Şimdi Ara

W205 MERCEDES C-Class ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
16.645
Cevap
190
Favori
985.792
Tıklama
Giriş
    216 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emrtkn

Ben bu şeklilde yaptım aracı.
    Arabanın içi siyah olduğu zaman hiç tat vermiyor.
    Bu zamana kadarki araçlarımın hepsi bej-krem renkleri idi.
    Süspansiyonları konfor seçtim. Kaplamaları mat renk tercih ettim ( çizilmesi kolay olmasın diye )
    Koltuk konfor paketini de ilave ettim forumdaki arkadaşların tavsiyesi üzerine.

evet bende konfigürotörde uyguladım mest ediyor

en büyük fark özellikle deri koltuk
    sizin resimlerini eklediğiniz donanım kumaş-deri değil komple artico suni deri değil mi
    Yani fark olarak 8.900TL fark gerektiriyor
    |
    |

• Teğmen
    216 Mesaj

Konforlu AGILITY CONTROL Adaptif Süspansiyon Sistemi
    sübvansiyonları konfor olan bu değil mi
    |
    |
    emrtkn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet, doğrudur.
    |
    |
    özgür kardes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Cenkyigitsen

Bahsettiğiniz sesi bende duydum ve bunun üzerine birkaç c200 bluetec inceledim aynı ses onlarda da vardı,olağan bir ses olduğunu düşündüm oyuzden cok araştırıp sorgulamadım.

Anlıyorum sizi ama beni gerçekten rahatsız eden bir ses ve olmaması gereken bir ses. Ben üretim hatası olduğu düşünüyorum. Müziği kapatıp camları açıp yola koyulduğunuzda böyle bir sesle karşılaşıyorsunuz. Kırmızı ışıkta durdunuz rölanti çalışırken bile o sesi duyuyorsunuz. Perşembe günü servise randevu aldım umarım hallederler bu sesi. Servisten sonra bilgilendirme yaparım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    29 Mesaj
    Slm araç sahiplerine bir sorum olacak. Klimayı 7. seviyede çalıştırınca kuvvetli bir titreşim ve ses oluşuyor sanki başka bir motor daha devreye giriyor gibi. Aracın dışında motor kısmındada yüksek bir fan sesi geliyor. Sizin dikkatinizi çeken bir şey var mı

Orijinalden alıntı: yunuskerem

Slm araç sahiplerine bir sorum olacak. Klimayı 7. seviyede çalıştırınca kuvvetli bir titreşim ve ses oluşuyor sanki başka bir motor daha devreye giriyor gibi. Aracın dışında motor kısmındada yüksek bir fan sesi geliyor. Sizin dikkatinizi çeken bir şey var mı

Bende yok. İç mekan gayet sessiz. Sadece yüksek hızda rüzgar sesi var

|
    |
    Rüzgar sesi rahatsız edici bence de. Sanırsam aynaların dizaynından kaynaklanıyor, sürtünme biraz fazla, ses o taraftan geliyor, yine de hani kapı ayarlatan yada fitilleri değiştiren yada ne bileyim konuyu çözebilen, çözdürebilen burada paylaşırsa diğer arkadaşlara da faydalı olabilir.

Bu arada bir arkadaş sormuştu, tavanın sadece arkasını nasıl yukarı kaldırırız diye, tavan açma düğmrsini öne arkaya değil önce perdesini açtırdıktan sonra yukarı doğru iterseniz tavanın arka tarafını yukarı kaldırır, tekrar indirmek için aşağı çekin. O buton dört yönlü. Bilmeyenler olabilir diye yazdım.

İyi akşamlar.

Malesef bu araçta da klima için ekstra bir elektrikli klima motoru yok. O nedenle motordan gücünü alıyor ve yüksek derecede soğutma yapmaya çalışan klima; motoru fazla yorduğundan ısınmasın diye motor fanını açıyor, gayet normal ve aşağı yukarı birçok markada karşılaşılabilecek bir durum. Anormallik yok.

Araç çok abartılacak bir araç değil, gayet ekonomik ve gösterişli bir araç olarak düşünürsek keyfine daha çok varırız, kasılmaya gerek yok ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digitalunix -- 29 Temmuz 2015; 0:30:24 >
    |
    |

• Onbaşı
    29 Mesaj
    Ben araçtan çok memnunum . 7. Seviyede ekstra motor yoksa bile fan içeriden çok kuvvetli hava veriyor, havalandırma deliklerinden bile hava çıkarken bu kadarıda fazla diyecek kadar üflüyor çok kullanmıyorum, ama birşeylerin devreye Girdiği kesin motorun sesi değişiyor dediniz gibi fandır büyük ihtimal

|
    |
    |
    |
    Kullanmayanlardan da iki renkten habgisi iyi görüş alabilir miyim?
    - Paladyum grisi
    - Tenorid grisi

Paladyum grisi lansman rengi mi?

Ben paladyum grisi seçerdim.
    |
    |
    isimbulunamadı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    42 Mesaj

Ben tenorid grisi seçerdim.

Lansman rengi elmas gri.

link
    |
    |
    isimbulunamadı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynı durum bende de var. Aslında o kadar yüksek fan devrinde o titreşim normal belki ama Garip olan şey 6. seviyeye kadar en ufak bir titreşim olmaması ve dediğiniz gibi sanki başka bir motor daha devreye giriyor gibi olması. Belki de gerçekten böyle bir durum vardır, ikinci bir fan devreye giriyordur. Neyse ki 6. seviye gayet yeterli oluyor 7. seviye ancak arabaya ilk binişte en fazla 1 dakka çalıştırılır zaten. Servise bu sorunu danışırsanız ve sonucu bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluetooth81 -- 29 Temmuz 2015; 11:20:55 >
    |
    |

• Yarbay
    2979 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emrtkn

Ben bu şeklilde yaptım aracı.
    Arabanın içi siyah olduğu zaman hiç tat vermiyor.
    Bu zamana kadarki araçlarımın hepsi bej-krem renkleri idi.
    Süspansiyonları konfor seçtim. Kaplamaları mat renk tercih ettim ( çizilmesi kolay olmasın diye )
    Koltuk konfor paketini de ilave ettim forumdaki arkadaşların tavsiyesi üzerine.

Bu zamanki tüm araçlarınız bej olduğu için size tat vermemiş içi siyah araç. Bende en iyi kombinasyonu söyleyeyim madem hepimiz kesin yargıda bulunabiliyoruz. Bejin kiriyle tozuyla ugraşmak yerine içi siyah ve dişbudak kaplamayla istediğiniz tadı alabilirsiniz

|
    |

• Yüzbaşı
    382 Mesaj
    Arkadaşlar aracı gelen var mi.biz arıyoruz devamlı yolda diyorlar.

|
    |

direksiyon ve ön göğüsün üst kısmı kahverengi mi?
    |
    |
    Bahsedilenler: emrtkn
    Comand Online, multimedya ve navigasyon ön hazırlığı artık konfiguratörde mevcut arkadaşlar. Fiyatı da 16.070,57 TL cik.

• 2013 VW Golf 1.4 TSI DSG Highline Refleks Gümüş
    • 2014 Mercedes Benz W205 C 180 Fascination Beyaz
    • 2017 Audi A3 1.5 TFSI Sportback Sport Muson Gri
HızlıCevap
Reklamlar
üniversite
son dakika
Canlı Tv izle
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.