Şimdi Ara

W205 MERCEDES C-Class ANA KONU (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
17.122
Cevap
188
Favori
1.186.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 420d gcoupe benimde aklımdaydı ama arada öyle ufak tefek bi fark yok. Eli yüzü düzgün bi gc 240 civarına geliyor. Arada 70000 var.
    Bide rüzgar sesi,trim sesi gibi olayların aynısının bmwde olmasıda kuvvetle muhtemel.

Özetle bu işin sonu yok. Sonuçta arada 70.000 fark olan araçların normal fiyatının farkı birkaç bin tl. Vergi yüküyle matahmış gibi daha yukarda fiyatlanıyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilyada23

Dediğiniz ses benim aracımda da mevcut fakat yabancı forumlarda bu sesin Airmatic'ten dolayı oluştuğu yazılmış.

Ayrıca 90-100km sonrası oluşan rüzgar sesi sanırım her araçta var, bi kaç arkadaş bunu serviste halettiğini yazmış ama servisle halledilebilecek bir konu olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

Şahsen rüzgar sesi aracımda duymak istemeyeceğim bir ses değil, AMG donanımlı bir araç sonuçta, beklentiler istenmeden o yönde oluyor :)

D segment çoğu araca bakıldığında 90-100 gibi hızlardan sonra kabinde rüzgar sesi duymak mümkün.

420d konusunda bende pişmanlık yaşamıyor değilim açıkçası, fakat 1-2 seneye yeni E coupe çıkacak, tesellim.

Aracımda airmatic yok. 2 3 ay bekleyip büyük hevesle alıp ve bir o kadarda para bayılınca insan hatasız bir araç bekliyor tabi malesef sonu da hayal kırıklığı. Araç C200d amg line artı üzerinde 20binTL opsiyon var var ama sonu hüsran.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknclb -- 27 Temmuz 2015; 1:11:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drfad

420d gcoupe benimde aklımdaydı ama arada öyle ufak tefek bi fark yok. Eli yüzü düzgün bi gc 240 civarına geliyor. Arada 70000 var.
    Bide rüzgar sesi,trim sesi gibi olayların aynısının bmwde olmasıda kuvvetle muhtemel.

Özetle bu işin sonu yok. Sonuçta arada 70.000 fark olan araçların normal fiyatının farkı birkaç bin tl. Vergi yüküyle matahmış gibi daha yukarda fiyatlanıyo.

Bu arada hesapladım. Vergi dilimleri aynı olsa c200d amg fiyatına mplus paketli 420d grancoupe alınabiliyor.

• 1-2 saat önce park halinde duran arabamın arkasına park etmek için fazla yanaşan bi vito arabayı bu hale getirdi. Çamurlukta tampon da boyancak gibi duruyor. Sizce ne kadar tutar servisde? Ne yapılabilir? Kaskoyu delmeye gerek varmı cepten mi yaptırmalıyım? Birde boyatınca değeri ne kadar düşer araç c200 amg. teşekkürler.
    W205 MERCEDES C-Class ANA KONUW205 MERCEDES C-Class ANA KONU
  • Gursel07 G kullanıcısına yanıt
    Mini onarim dan karşılanıyor lakin camurluk ve sol arka kapi lokal boyalanmasi gerekiyor.

Mini onarim için kasko firmasını arayin size yardimci olur. Tampon boyanmasi ile lokal boya 2. Elde değer kaybi yasatmaz. Ancak mide bulandirir.

• - Arkadaşlar c180 fascination'larda müzik CD'si yeri ön konsolda hepsinde yok mu? neden bazılarında yok?

