Şimdi Ara

Warlock Deckleriniz/Stratejileriniz (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
0
Favori
8.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben bu deckle bi gecede rank 11den 5e çıktım,bunu da öneririm çoğu kart zaten sizde var gibi gözüküyor
     Warlock Deckleriniz/Stratejileriniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: baLbesh

ben bu deckle bi gecede rank 11den 5e çıktım,bunu da öneririm çoğu kart zaten sizde var gibi gözüküyor

Güzel deck gerçekten sea giant yok sanıyordum varmış deneyicem en kısa zamanda artık bu sezon için pek bişi yapamıcam malesef sınvlarımda başlıo umarım meta çok değişmez onumuzdekı sezon uygularım bu decki

• Arkadaşlar zoolock hala iş yapıyor mu acaba şu bane of doom olan deste?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kperson35

Arkadaşlar zoolock hala iş yapıyor mu acaba şu bane of doom olan deste?

Aynen şu an onu yapmaya başladım 4 tane card craftladım. Acaba mech mage e mi yönelmeyim ?

• benim 1-2 aydır kullandığım başarılı deck
    yapabilceğiniz değişiklikler
    imp gang boss kullanabilir (ben de bulunmuyor)
    bane of doom
    hellfire (verim alamadım)
    mortal coil (verim alamadım)
  • Yahu anlamıyorum 15'te kaldım handlock ile.Paso facehunter gelip duruyor birde şansa bala yeniyor hepsi.Herkes facehuntermı oynuyor anlamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seered

Yahu anlamıyorum 15'te kaldım handlock ile.Paso facehunter gelip duruyor birde şansa bala yeniyor hepsi.Herkes facehuntermı oynuyor anlamadım.

O seviyede Handlock oynanmaz dostum, hızlı yükselebileceğin sınıfları denemelisin, handlock ilk 5' den sonra filan oynanbilir belki..
  • Hemen üstte arkadaşın paylaştığı demon zoo deck iş yapar, şimdide yapar, sonrada.

Mech Mage artık popülaritesini yitirdi, zoo daha iyi bir tercih.
  • Rikudou kullanıcısına yanıt
    Zoo var hazırda zaten Ama malganis üzerine kurulu olan değil.Tempo Mage'de var.Malygoslock'da var.FaceHunter'da var ancak bu rakip Facehunterlar sürekli gelip duruyor birşey yapamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seered

Zoo var hazırda zaten Ama malganis üzerine kurulu olan değil.Tempo Mage'de var.Malygoslock'da var.FaceHunter'da var ancak bu rakip Facehunterlar sürekli gelip duruyor birşey yapamıyorum.

Demon Zoo vs early game' i güzel olan deckler Face Hunter'a kafa tutar her türlü, özellikle bu sınıfa karşı sıkıntın varsa stream izleyerek fikir edinebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikudou -- 24 Haziran 2015; 22:40:51 >
  • Arkadaşlar elimde bulunan kartlarla şöyle bir handlock deck yaptım. Sizce gideri var mı? Önemli eksiklikleri var mı? Ve ayrıca ilk kez handlock oynayacağım, hiç tecrübem yok. Bu handlockta amaç nedir ? Nasıl bir oyun planı izlemem gerekli ? Kritik şeyleri yazarsanız sevinirim :)

• raichu10 R kullanıcısına yanıt
    Jaraxxus ve Emperor Thaurissian kilit kartlardır onlar yok.

• Bana bi doomguard verin oyunu feth edeyim
  • Arkadaşlar malygos warlock iş yapıyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: kperson35

Arkadaşlar malygos warlock iş yapıyor mu

Yapıyor ve çok güzel bir deck.
  • En güçlü class kaç sayfa geriye düşmüş, :)

Malygos destesinde hangisi daha iyidir.

2x imp-gang boss
    2x Blackwing Technician

2x Soulfire
    1x Soulfire (+1 ironbeak owl)
    Toplamda 2 owl oluyor.
    Yada zombie chow da ikilenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikudou -- 11 Ağustos 2015; 8:45:10 >
  • Blackwing bence çünkü demon sinerjisinden çok dragon sinerjisine sahip bir deck.

• quote:

Orijinalden alıntı: KraLmaNia10

Blackwing bence çünkü demon sinerjisinden çok dragon sinerjisine sahip bir deck.

Bende öyle düşünüyorum ama yabancı forumlarda imp-gang deyince dedim acaba bir bildiklerimi var.
    Bu destede zombie chow un 2x olmasına gerek yok sanırım, yerden ooze daha doğru gibi.

Deck
    http://www.hearthstonetopdecks.com/decks/malygos-warlock-deck-list/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikudou -- 11 Ağustos 2015; 8:54:14 >
  • Hocam evde olmadığım için yazarak deckimi paylaşayım. Ben bu deckten verim aldım baya da yüksek win ratiosu var. Normalde 1 tane Soulfire ve 1 tane A.Sergeant vardı ama Lethal olacak yerde elime gelmeyen Soulfire den bıktığım için 2x yapıp şansı biraz daha arttırdım ayrıca bazı durumlarda 2x soulfire ile 18 dmg attığımda oldu.

Deck:
    2xMortal Coil
    2xSoulfire
    2xDark Bomb
    1xAcidic Swamp Ooze
    *Bloodmage Thalnos
    2xİronbeak Owl
    2xBig Game Hunter
    2xBlackwing Tecnichian
    1xHellfire
    2xImp-Losion
    1xDefender of Argus
    2xTwilight Drake
    2xAntique Healbot
    2xAzure Drake
    2xBlackwing Corruption
    1xSludge Belcher
    *Emperor Tharussian
    *Dr.Boom
    *Malygos

• KraLmaNia10 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam deneyim. Aslında zor bir deck, thaurissian, speller, malygos, hepsini toplamak zor.

Sizin destede abusive eksik gibi, 2 bgh varsa abusive lazım bence, bgh 1 olursa abusive kaldırılabilir.

Thalnos güzel kart gerçekten, x2 owl olunca deste çok zayıflıyor gibi sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikudou -- 11 Ağustos 2015; 10:58:37 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.