Şimdi Ara

W205 MERCEDES C-Class ANA KONU (630. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.121
Cevap
187
Favori
1.188.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ÖTV deprem vrgisi olarak bir sefere mahsus ve geçici olarak alınmaya başlandı.
    Bizim gibi biat toplumlarına az bile.....
    Üstelik ÖTV nin kadv sini ödüyoruz....
    Semer vuran çok olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hundai ix35 klübü

benimde sizin gibi ötv siz alma hakkım var. ben resmi gazeteyi , ilgili siteleri inceledim. ötv siz alımlar için bir değişiklik yok şimdilik. fakat yarın bir gün ötv siz alımları yüzde 45 lik orana sokup yani cıplak fiyatı 40 bin geçen araç alamazsınız derlerse bilemiyorum. bu konuda bayilerin şu an için dediği bilgilere inanmayın. ve bu konuda bir gelişme olursa bilgilendirirseniz sevinirim.

Benim de durumum aynıydı. Kredi sözleşmesini imzalayıp gerekli evrakları hazırladımFatura kesilecek gün ötv zammı geldi ve ödememi kabul etmediler. Akşamında ise arayıp, "resmi gazetede engellilerle ilgili vergi açıklaması yok, işleme devam edeceğiz" dediler. Pazartesi kalan ücreti yatıracağım. Hayırlısı artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada arkadaşlar Mercedes kaskodan 3400 gibi bir fiyat verildi. Daha uygun kasko bulabilir miyiz, verdikleri fiyat uygun mu?

• Hangi arabaya 3400 verdiler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • corova kullanıcısına yanıt
    hadi bakalım inşallah. siz alırsanız değişiklik yok demektir. bizimde c 180 eksluve hayalimiz sönmez bu şekilde, yoksa şu anki aracım olan ve çok memnun olduğum ix 35 ve devam. siz hangi bayiden alıyorsunuz paylaşabilirmisiniz .ben biraz önce ankara kolumanı ve eskişehir bayini aradım. sizin için bir değişiklik yok. alabilirsiniz dediler. ne kadar doğru bilemiyorum da eskişehir bayii dün ötv siz olarak satış yaptık. hiç bir sıkıntı yok dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hundai ix35 klübü -- 26 Kasım 2016; 14:26:4 >
  • Mercedes daha önce sipariş verip ÖTV arttırımından etkilenenlere extra %4 indirim yapıyor. Kasım sonuna kadar geçerli olduğundan arabasını dün ve önümüzdeki hafta içinde teslim alabilecekler faydalanacakmış.
  • mehtopcu M kullanıcısına yanıt
    Selamlar, bu bilgiyi nerden aldınız sormak istedim. Cuma günü aracımın faturası kesilecekti ama ne yazıkki ÖTV engeline takıldım. Mercedes bir şekilde bizlere yardımcı olacak mı durumun netleşmesini bekliyorum ben de.
  • herkese hayırlı akşamlar,
    ben de son gün mağduruyum. kredi onaylandı, cuma günü fatura kesilecekti ve malum sürprizle kaldık ortada. Yukarıdaki arkadaş mercedes'in kredisi onaylanan müşterilerine %4 ekstra indirim yapacağını yazmış.
    Fikrinizi ve tavsiyenizi istediğim soru;
    -Sizce %4 indirim yapılırsa bu aracı almalı mıyım? C200d fascination metalik (eski fiyat 188, yeni fiyat 208 di. İndirim olursa 200 olur)
    -Battı balık yan gider diyerek aralık ayında veya daha sonra olması muhtemel başka kampanyaları mı beklemeliyim? Şahsi fikrim, bu zamlardan sonra satışlar bıçak gibi kesilecek ve otomobil firmaları yıl sonu hedefleri için mecbur ekstra kampanyalar yapacaklar
    Beklersem daha geniş medya ekranlı ve 9G-tronic şanzımanları araçların da gelme şansı olabilir diye düşünüyorum.
    her ne kadar Satış temsilcileri yeni bir makyaj veya özellik gelmeden önce son araçları satmak için olaydan haberleri yok gibi davransalar da, önümüzdeki ay itibariyle 9G-tronic şanzımanlı araçların geleceği konuşuluyor. Satış temsilcisine bunu söylediğim zaman da "9 ileri mi? yoo öyle bişey hiç duymadım ilk defa sizden duyuyorum" diyor. Adamın sanki şanzımanın icadından haberi yok

Şimdiden teşekkürler, son dakika aracını alabilen arkadaşlara hayırlı olsun, Bizlere de geçmiş olsun

• Merhaba arkadaşlar ; Bizde W204 MB C180 amg
    modeli var , araçtan sürat anlamında memnunuz
    .Ancak araba her virajda , göbekte kayma yapıyor .
    bügün az kalsın 100 km hızla giderken kaza
    yapıyordum ,hafif bi virajda araba savruldu ve arka
    tarafı baya sağa sola kaydı ; şuan baya korktum ve elim ayagım titriyor.Sizce ne yapmalıyım

