Şimdi Ara

Westworld (2016-2022) | HBO | İptal Edildi (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.989
Cevap
81
Favori
113.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 saat konuşmuşlar yok artık, :D ama anca tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

Bunun yerini ne doldurur bilmiyorum ama "Ash vs Evil Dead" ve "The Man in the High Castle"da takılayım. The Walking Dead sarmıyor...

Black Mirror izle hocam izlemediysen.

Aynen hocam Black Mirror candır gerisi heyecandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.chaLi -- 7 Aralık 2016; 0:58:49 >
  • 1 saat ne ya
  • Son bölümdeki Exit Music'in Ramin Djawadi'nin elinden çıkan piyano ve keman (sanırım keman ) halini Person of Interest'in 3. sezon finali ile birleştirmişler:

Müziğin bu hali Westworld'e has çizgiler taşıdığı için Person of Interest'e pek olmamış. Hani olmuş da, çok olmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diziyi 1. bölüm dışında hiç izlemedim biriktirmek istedim ama bu geekyapar kanalının videolarının hepsini her bölümden sonra izledim. bunlar niyeyse komik geliyor bana izlettiriyolar kendilerini ilginç bir şekilde :D
  • bu yıl westworld bütün ödülleri silip süpürecek gibi durmuyor mu sizcede
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    ne güzel işte hocam 2018 e kadar anca bitiririz
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam final gibiydi

• Gelmis gecmis en iyi bilim kurgu dizisi diyebilirim.oyle bir diziki insan kendini sorgulamadan edemiyor.Gerçekmiyiz yoksa bir bilgisayar simulasyonundami yasiyoruz? Ozgur irade gercekten varmidir yoksa bir aldatmacadan ibaretmi ?

ilerde inaniyorumki insanlik buna benzer bir bilgisayar simulasyonu yapicak. Orda ayni bizim gibi duygu ve dusuncelere sahip yapay zekalı insanlar olacak.ve o zaman her insan kendini sorgulamaya baslıcak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: **Nightmare**

Gelmis gecmis en iyi bilim kurgu dizisi diyebilirim.oyle bir diziki insan kendini sorgulamadan edemiyor.Gerçekmiyiz yoksa bir bilgisayar simulasyonundami yasiyoruz? Ozgur irade gercekten varmidir yoksa bir aldatmacadan ibaretmi ?

ilerde inaniyorumki insanlik buna benzer bir bilgisayar simulasyonu yapicak. Orda ayni bizim gibi duygu ve dusuncelere sahip yapay zekalı insanlar olacak.ve o zaman her insan kendini sorgulamaya baslıcak ?

Zayen onun adimlari diyebilecegimiz teknoloji sanal gerceklik.Keske 50 yil sonra dogup o anlari yasayabilseydik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley

quote:

Orijinalden alıntı: **Nightmare**

Gelmis gecmis en iyi bilim kurgu dizisi diyebilirim.oyle bir diziki insan kendini sorgulamadan edemiyor.Gerçekmiyiz yoksa bir bilgisayar simulasyonundami yasiyoruz? Ozgur irade gercekten varmidir yoksa bir aldatmacadan ibaretmi ?

Zayen onun adimlari diyebilecegimiz teknoloji sanal gerceklik.Keske 50 yil sonra dogup o anlari yasayabilseydik.

Aynen sanal gerceklik daha emekleme asamasinda. Biz dede oldugumuz zaman gorebiliriz anca :)

• Sezon finali

Müthiş bir sezonu geri bıraktık. Dizi oyunculuk, atmosfer, kurgu her özelliğiyle 10 numaraydı. İçerisinde barındırdığı gizemlerle Game of Thrones'u çok rahat dolduracaktır. Özellikle yaşının ilerlemesine rağmen Anthony Hopkins'in oyunculuğuna tekrar şahitlik etmek çok zevkliydi. Son bölümde Michelangelo'nun tablosunun önünde Tanrı'nın insanlara özgür irade verdiği teması uzun süre diğer diziler göremeyeceğimiz güzellikte bir sekanstı. Ford, iyi m, kötü mü tartışmalara beklemediğim bir cevap verdi. Maeve'nin tren ile ayrılmaması daha iyi oldu. Çünkü dış dünya ile hemen 2.sezonda tanışmamız gizemler ve flashbackler ile ilerleyen bir dizi için çok erken olurdu. Ayrıca Maeve admin yetkisi,farklı parklar, Bernard-Dolores'in özgür iradelerine kavuşması ve 2.hikaye olan Samurayworld teması ile birleşince dolu dolu bir sezon bekliyor olacağız. Ayrıca güvenlik birimindeki şef konumunda ismini bilmediğim cep herkülü abiye ne olduğu gösterilmedi. Şimdi gel de 2018 bekle şimdi.

• konu içinde yada bakşa bir mecrada maeve ye yardım eden asya kökenli arkadaşın motivasyonu sorgulanmıştı.tam son noktada maeve ye kızının yerini söyleyip hafifçede gülümsemesinden yine ford reyiz tarafından yönlendirildiğini çıkardım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokratik Adam

2. sezon onayını aldı.

Nolan ve eşi zaten 5 sezon olarak planlamış diziyi.

5 SEZON MU? AMA NASIL! herşeyi kullandılar gibi değil bana dizi de ve 2. sezonda tıkanır gibime geliyor.
  • Ne çektin be Dolares derken son noktayı koydu

• Şu diziye mads mikkelsen katilsa varya of of of

• bence kotu dizi bilimkurgu havasindan cikip oldurme uzerine yogunlasildi ilk bolumler daha iyiydi.robotlarin bilinclenmesi ne arkadas olmamis yakinda dizi battlestar galacticaya doner nerede cylonlarrrr

• quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

quote:

Orijinalden alıntı: Sokratik Adam

2. sezon onayını aldı.

Nolan ve eşi zaten 5 sezon olarak planlamış diziyi.

5 SEZON MU? AMA NASIL! herşeyi kullandılar gibi değil bana dizi de ve 2. sezonda tıkanır gibime geliyor.

dizinin ilk 3 sezonunun senaryosu hazır şekilde başladılar hocam
  • Ford için düşünülen şu durum yanlış:

Son sözleri açıklayıcı.. ölen kendisi, hostu değil, hostunu göreceğiniz diğer sezonda: Savaş zamanında Wyatt adında kötü bir adamla başlıyor. Ve bir cinayet. Bu sefer bilerek. Üzülerek söylüyorum ki bu benim son hikayem olacak. Eski bir dostum cesaretlendirici bir şey söylemişti.-"Bu şiddetli hazların şiddetli sonları olur."- Okuduğu alıntı Mozart, Beethoven ve Chopin'in ölmediğini sadece müziğe dönüştüklerini söyledi.
  • Arkadaşlar 5 sezon ya westworld southworld eastworld northworld ve en son world olacak

Hani Ford diyo ya hazır değilsiniz bu dört dünyadan sonra hazır olacaklar bence

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.