Şimdi Ara

W205 MERCEDES C-Class ANA KONU (366. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.121
Cevap
187
Favori
1.187.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Perdenin acilmasi icin ayri bir islem yok, zaten yukari buton kaldirilinca once perde aciliyor otomatikman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isimbulunamadı kullanıcısına yanıt
    Evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: theosekmekhanes

Perdenin acilmasi icin ayri bir islem yok, zaten yukari buton kaldirilinca once perde aciliyor otomatikman.

Muhtemel, bu sıcaklarda sunroof a pek el sürmedim, keyifli sürüşler.

• juke sero kullanıcısına yanıt
    Mart ayi gibi gelir. Motorlar sedanla paralel olacak. Belki 9G-tronic ile gelir.

• Arkadaşlar haziranda c200 aldım. Bandrol ödiyim diye internete girdim. 472.5 ve 323 diye 2 adet borç çıkıyo. Bilgisi olan varmı. Neden acaba

• Arkadaşlar c180'de bulunan "sportif AGILITY CONTROL adaptif sispansiyon sistemi" tam olarak nedir? Bu agility butonu ile ayar değiştirildiğinde süspansiyon ayarları da mı değişiyor, değişiyorsa bunu nasıl yapıyor araç?
    Ben bu araçta sadece normal, sport, sport+ gibi sürüş ayarları var sanıyordum (bmw 3 kasa gibi) Bu sürüş modları zaten süspansiyonu değiştirmiyor, mercedeste süspansiyon da mı değişiyor?
  • arkadaşlar bugün satış temsilcisiyle ayaküstü sohbet ederekn pazartesi günü zamn gelebileceğini söyledi..bilgisi veya herhangi bir duyumu olan varmı ?
  • Cam kapalıyken ön kapılardan gelen sesten bahsedilmişti çözüm bulunabildimi acaba bende bu konu yüzünden 2 kez servise gittim ama çözüm bulunamadı.Bilgilendirirseniz sevinirim.

• Otomatik park olayını deneyen oldumu hiç?

• isimbulunamadı kullanıcısına yanıt
    ben aracımı 1 hafta önce teslim aldım.bayide 2 saat palladyum mu tenorit mi diye düşünmüştüm:)benim aracımda tenorit gri,kızılcık kırmızısı deri döşeme,19 inc cok kolllu jant,siyah diş budak ağacı süslemeler,akılllı ışık sistemi var.donanımda sürüş konfor paketi,koltuk konfor paketi var.aracı ilk gördüğümde iyiki böyle karar vermişim dedim gerçekten renk ve döşeme konusunda şuan en ufak bir keşkem yok.
  • Arkadaşlar w205 ile w204'ün makyajlı ve makyajsız kasasındaki 1600 benzinli motorlar aynı mı?
    bg ve tork farklı mı? maksimum torka ulaşma devri aynı mı?
    Başka geliştirilen yönler var mı w205'te?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulunamadı -- 31 Temmuz 2015; 11:43:12 >
  • Vergilerden birisi büyük bir olasılıkla bir önceki aracınıza ait.Araç hala üzerinizde gözüküyor olabilir.
  • redkid778 R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Bende öyle tahmin ettim. Araştırcam. ama 373 tl olan bir vergi sınıfıda yok. hiçbir araç sınıfına yaşına uymuyor. allah allah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drrad -- 31 Temmuz 2015; 19:00:02 >
  • Cenkyigitsen C kullanıcısına yanıt
    antalya hastalya bayine götürdüm arabayı orda usta baktı başka zaman getir bunun ilacı var kapı kenarlarına sıkıcaz 3 saate kuruyacak ses düzelir dedi. başka zaman götürdüm yaptılar ses düzeldi.
  • Ankara Hasmer' de ( Tepe ) film, folyu uygulama vs yapıyorlar mı? Bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: emrtkn

Ankara Hasmer' de ( Tepe ) film, folyu uygulama vs yapıyorlar mı? Bilgisi olan var mı?

tepe prime ın içindeki oto prime ile anlaşmaları var sanırım yani en azından komisyon alıyorlardır. Biz oraya yaptırmıştık. Cam filmi , boya koruma , motor koltuk koruma , çamurluk kaput tampon filmini kapsıyordu. Fiyat olarak 1200 idi yanlış hatırlamıyorsam. Uygun falan dediler de yani sıfır araç olmasaydı kesinlikle böyle şeyler düşünmüyordum ancak uzun yola da gideceğimiz için yaptırdım. Cam filmi gerçekten gerekli içeri giren güneş ışını, ısıyı bi nebze önlüyor. Filmlerde taş sekmesi vs. için sanırım. Benim tavsiyem eğer öyle aracı alıp direk uzun yol yapmayacaksanız sadece cam filmi yaptırın geçin iyi bir yere. O fiyattan iyisi muhakkak bulunur tabi ama oradan aracı alıp kapı kapı yapan yer aramak biraz yorucu olabilir tecrübeli değilseniz :).

• quote:

Orijinalden alıntı: yunuskerem

Slm araç sahiplerine bir sorum olacak. Klimayı 7. seviyede çalıştırınca kuvvetli bir titreşim ve ses oluşuyor sanki başka bir motor daha devreye giriyor gibi. Aracın dışında motor kısmındada yüksek bir fan sesi geliyor. Sizin dikkatinizi çeken bir şey var mı

Merhaba Bahsettiğiniz ses klima kompresöründen geliyor. 7.kademede yapıyor sadece.ben servise götürdüm kompresörü garantiden değiştirdiler.Arızalıymış. Bilginize.

• Gursel07 G kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim cevabınız için tekrar götüreceğim kısa zamanda.Paylaştığınız bilgiyi iletip çözmelerini isteyeceğim.

• furkan1zek kullanıcısına yanıt
    Yani sadece kapıları folyo kaplatmamışsınız gibi.
    Ben sadece koltuk koruma yaptırmayıp tamamını yaptırmayı düşünüyorum.
    Kaput tampon çamurluk folyo ve cam filmi.
    Ne zaman yaptırdınız o fiyata peki?
    Ben de aracımı alıp Bursa' ya geri döneceğim aynı gün ama şimdiden aklımdan çıksın diye araştırma yapıyorum.
    2 ay var daha gerçi.

• 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.