• hayatta satış temsicilerine inanmam. 14.12.2011 tarihinde ix 35 i alırken bi donanım eklenecekmi dedim. olurmu abi dediler.aracı peşin para 60 bine aldım. benim arabanın işlemleri yapılırken 3 gün içerisinde araca kendi kendine park etme özelliği eklendi ve şovruma o aracı koydular. meğerse park etme özelliği olan araç aşağıda depoda duruyormuş. ve o aracıda 2-3 bin aşağıya sattılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrtkn

15 LT' de bir anormallik var.

20 bile görüyorum hocam ama bugün sakin sürdüm 11 lt leri gördüm düşer heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: Gguldal

herkese hayırlı akşamlar,
    ben de son gün mağduruyum. kredi onaylandı, cuma günü fatura kesilecekti ve malum sürprizle kaldık ortada. Yukarıdaki arkadaş mercedes'in kredisi onaylanan müşterilerine %4 ekstra indirim yapacağını yazmış.
    Fikrinizi ve tavsiyenizi istediğim soru;
    -Sizce %4 indirim yapılırsa bu aracı almalı mıyım? C200d fascination metalik (eski fiyat 188, yeni fiyat 208 di. İndirim olursa 200 olur)
    -Battı balık yan gider diyerek aralık ayında veya daha sonra olması muhtemel başka kampanyaları mı beklemeliyim? Şahsi fikrim, bu zamlardan sonra satışlar bıçak gibi kesilecek ve otomobil firmaları yıl sonu hedefleri için mecbur ekstra kampanyalar yapacaklar
    Beklersem daha geniş medya ekranlı ve 9G-tronic şanzımanları araçların da gelme şansı olabilir diye düşünüyorum.
    her ne kadar Satış temsilcileri yeni bir makyaj veya özellik gelmeden önce son araçları satmak için olaydan haberleri yok gibi davransalar da, önümüzdeki ay itibariyle 9G-tronic şanzımanlı araçların geleceği konuşuluyor. Satış temsilcisine bunu söylediğim zaman da "9 ileri mi? yoo öyle bişey hiç duymadım ilk defa sizden duyuyorum" diyor. Adamın sanki şanzımanın icadından haberi yok

Şimdiden teşekkürler, son dakika aracını alabilen arkadaşlara hayırlı olsun, Bizlere de geçmiş olsun

ben satışların bıçak gibi kesileceğini sanmıyorum, 188 i veren adam 208 i de verir eğer arabayı almayı kafaya koymuşsa, sonuçta fazladan verdiği 20.000 tl çöpe gitmiyor.. ikinci ellerde artık 20.000 tl zamlanacak..

• yasinozkan Y kullanıcısına yanıt
    ben katılmıyorum buna ikinci el 20.000 zamlanamaz. Öyle bir dünya yok :)

alım gücü belli, kredi limitleri belli. 20,000 ek kredi demek ayda ek 1000 lira ödeme demek 24 ay.

kaldıki distribütörlerin ellerindeki finans imkanlarının hiçbirisi ikinci elde yok. Artık kimse peşin para araba almıyor. Herkes krediyle alıyor. Sıfırdaki kredi faizi avantajıda ikinci ele ciddi darbe vuruyor.
  • Mercedes de kampanya yapmis.Otvden dolayi ekstra %4 indirim yaptilar.Sifir faiz olmasa hic dusunmezdim ama sanirim bu ay sonuna kadar hem sifir faiz hemde ekstra %4 var
    Aracim gumrukteydi yuksek bir ihtimal alacagim...

• Arkadaşlar allah rızası için biri bana su nasıl püskürtülüyor anlatsın ama soldaki kolu direksiyona doğru iterek demeyin o aksiyonun ne olduğunu anlamadım. 6. Arabam ilk defa böyle bir şey görüyorum. Su sıkamıyorum cama.

• askerbatur A kullanıcısına yanıt
    Selektor yaptığın kolun ucunda tuş var ona basacaksınız.

• Basıyaorum ama fılkırtmıyor sadece silecekler çalışıyor. Su da doldurdum bozuk mu acaba hay allah

• ygunen Y kullanıcısına yanıt
    Ben de az once mercedes ile gorustum. C180 Amg yi 176bin + trafik sigortasına bırakacaklarını soylediler.
    90.000 sıfır faiz kredisi de devam ediyor.

Bu fiyatların ay sonuna kadar oldgunu soylediler.
  • askerbatur A kullanıcısına yanıt
    Fıskiye tuşu çift kademeli çalışıyor, ilk kademe sadece sileceği 1 tur çalıştırır. Daha sertçe basarsanız 2.kademe devreye girerek su fıskiyelerinden su fışkırır. Yani o düğmeye daha sert, sonuna kadar basın.

• illiustr kullanıcısına yanıt
    ötv den 2-3 gün önce arkadaş 90 bin kredi kullanarak 162 bin e aldı.14 bin tl pahalı eskiye göre
  • 
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.