Şimdi Ara

Warlock Deckleriniz/Stratejileriniz (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
0
Favori
8.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önemli değil yardımcı olduysam sevindim aynı hataları ben de yaptım epicler craftlayıp geri dustladım gereksiz common rare ler craft ladım onlar ı yapmasaydım şimdi yapmaya uğraştığım cw ile beraber bir sağlam deck im daha olacaktı o yüzden ben de deck craftlarken iki kez düşünüyorum elimde 7-8 çeşit iyi deck var istersen onlardan da paylaşabilirim eğer hangi deck iş yapar karar veremiyorsan yardımcı olabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meshhead kullanıcısına yanıt
    Evet mountainin ikincisi belki yavaştır ama gerekli bir kart olduğunu düşünüyorum. Özellikle control matchuplarda sınıntısını çekerim ikincisi olmazsa. Metada her ne kadar secret pala, aggro druid deckler cirit atsa da cw, freeze mage gibi decklerde oldukça oynanıyor şu anda. Tavsiye için de teşekkür ederim.
  • *DragonHunter* kullanıcısına yanıt
    Hocam ben sana durumu şöyle anlatayım. Şu anki metada hangi decklerin iyi olduğunu biliyorum. Sıkıntı şu noktada:
    Bundan iki ay önce aggro paladin diye bir deck vardı. Millet hunharca oynuyordu. Forseni falan izliyordum heveslendim. Dedim yapayım şu decki. Dust yok ama elimde de golden ice block var. Düşündüm, düşündüm (burası ağır salaklık içerir): "Ulan sanki freeze mage mi oynucam dustla gitsin" dedim ve dustlayarak aggro pala deckini 600-700 gibi bir bedelle yaptım. Oynamaya başladığımda ise ne göreyim iğrenç ötesi gram zevk vermeyen bir deck Win alabiliyordum ama çok sıkıcıydı. Güzelim ice block da gitti.

Bir ay kadar önce ise baktım bitim biraz kanlanmış 600 civarı dust var. "Herkes oynuyor şu patronu benim neyim eksik easy legend." dedim ve yaptım. Ama gel gör ki decki oynamayı bi türlü beceremedim. Oysaki defalarca izlediğim bir deck, comboları biliyorum ama earlyde board controlü yapamadığımdan win almam çok zor oluyordu. Yani tamamen benim beceriksizliğim. O dust da bu şekilde çöpe gitmiş oldu. Şu an 2k civarı dust var ve bunun da çöpe gitmesini istemiyorum. Handlock da sıkılmayacağımdan eminim çünkü dediğin gibi turn sırasında birden fazla seçeneğin olduğu için her oyun aynı şekilde geçmez. Korkum dediğim gibi verim alamamak.

Aslında aklımda tempo mage vardı. Ama brm nin sadece ilk wingi açık yani flamewakerım yok. Forumdan tempo mage i sık oynayan bir arkadaşa sormuştum flamewakersız olmaz mı diye. Kilit kart dedi o her şey dedi. Böylece vazgeçtim tempo mage den.

3. seçenek ise trion + 1 mysterious caftlayıp mid-secret pala oynamak. Mysterious nerflenir ya da secret pala metadan düşerse. Lay of hands ve, quartersmaster yapıp midrange palaya çevirebilir ve böylece çok zarar etmemiş olurum diye düşünüyorum. Tabi metadan düşene kadar da iyi climb yapmamı sağlar orası da ayrı bir konu.

Durumumu az çok anlamışındır Yazı da biraz uzun oldu ama inş gözünü yormaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carpe Vita

Hocam ben sana durumu şöyle anlatayım. Şu anki metada hangi decklerin iyi olduğunu biliyorum. Sıkıntı şu noktada:
    Bundan iki ay önce aggro paladin diye bir deck vardı. Millet hunharca oynuyordu. Forseni falan izliyordum heveslendim. Dedim yapayım şu decki. Dust yok ama elimde de golden ice block var. Düşündüm, düşündüm (burası ağır salaklık içerir): "Ulan sanki freeze mage mi oynucam dustla gitsin" dedim ve dustlayarak aggro pala deckini 600-700 gibi bir bedelle yaptım. Oynamaya başladığımda ise ne göreyim iğrenç ötesi gram zevk vermeyen bir deck Win alabiliyordum ama çok sıkıcıydı. Güzelim ice block da gitti.

Bir ay kadar önce ise baktım bitim biraz kanlanmış 600 civarı dust var. "Herkes oynuyor şu patronu benim neyim eksik easy legend." dedim ve yaptım. Ama gel gör ki decki oynamayı bi türlü beceremedim. Oysaki defalarca izlediğim bir deck, comboları biliyorum ama earlyde board controlü yapamadığımdan win almam çok zor oluyordu. Yani tamamen benim beceriksizliğim. O dust da bu şekilde çöpe gitmiş oldu. Şu an 2k civarı dust var ve bunun da çöpe gitmesini istemiyorum. Handlock da sıkılmayacağımdan eminim çünkü dediğin gibi turn sırasında birden fazla seçeneğin olduğu için her oyun aynı şekilde geçmez. Korkum dediğim gibi verim alamamak.

