Şimdi Ara

Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi (71. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.990
Cevap
81
Favori
113.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5. Bölümdeyim 15. dakikada sıkıntıdan kapattım. Sanki dizi şu anda hiçbir şey anlatmıyormuş gibi geliyor. 5 dakikalık önemli birşey izliyorsak geriye kalan 50 dakika kuru gürültü gibi. Beni en çok bayan kısımlar genelde Dolores'in sahneleri oluyor. Dakikalarca ağlak surat seyrediyoruz ve sonucunda hiçbir halt olduğu yok. Eğer devamı da böyleyse izlemiyim bari.
  • Modena07 kullanıcısına yanıt
    Hocam benxe sabret ve dikkatli izlemeye calis gercekten cok kaliteli bir bilim kurgu dizisi
    Devam edin derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok sekil adam ya

Ozellikld hannibalda efsaneydi

Bu diziye katilsa eminim her zamanki gibi sekil katar ortama

• quote:

Orijinalden alıntı: red alert2

Hocam benxe sabret ve dikkatli izlemeye calis gercekten cok kaliteli bir bilim kurgu dizisi
    Devam edin derim

Vallaha olabildiğince dikkatli izliyorum, hatta sahnelerde öndeki karakterler konuşurken arkadaki kişileri dahi inceliyorum fakat bir süre sonra dediğim sebeplerden dolayı baymaya başladı. Devam edecek olmamın sebebi bu kadar kişi harika bulduysa vardır bir bildikleri.
    Sabredin hocam sonlara dogru daha cok sarar gibi geliyor

Iyi seyirler

• quote:

Orijinalden alıntı: red alert2

Sabredin hocam sonlara dogru daha cok sarar gibi geliyor

Iyi seyirler

Eyw sağolasın :)
  • Finali dün izleyebildim.
    Aman Allah'ım. Siz ne yaptınız öyle yahu? Muhteşem bir finaldi gerçekten. Her bölüm üstüne ekleyerek gelip finalde asıl bombayı patlattılar resmen. Muhteşemdi.
    Dizin hiçbir diyaloğu boş değil. Anlatılan tüm hikayeler(yan hikayeler dahil) anlamlı. Sabredersen keyif alırsın, ama dikkatli izlemen gerekli. Yoksa ileri ki bölümlerde bazı bağlantıları kaçırabilirsin.
  • Beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 8 Aralık 2016; 11:58:24 >
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Dizide geçen neredeyse her diyaloğun önemli olduğuna ben de katılıyorum, zaten Nolan da dizi için "ince işçilik" tarzı şeyler diyordu. Aslında küçük şeylerde dahi bir ayrıntı gizli. Örneğin Dolores'in düşürdüğü konserve kutusu:

Soldaki geçmişten ve bunu William alırken, ismin birleşik yazıldığı sağdaki ise şimdiki zamandan ve bunu da MiB alıyordu. Bu ayrıntıyı görünce ben de şaşırmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 8 Aralık 2016; 12:19:54 >
  • 10. bülümü izleyip başa dönünce daha çok bu tür ipuçları yakalanır. İlk gördüğümüzde anlam veremediğimiz çoğu olay dizinin finali ile neticelendi. Çok şahane bir bütünlük var hikayede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

10. bülümü izleyip başa dönünce daha çok bu tür ipuçları yakalanır. İlk gördüğümüzde anlam veremediğimiz çoğu olay dizinin finali ile neticelendi. Çok şahane bir bütünlük var hikayede.

Lost gibi ucu açık bırakmamaları iyi oldu. Gizem üstüne gizem gizem üstüne gizem en sonunda patlıyor.
  • İlk bölümünü izliyorum şimdi.
  • DoctorStrange kullanıcısına yanıt
    Harbiden iyi yakalamissiniz

obaaa.. hakikatten. adamlar bizimle billur geçmiş resmen. bu kadarı da fazla.
    Biraz da ilgi meselesi. Ben hiçbir zaman sıkıldığımı hatırlamıyorum:) Ama devam edin kesinlikle. Özellikle son 3-4 bölüm çok iyi.
  • Sarkık memeli karıya bak sen

Bu arada beğenmeyen bir tek benim sanırım.

• Wyatt kimmiş ben anlamadım?

• kaand12@ kullanıcısına yanıt

Wyatt hiç ortaya çıkmamış aslında, onun hikayesini Dolores'e yüklüyor Arnold böylece Wyatt oluyor bir nevi ve katliam yapıyor.

Bu kısımda ben masaya bakmıştım ama timeline olayları kafamı bulandırdığı için masadakiler hakkında hiçbir şey düşünemedim
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.