark) Windows 10 - Üniversitelere Özel Ücretsiz Lisans Alma Rehberi (OnTheHub - Dreamspark) Windows 10 - Üniversitelere Özel Ücretsiz Lisans Alma Rehberi (OnTheHub - Dreamspark) Windows 10 - Üniversitelere Özel Ücretsiz Lisans Alma Rehberi (OnTheHub - Dreamspark)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tam mezun oldum, kayıdı sildirdim Ege üni kayıt olmuş!!!! Böyle şansa ben.... Epostaya giremiyorum sanırım iptal ettiler

• Merhaba, bir kaç sorum var. Buradan dosyayı indirip, yeni alacağım bilgisayara kurulum yapmak için ekstra ücret mi ödemem lazım. Yardım kısmında ona benzer bir şeyler yazıyordu da. İkincisi mesela okuldan mezun olduk, fakat sistemde Windows 10 kurulu, mezun olduktan sonra direk olarak aktivasyon iptal mi oluyor?

Yardım edebilirseniz sevinirim. İyi günler dilerim.
  • okulum var fakat giriş yapamıyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

okulum var fakat giriş yapamıyorum?

Direkt giriş yok. Okulunuzun ( genellikle mühendislik) fakültesine başvurup kayıt olmanız gerekiyor diye biliyorum. Okulunuz anlaşmalıysa tabi.
  • Boltux kullanıcısına yanıt
    Aktivasyon kodu alıyoruz, bu kodun herhangi bir süre kısıtlaması yok.
    Bende iki çeşit kod var mesela, biri edu sürümü diğeri normal pro.
    iso. indirip usb ile kurulum yaptım, key girdim herhangi bir sorun yaşamadım.
    iso. dosyası genelde güncel olmuyor ama sonradan büyük çaplı güncelleme gerekiyor.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Yeni bilgisayar aldım, Windows İSO'sunu Windows'un kendi sitesinden indirdim. Buradan da key'i aldım. Bios ve sistemin güzel çalışması için UEFİ Windows kurulumu yapmayı düşünüyorum. Sanırım bu Windows Key'i kurulum sonrası Bios'a gömülüyor. Ryzen sistemlerde Ram'lerin düzgün frekanslarda çalışması için arada Bios'a güncelleme yapmam gerekiyor. Acaba Bios güncellemesi bu Bios'a gömülü key'i siler mi?

İkinci sorum da anladığım kadarıyla bu key'i bir kere kullanabiliyoruz. İleride bir gün format atmak istediğimde, temiz bir kurulum yapıp Windows'u tekrar kursam, aynı bu key'i kullanamıyorum sanırım. Windows format yerine, Windows'un kendi içerisinde kurtarma oluşturup, o zamana geri dönmek lazım sanırım. Doğru anlamış mıyım?

İyi günler dilerim.
  • Boltux kullanıcısına yanıt
    Tam donanımlı kurulum dediğiniz gibi hocam, win sitesinden indirmek yerine doğrudan lisans aldığınız bağlantıdan indirmenizi öneririm, key girerken sıkıntı çıkabilir diye okumuştum yalnışım varsa düzeltin.

Şimdiye kadar win sistemini bir kez iso dosyasından usb port ederek kurdum tek kullanımlık olduğunu sanmıyorum.

Sanırım bu konularda size sağlıklı bilgi veremiyorum.
  • w10 multiple editions pro versiyonu mu oluyor

w10 multiple editions mu education mı kullanıyorsunuz?
    Ne farkları var? Gereksiz program var mı bunların birinde sistemi yoran
  • Multiple alacağıma yanlışıkla Education aldım. Şimdi Multiple almak istediğimde zaten bu tip bir ürün aldığınızdan dolayı Multiple ürününü alamazsınız diyor.

Education'ı Multiple ile değiştirme imkanım var mı? Contact kısmından yazdım fakat dönen olmadı.

• ARKADAŞLAR BU SAYFAYI DA İNCELEMENİZİ TAVSİE EDERİM TIKLA İNCELE
  • değişiklik var mı hocam
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Malesef hocam

• Bende nu ücretsiz hakkımız olduğunu öğrenince geçen hafta sepete ekliyim dedim birdenbire satın aldı pek bi şey sormadan. Neyse pro ve home içereni sonra alırım dedim. Öyle olduğunu bilmiyordum siz diyince öğrendim. Neyse education ında eksiği yok. Sadece ismi değişik

• Süleyman demirelinvar gözüküyor ama bir türlü oturum açamyıorum neden acaba ?
  • Arkadaşlar yukarıdakilerden hangisi daha iyi? Hangisini indireyim? Multiple Edition mı, Education mı, Education N mi?

Windows 10  Windows 10 - Üniversitelere Özel Ücretsiz Lisans Alma Rehberi (OnTheHub - Dreamspark)
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.