Aslında aklımda tempo mage vardı. Ama brm nin sadece ilk wingi açık yani flamewakerım yok. Forumdan tempo mage i sık oynayan bir arkadaşa sormuştum flamewakersız olmaz mı diye. Kilit kart dedi o her şey dedi. Böylece vazgeçtim tempo mage den.

3. seçenek ise trion + 1 mysterious caftlayıp mid-secret pala oynamak. Mysterious nerflenir ya da secret pala metadan düşerse. Lay of hands ve, quartersmaster yapıp midrange palaya çevirebilir ve böylece çok zarar etmemiş olurum diye düşünüyorum. Tabi metadan düşene kadar da iyi climb yapmamı sağlar orası da ayrı bir konu.

ben sürekli demon handlock oynuyorum iyi bi handlock oyuncusunun legend 1 e kadar yolu var iyi bi spamla kafanı takma hiç güzel deck

• quote:

Orijinalden alıntı: Carpe Vita

Geçtiğimiz haftalarda bende handlocka özendim elimde sadece 40 dust vardı ve handlockla alakalı hiçbir kart yoktu öyleki ancient watcher bile yoktu gittim storeden 15 paket aldım golden trion,hogger,nat pagle,bloodmage,leeroy 2 tane golden epic 4 5 tane golden rare cıktı (15 paket açtım ama resmen bal damlıyordu paketler) golden trionu bozdum normalı vardı hogger ve nat pagle zaten çöp çıkan golden epiclerde 1 tanesi hunterın gladyatör bowuydu hiçbir zaman metaya girmeyen weapon diğeride bane of doomdu bunların hepsini dustladım sadece emperorsuz bi handlock dizdim 2 haftadır v.s oynuyorum ilk başlarda boardı almayı bi türlü beceremedim ama şuan işde yeni yeni alışıyorum boarda bazı acemiler full face giriyor şansada elde molten varsa molden + shadowflame yada molten+molten+argus v.s çok etkili oluyor diyeceğim odur handlock bazen çok sinir bozucu bir deste çünkü çok pahalı bir deste buna rağmen free face hunter a yenilince insan sinirleniyor yap gitsin yani dünyaya 1 kere geliyorsun ben böyle board kontrollü desteleri seviyorum control warrior handlock hesaplama yapıp oynayacagın desteleri seviyorum sende bı tür deste seviyorsan yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heîsenberg -- 25 Ekim 2015; 19:53:31 >

• Heîsenberg kullanıcısına yanıt
    Dün akşam yaptım handlock destesini. Sadece Jaraxxus eksik. Eksikliği control maçlarda hissedliyor ama olmazsa olmaz değil. Dün casulada oynadım bi 15-20 oyun. Bayağı da win aldım ama rank da hiç win alamadım. Secret paladin e karşı aşırı zayıf alıyor. Onun dışında face hunter habdlock için bir çok da bir tehlike oluşturmuyor. Face hunter match-uplarını genelde kazandım ama rank da climb yapmak çok ama çok zor.

Jaraxxus ve Malganis craftlayıp desteyi demonlock a çevirsem şu anki metada daha iyi olur ama elimde fazla dust da kalmadı. Şöyle midrange-contol tarzı bir meta gelse de ağız tadıyla oynasak. Dün ve bugün bayağı bir cw deckiyle karşılaştım. Maçlar cidden çok güzeldi. Şu an nötrüm yani ne iyiki yamışım decki diyorum ne de keşke yapmasaydım diyorum ama desteyi ranked da kullanamazsam benim için hayal kırıklığı olabilir. 2k dust kolay birikmiyor

• Elde bulunan ve warriorsa kullanilabilecek legendary'ler: Sylvanas, Dr. Boom, Justicar , Grommash, Neferian, Emperor, Alexstraza,

Baron Geddon ve Ysera şu anda bana lüks. Bunları kullabileceğim bir deste önerir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 30 Ekim 2015; 21:29:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne zaman handlock warlock gelse lose bıktım ya :( tam kesicem iki molten atıyo tauntu basıyo ggwp

• Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Drasil konuyu yanlış yere açtın galiba Warrior kısmında bir deck önermiştim bak istersen.
  • Carpe Vita kullanıcısına yanıt
    Warlock'u Warrior görmüşüm. Kafa milyon .

40 pack açacağım kısmetse kasımın ilk haftası. Jaraxxus veya Malganis reyizlerden biri düşerse Handlock'a da yürürüm.

