W

Yüzbaşı
06 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
benim instagram hesabımda gif yok, her yeni güncelleme en son tv bile var ama gif bi türlü gelmedi ?

sildim yükledim yine yok sorun nedir bilen varmı ?

iphone kullanıyorum
eski kullandıgım bütün uygulamalardan video indirme kalkmış, en son zor da olsa Documents ile işimi görüyordum, oda yapmıyor şimdi,

bildiğiniz app var mı ücretli de olur ?

teşekkürler
arkadaslar instagram da beğeni için Like4like uyguklamasını kullanıyordum bayadır da üyeyim,instagram şifremi değiştirdim, şimdi o beğeni uygulamasına giremiyorum, sildim yükledim yine olmuyor neden acaba?
Bizim hatlarımız malum pahallı, ee başka ülkeyede gidip sim kart almak, kontratı yada süresi hep sorun. İtalyada almıştım bir ton uğraştım, hollandaya gidicam orange turist kartı önerdiniz..

Sık sık seyehat edenlere, yada mevcut hattından yurtdışında yararlanamayanlara uyacak bir sim kart satılmaya başlanmış bilgisi olan;

https://www.forbesfone.com/home
Çok önceden kullandığım mailimi geri aldım,

fakat onunla birlikte biri facebook hesabı açmış, hesap şuan kitli, ben hesabı kapatamıyorum ne yapabilirim.

Mailim aktif.
yok mu yardımcı olacak?
Beğeni için aktif kullanıcılar birbirimizi ekleyelim fazla değil 10-15 yeter bize
Başkasında olan facebook.com/...... adresimi almak için ...;

Bunu bir hacklemek olarak düşünmeyin, önceden bende olan ve diğer bütün sitelerde olan alan (mailim bile aynı ) adımı facebook da başkasından almak istiyorum vermiyor, ben karşı tarafın hesabında değilim sadece url değişmesini istiyorum.. hesabını geri veririz değiştirim ;)

Bu konuda ciddi yardımı olacak varsa özelden ulaşırsa memnun olurum..
Twitter ve İnstagram hesaplarımızda binlerce fake takipçiler var, bunları belirleyen siteler var ama silen varmı?

Yardımlarınız bekliyorum. Teşekkürler
merhaba,

ipad de itunes ve app store kısmında apple kimliğim ile giri yapıyorum orada sıkıntı yok, fakat güncellemeler gelmiş.Güncelle dediğimde eski telefonumda da kullandığım kullanıcı adımın şifresini soruyor? Ben giriş yaptığım ve yeni uygulamaları indirdiğim kimlikle yapmak istiyorum..
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 384
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 44.056 (Bu ay: 111)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.