Şimdi Ara

WATCH DOGS 2 || PS4-PS4PRO ANA KONU || OYUN ÇIKTI (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
453
Cevap
9
Favori
16.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok iyi.
  • DS4 yöntemi geçerli olmuyor değil mi ?
  • Oyyun güzel bence oynayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu henuz oynamadim pc surumunu bekliyorum ama tekrar ettigi soylenmis bu ubisoft oyunlarinda kroniklesmis birsey herhalde. Ubisoft oyunlarinin en sevmedigim tarafi bu bir yerden sonra surekli kendini tekrar ediyor olmasi. Bence aceleye getiriyorlar oyunlari. Rockstar a bakiyorumda bu konuda cok rahat bir firma oyunu mukemmel bir hale getirmeden piyasaya surmuyorlar ve oyunlari 1 numara oluyor. Ubisoft surekli guzel yaratici fikirlerle bir oyun duyuruyor ve ilk tanitimlariyla acayip bir heyecan yaratiyor ama oyun ciktiginda hep ayni seyleri yapip duruyoruz. Butun oyun tanittiklari gibi olsa keske.

• Kesin izleyin

https://mobile.twitter.com/freddylossantos/status/801101587003359232

• quote:

Orijinalden alıntı: becks1907

Kesin izleyin

Vay be. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 29 Kasım 2016; 21:9:36 >
  • AC nin yokluğunda WD iyi gidiyor.
  • Oyunu Nvidia 1070 aldım diye hediye verdiler. versiyon 1.05 sürümünden oyun şuan ama nedense her şey ultradayken 28-30 fps veriyor. sadece bir ayarı değiştirdiğinizde 80-90 a çıkıyor fps.

Henüz ilk görevi yapıyorum. İlk oyunu ps4 de oynamış biri olarak söylüyorum ilk oyunun grafiklerinden çok daha hoş duruyor. kullanılan renk paletinden dolayı sanırım.

Biraz daha oynar gerekli ayrıntıları buradan paylaşır almak isteyenlere de az çok fikir verebiliriz umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: becks1907

Kesin izleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: TncyKrmn

Oyunu Nvidia 1070 aldım diye hediye verdiler. versiyon 1.05 sürümünden oyun şuan ama nedense her şey ultradayken 28-30 fps veriyor. sadece bir ayarı değiştirdiğinizde 80-90 a çıkıyor fps.

Henüz ilk görevi yapıyorum. İlk oyunu ps4 de oynamış biri olarak söylüyorum ilk oyunun grafiklerinden çok daha hoş duruyor. kullanılan renk paletinden dolayı sanırım.

Biraz daha oynar gerekli ayrıntıları buradan paylaşır almak isteyenlere de az çok fikir verebiliriz umarım.

Hangi ayar aceba bütün ayarları low yaptığımda bile çok kötü kasıyor hiç sevmedim oyunu,
    önerilen sistem
    CPU: Intel Core i5-3470 @ 3.2 GHz
    GPU: GeForce GTX 780
    VRAM: 3GB
    RAM: 8GB

benimki i5 3570, 16gb ram, gforce gtx 770 4gb 256 bit

• Nerdesinizzzzz
  • Online coopa girince benim oyunuma giren kişi haritada görevi işaretlediğimde göremiyor. Sanki tek başına oynuyormuş gibi... Bu neden böyle biri cevaplayabilir mi? Cep telefonundan multiplayer kısmından arkadaşı davet ediyorum o da onaylıyor, o şekilde giriyoruz. Nerede yanlış yapıyoruz?
  • 40 saatin sonunda güzel bir macera son buldu yaşayan şehir grafikler bol bol eğlenceli yan görev bol detay puanım 9 parasını sonuna kadar hak eden heryerinden emek fışkıran bir oyun olmuş

• vay be bu kadar iyi ha ,indirimlerde kapmak lazım o zaman şaşırttı ubisoft,hep ilk oyunda patlayıp ikinci oyunda şahlanıyor bu adamlar
  • Normal surum aldigim oyun deluxe edition oldu. Sanirim herkeste oyle.

Platinlenerek oyuna yol verilmistir

• Frame rate testlerine baktım standard ps4 te 30 fps stabilken pro da fps düşmesi var

Neyseki prom yok

• Coop görevleri ayrı mı yoksa hikayeyi de beraber oynayabiliyor muyuz?
  • 10 numara oyun. Wd1'den daha detaylı ve kapsamlı olmuş. Ben baya beğendim oyunu.

• Bende bitirdim bu sene gercekten keyif alarak bitirdigim en eglenceli oyundu.1 den kesinlikle cok daha iyi
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.