Şimdi Ara

Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi (69. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.989
Cevap
81
Favori
113.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu tatlılığa da travesti suratlı dendiğini gördük Sen şaşırtma Yarabbi..

• red alert2 R kullanıcısına yanıt

Logan ölmedi ki .William onu çıplak bırakıp,ata bindirip Westworldden çıkmaıs için trene yolladı.Hatta dediki senin gibi bir pısırık nasıl şirketin başına geçebilir ki gibi bir şey dedi.Çıplak göndermesinin sebebi de babasına oğlunun şirketi yönetecek kabiliyette olmadığını göstermek.Bu sayede William Logana göz dağı verip şirketin başına geçiyor ve finansal desteğe kavuşuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kagan-

Logan ölmedi ki .William onu çıplak bırakıp,ata bindirip Westworldden çıkmaıs için trene yolladı.Hatta dediki senin gibi bir pısırık nasıl şirketin başına geçebilir ki gibi bir şey dedi.Çıplak göndermesinin sebebi de babasına oğlunun şirketi yönetecek kabiliyette olmadığını göstermek.Bu sayede William Logana göz dağı verip şirketin başına geçiyor ve finansal desteğe kavuşuyor.

Anladim hocam tesekkur ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dizinin olayı ne çok duyuyorum

• Zevkler ve renkler tartışılmaz ama O soğuk ve sevimsiz kadın güzelse bernant ta yakışıklılıkta ilk 10 girer o zaman,, :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nolan ve antony hopkins reisere teşekür eder uzun ömürler dilerim soluksuz 1,5 saat ımı aldı ama hayatımın en güzel dizi izleme anlarıydı..helal olsun..çok çok ince hazırlanmış bir dizi emek vs gercekten muhtesemdi..

• Sezon finalinde doloresin kullandıkları tablette ismi wyatt olarak gözüküyor sahneyi bulun dikkatlice bakın,Ford kendi robotunu yapıp bakınız Bernand'ın sevgilisini öldürdüğü sahne wyatt senaryosunu işleme koyup sahte ölümünü tezgahladı.

Filmini izleyenler bir ortaçağ feodal kasaba ve Roma dönemindeki pompei şehri olduğunu da görmüştür malzeme çok yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbaba89 -- 6 Aralık 2016; 21:41:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Ford üzerine, 10 bölüm içerir,

O bu değilde arkadaşlar bu kadar hesap kitap yapan kahrolası robatları programlayan ne bilim onlara açık kapı yükleyen ford efendi gerçekten öldümü o travesti sıratlı robot gerçekten ford gibi bir dehayı bir kurşunla harcadımı,

Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi
  • Mükemmel bir bölümle sezonu tamamladık.Yaşattıkları tek hayal kırıklığı 2018

Welcome to Samurai World diyebilirmiyiz
    Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi
  • Olması gerektiği şekilde bitti. Allah'tan Nolan'ın sözü geçmiş Abrahams'a kalsaydık 2018'e acaba acaba derdik. Yeni sezonda farklı parklarda görücez kaldı ki asıl her şey yeni başlıyor artık uyanan robotları görmüş olduk bundan sonra gerilim-aksiyon ögeleri de olacaktır.
  • Bunun yerini ne doldurur bilmiyorum ama "Ash vs Evil Dead" ve "The Man in the High Castle"da takılayım. The Walking Dead sarmıyor...

• BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    Game of thrones izlemediysen oneririm hocam

• dizi tek sezonluk gibi bitti sanki final yaptı, muhteşemdi. devam etmez herhalde.
  • Akbaba89 kullanıcısına yanıt

Kendi sahte ölümünü tasarlaması benim açımdan en iyi senaryo olur hopkins reyiz olmazsa büyük kayıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

Bunun yerini ne doldurur bilmiyorum ama "Ash vs Evil Dead" ve "The Man in the High Castle"da takılayım. The Walking Dead sarmıyor...

Black Mirror izle hocam izlemediysen.

• X-FI X kullanıcısına yanıt
    2018 de devam edecek ve Ed Harrisin oynayacağı doğrulandı.Ama Westworldümü anlatacak neyi anlatacak belli değil şuan.
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    2. sezon onayını aldı.

Nolan ve eşi zaten 5 sezon olarak planlamış diziyi.
  • qerrard! kullanıcısına yanıt
    Hopkins reyiz baya yaşlandı ama çekimler başladığında 80 yaşına girer büyük ihtimal.Doğal sebepler ya diziden çıkartacak ya da üst akıl gibi arkaplanda görebiliriz.Gerçi iyi filmlerde rol alıyor adam yaşına bakmıyor.

Edit:Ed Harrisi de Hopkinse yakın zannediyordum arada 13 yaş varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kagan- -- 7 Aralık 2016; 0:0:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: red alert2

Game of thrones izlemediysen oneririm hocam

7. Sezonu bekliyorum...

@Kefelon: Black Mirror'a bakacağım, tavsiye için teşekkürler

• En büyük twist bence de Dr. Ford'un iyi çıkması

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.