- Kol dayamanın önündeki alanda büyük yuvarlak butonun üzerindeki şey (sanırım touch pad adı) her araçta yok? opsiyonel mi mu, neden bazılarında yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gursel07

1-2 saat önce park halinde duran arabamın arkasına park etmek için fazla yanaşan bi vito arabayı bu hale getirdi. Çamurlukta tampon da boyancak gibi duruyor. Sizce ne kadar tutar servisde? Ne yapılabilir? Kaskoyu delmeye gerek varmı cepten mi yaptırmalıyım? Birde boyatınca değeri ne kadar düşer araç c200 amg. teşekkürler.
    W205 MERCEDES C-Class ANA KONUW205 MERCEDES C-Class ANA KONU

Cok gecmis olsun gecenlerde motor arkadan bana vurdu can sikici ama olucagi varmis. Motor bana vurdu dagildi ama bende cok az hasar vardi o yuzden pasta cik sonrasi rutus yaptiracam. Bence pasta ile bir kismini alip rutus yapabilirsin boyanmasini istemiyorsan. Bu arada autoking mini onarim oluyor. Tekrar gecmis olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • isimbulunamadı kullanıcısına yanıt
    Sanırım ikinci el araçlara bakıyorsunuz. ilk gelen parti araçların bazılarında 8donanımına göre) ortada CD çalar ve tocuh pad bulunmuyor. Tocuh pad'İn bulunmaması bence çok sorun değil ama ortada CD bulunmayınca ön konsolun görünüşü pek güzel olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spark73

Sanırım ikinci el araçlara bakıyorsunuz. ilk gelen parti araçların bazılarında 8donanımına göre) ortada CD çalar ve tocuh pad bulunmuyor. Tocuh pad'İn bulunmaması bence çok sorun değil ama ortada CD bulunmayınca ön konsolun görünüşü pek güzel olmuyor.

Aynen ben de öyle düşündüm ve bugün aracı almaktan vazgeçtim.
    Ön konsol boş görünüyordu dediğiniz gibi.
  • Ben de bugün siparişi onayladım hayırlısıyla.
    Ekim ayı gelmez artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: OMG They Killed Kenny

merhaba arkadaşlar w203 kasa c180im vardı şuan 204 kasa 180 düşünüyorum sıfır amg paket. merak ettiğim 2 nokta var 1.si manuel modundayken kulakçıklardan kendim vites atmak istiyorum yani kafasına göre kendi atmasın viteste kalsın 2.si 7g tronic plus mı yoksa sadece 7 g tronic mi var 180lerde. teşekkürler

Sürüş modunu kişisel / individual (I) olarak ayarlar ve tahrik seçeneğini M (Manuel) olarak ayarlarsanız, araç sürüş modunu değiştirmedikçe manuel modda kalacak, kendiliğinden otomatiğe geçmeyecektir. Ancak tabiki devir sınırları dışına çıktığında bir üst veya alt vitese kendi geçecek, araç durduğunda 1'e alacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrtkn

Ben de bugün siparişi onayladım hayırlısıyla.
    Ekim ayı gelmez artık.

hayırlı olsun
    iç ve dış renk seçenekleriniz ile tercih ettiğiniz paket ne?
    ve mahsuru yoksa kaça mal olacak
  • forumdaki arkadaşlara iyi günler dilerim
    Herkesin bütçesi ve keyfi bilir tercihler farklıdır elbette
    Allah nasip ederse 2015 sonuna veya 2016 ocak ayında C 200 d AMG paket almayı amaçlıyorum
    Şimdiki fikrim; Beyaz dış renke içerde espresso bej koltuk ve ıhlamur kaplama paket olarakta sadece premium paketi ekleteceğim
    ALAN ARKADAŞLARIN TAVSİYELERİNE AÇIĞIM
    şu renk al
    veya şu döşemeye şu kaplamayı tercih et der misiniz? Hangi koltuk rengi daha uyumlu?
    Ve en önemli 2 sorum:
    1-Muhakkak şu özelliği eklettir dediğiniz bir donanım var mı?
    2-İstanbul veya Ankara için en hesaplı hangi bayiden sipariş verebilirim?
    yoksa fiyat politikaları tüm bayilerde standart mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özgür kardes -- 28 Temmuz 2015; 12:43:22 >
  • özgür kardes Ö kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun.

