Şimdi Ara

Whatsapp Plus Kullananlar [ 17 Haziran 2020 GÜNCELLEME!] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
9
Favori
58.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maalesef, primo kullandım bir ara sorunsuz çalışıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuan bende deniyorum WhatsApp plusı.plustürkiye den indirdim.

• Şuan kullanmaya başladım. Gayet kullanışlı ve pratik gözüküyor. Elinize sağlık. gizlilik özellikleri işe yarar bayağı şu log kayıtları da çok işlevsel.

• Yeni sürüme geçemedim bir türlü, 37 mb lık dosya anında iniyor doğrusu eksik indiğinden paket ayrıştırma hatası alıyorum.10 kez denedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fell on Black Days F kullanıcısına yanıt
    Gelistiriciye mesaj atın. Sorunsuz indirip kurduk biz.

• Yeni sürüme güncellendi. Sürüm notları ilk mesaja eklendi

• Arkadaşlar programın yeni sürümü var mı? 5 gün içinde güncellemeniz gerekiyor diyor sürekli
  • Karsidaki kişi beni silmis profil fotosunu göremiyorum bu program gösterirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: H@$@N

Karsidaki kişi beni silmis profil fotosunu göremiyorum bu program gösterirmi

Göstermez.

• quote:

Orijinalden alıntı: hs1987

Arkadaşlar programın yeni sürümü var mı? 5 gün içinde güncellemeniz gerekiyor diyor sürekli

İlk mesajı birazdan güncelleyecegim bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifakinti -- 4 Ekim 2017; 11:30:3 >
  • Konu bugün itibariyle güncellendi. En sorunsuz WhatsApp Plus linki verildi.

• 2015te mavi tık felan filan çok ekstra özelliklerdi de şuan ne gibi ekstraları var?
  • türkçe desteği var mı fouad modun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MrCnR06 kullanıcısına yanıt
    Aynı mevzular devam ediyor, extra olarak durumlari tek tuşla indirme, duruma baktığını gizleme vs.

• zaltun kullanıcısına yanıt
    Evet %90 türkçe.

• Hocam geçenlerde bir anda arkadaşlarım whatsapp profil fotoğrafımı görüntüleyemediler. Ben kontrol ettiğimde görebiliyordum ve gizlilik ayarlarına baktığımda da herkese açıktı ama arkadaşlarım göremediğini iddaa etti. Sonra bir süre sonra kendiliğinden düzeldi.

Acaba bunun nedeni ogün telefonumun sürekli kapanıp açılması olabilir mi diye sormak istedim. Eğer değilse ne olabilir?

• Whatsapp da gizliliği herkes yapmama rağmen ekli olmayanlar göremiyor?

• Arkadaşlar Whatsapp plus indirdim ama virüs taramasında baya bir virüs çıktı kullanım sorun yaşatır mı?
  • adminastör kullanıcısına yanıt
    Hangi siteden indirdiniz? Güvenilir olmayan kaynaklarda virüs reklam vs olabiliyor. Fouadmods.com yıllardır kullanırım bir sıkıntı olmadı bugüne kadar olacağını da düşünmüyorum. İlk mesajda son güncelleme de link.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackmambasss

Hocam geçenlerde bir anda arkadaşlarım whatsapp profil fotoğrafımı görüntüleyemediler. Ben kontrol ettiğimde görebiliyordum ve gizlilik ayarlarına baktığımda da herkese açıktı ama arkadaşlarım göremediğini iddaa etti. Sonra bir süre sonra kendiliğinden düzeldi.

Acaba bunun nedeni ogün telefonumun sürekli kapanıp açılması olabilir mi diye sormak istedim. Eğer değilse ne olabilir?

Telefonun açılıp kapanmasından kaynaklandığını düşünmüyorum. Fakat mantıklı bir açıklama da getiremiyorum. Çok ilginç. Çözüldüyse ne mutlu size

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.