CW, Tempo mage ve Combo Druid kuracağım bu ay. İmkan olursa Handlock veya Demonlock da kurarım. Ocak ayı gibi ufaktan yayın yapmaya başlayacağım Twitch'te.

• Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Pack açımını kaydedip youtube a koysana izleriz
  • Carpe Vita kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın PC'yi ödünç alır video cekerim o halde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: baLbesh

ben bu deckle bi gecede rank 11den 5e çıktım,bunu da öneririm çoğu kart zaten sizde var gibi gözüküyor
     Warlock Deckleriniz/Stratejileriniz

Bu decke baktım bugün bir deneyeyim dedim 18 rankden 16 3yıldıza geldim 6da 5 gitti.Bir oyunuda kendi hesaplama hatamla kaybettim. Şimdi sorucağım şu ben sadece elimde bu deckte malganis yok diye Fearsome Doomguard koydum. 7 mana 6/8. Hocam bu metada nasıl olur hala oynuyor musunuz? Malganis yerine başka kart koyabilir miyim? Demon olduğu için Fearsome doomguard tercih ettim.

• Pomo Akımı kullanıcısına yanıt
    ben bu decki 5 ay önce paylaşmışım hocam halen bu haliyle oynanabilir tabi çok değişen birşey yok hellfire çıkarılabilir bu deckten o zaman gerekli bir karttı patron decki çok popüler olduğu için malganis çok gerekli bir kart bu deste için değişilmez ama tabiki o ranklarda farklı kombinasyonları deneyebilirsiniz,2.sea giant varsa sea giant ekleyebilirsiniz hellfire'ı çıkartıp bane of doom koyabilirsiniz ama bu haliyle de oynanır zoodemonlockta çok değişen birşey olmamış şimdi bakınca 5 ay öncesine göre ben de şaşırdım

• baLbesh kullanıcısına yanıt
    Güzel deck hocam hala oynanabiliyor hellfire yerine bane of doom ve malganisi desteye en kisa zamanda ekliyecem.Simdilik ranked icin warlockta elimdeki en iyi alternatif bu deck

• İlk 2 class legiminde şansa warlocka çıkmasıyla çokça oynadığım bi class (mal ghanis ve jaraxus) her türlü deckini oynadım (handlock demon zoo renojackson mech (mech gerçekten tavsiye ederim bi deneyin)) ama artık bu sezon pek iyi değil gibi geldi artan paladin oyunları insanı deli ediyo handlock oynasan yavaş zoo oynasan hızlı ölüm (zoo ile hiç bi facehunter a kaybetmedim oysa)gerçekten bu sezon hak ettiği yerinde değil bu sezon ya secret paladin ya da dragon priest oynicaksın illa warlock istiyosan yeni adventureden gelen kartla kurulan farklı bi zoo decki var token druid gibi o güzel yoksa gerçekten büyük sıkıntı

• oyuna yeni başlayan biri olarak zoo oynuyorum. genelde 20de kalıyordum görevleri kolay yapayım diye. tabi ki benimki fakir işi legend yok ve sadece naxx ilk wingi açık. o haliyle bile bugün 20den 14e çıktım. win streak bonus starlar sağolsun. ucuz deckler arasından en etkilisi bence.

• Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    Zoolock güzel bir decktir. Tam verim alamamanızın nedeni eksik kartlar. Naxxramassız verim alınabileceğini düşünmüyorum açıkçası. Bu arada ucuz deckler arasında en iyisi face hunterdır
  • Handlock destelerinde Mal'ganis kullanılmıyor sanırım. Fizzlebang neden kullanılmıyor peki ? Özelliği gayet güzel canı düşük olsada.

Sea Giantlarıda pek kullanan yok sanırım handlock da. Onunda kullanım alanı fena değil, neden tercih edilmiyor ? Frost Giant da alınabilir desteye, yerine göre çok fazla hero power kullanılıyor gerektiğinde.

Son olarak, Jaraxxus mu yoksa Alexstrasza mı daha iyi verim sağlıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ywizzle

Handlock destelerinde Mal'ganis kullanılmıyor sanırım. Fizzlebang neden kullanılmıyor peki ? Özelliği gayet güzel canı düşük olsada.

Sea Giantlarıda pek kullanan yok sanırım handlock da. Onunda kullanım alanı fena değil, neden tercih edilmiyor ? Frost Giant da alınabilir desteye, yerine göre çok fazla hero power kullanılıyor gerektiğinde.

Son olarak, Jaraxxus mu yoksa Alexstrasza mı daha iyi verim sağlıyor ?

Jaraxxusun çok oyun çevirdiğini gördüm ama alexin çok nadir. cw vs handlock maçlarında jaraxxus atan kazanıyor genelde salak değilse. ben jaraxxus diyorum.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.