Ihlamur kaplamayı tercih edeceğinizi belirtmişsiniz. Size önerim Kahverengi dişbudak ağacından, açık damarlı ahşap süslemeleri de düşünmeniz koyu kahve ile daha kontrast bir etki ile daha güzel durduğunu düşünüyorum. Sonuçta sizin tercihiniz, renkler ve zevkler tartışılmaz.

Olmazsa olmaz donanımlar bile kişiden kişiye değişiyor ama
    LED Akıllı Işık Sistemi ile Adaptif Uzun Far Yardımcısı çok önemli opsiyonlar.
    Ben,m için diğer olmazsa olmaz KEYLESS-GO Konfor Paketi zaten sizin tercihiniz Premium paket ile beraber geliyor.
    Kışları soğuk olan bir ilimizde oturuyorsanız Isıtmalı direksiyon simidi ve/veya Isıtmalı cam yıkama suyu sistemi tercih edilebilir.
    Uzun süre araç kullanıyorsanız ve boyunuz biraz uzunsa Koltuk konfor paketi kesin tercih edilmelidir.
    Son olarakta 360° kamera sistemi tercih edilebilir.

Bayii sorunuza gelirsek, ben Ankara'dan aldım. Alacağım zaman Ankara'da bulunan tüm bayiilere gidip fiyat aldım.
    En fazla indirimi yapan ve en fazla hediyeyi veren kazandı.
    Sizde en azından telefon ile bunu deneyebilirsiniz.
    Fiyat açısından bayii politikaları kesinlikle standart değil, uğraşın. Hatta birbirlerine bile fiyat kırdırmayı deneyebilirsiniz.
  • yyamany Y kullanıcısına yanıt
    "Bayii sorunuza gelirsek, ben Ankara'dan aldım. Alacağım zaman Ankara'da bulunan tüm bayiilere gidip fiyat aldım.
    En fazla indirimi yapan ve en fazla hediyeyi veren kazandı."

Hangi bayi acaba

ayrıca böylesine detaylı bir cevap verdiğiniz için teşekkür ederim
    Ben bu şeklilde yaptım aracı.
    Arabanın içi siyah olduğu zaman hiç tat vermiyor.
    Bu zamana kadarki araçlarımın hepsi bej-krem renkleri idi.
    Süspansiyonları konfor seçtim. Kaplamaları mat renk tercih ettim ( çizilmesi kolay olmasın diye )
    Koltuk konfor paketini de ilave ettim forumdaki arkadaşların tavsiyesi üzerine.

W205 MERCEDES C-Class ANA KONUW205 MERCEDES C-Class ANA KONUW205 MERCEDES C-Class ANA KONUW205 MERCEDES C-Class ANA KONUW205 MERCEDES C-Class ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrtkn -- 28 Temmuz 2015; 14:08:01 >
  • hknclb kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz sesi bende duydum ve bunun üzerine birkaç c200 bluetec inceledim aynı ses onlarda da vardı,olağan bir ses olduğunu düşündüm oyuzden cok araştırıp sorgulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrtkn

Ben bu şeklilde yaptım aracı.
    Arabanın içi siyah olduğu zaman hiç tat vermiyor.
    Bu zamana kadarki araçlarımın hepsi bej-krem renkleri idi.
    Süspansiyonları konfor seçtim. Kaplamaları mat renk tercih ettim ( çizilmesi kolay olmasın diye )
    Koltuk konfor paketini de ilave ettim forumdaki arkadaşların tavsiyesi üzerine.

W205 MERCEDES C-Class ANA KONUW205 MERCEDES C-Class ANA KONUW205 MERCEDES C-Class ANA KONUW205 MERCEDES C-Class ANA KONUW205 MERCEDES C-Class ANA KONU

evet bende konfigürotörde uyguladım mest ediyor

en büyük fark özellikle deri koltuk
    sizin resimlerini eklediğiniz donanım kumaş-deri değil komple artico suni deri değil mi
    Yani fark olarak 8.900TL fark gerektiriyor
  • emrtkn E kullanıcısına yanıt
    Konforlu AGILITY CONTROL Adaptif Süspansiyon Sistemi
    sübvansiyonları konfor olan bu değil mi
    Evet, doğrudur.
  • 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.