Şimdi Ara

VW AMAROK TRT ZOR YOLLARA DAYANAMADI (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
654
Cevap
16
Favori
64.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amarok kullanmadan, aracın aleyhinde bulunan arkadaşlara, gerçeği görebilmeleri için, onları Amarok araçlarına alıp bir tur attırabilecek babayiğitler aranıyor.

Özellikle H.line AT olursa daha tesirli olur. O zaman anlayabilirler ancak bindikleri araç sıradan bir kamyonetmi yoksa SUV konforunda bir araçmı.

Asfaltta 170 ile giderken ne yol sesini, ne de motor sesini almadığını... Direksiyonun yüksek hızda sanki sabitlendiğini... Hoplayıp zıplatmadığını... Daha nasıl anlatabiliriz?

Haydi babayiğitler çıkın meydana.

(Ben talip değilim)
  • yakın bir arkadaşım tam bir offroad tutkunu, gece gündüz farketmez her haftasonu çamurda turuncu aracı parçaladı sanayide hurdaya verdi, şimdi ufak suziki ile çıkıyor

bu arkadaş amarok u bir saat kullandı ve hayran kaldı. bence sizde dhkn arkadasın tavsiyesine uyup kullanmayı bi deneyin
     VW AMAROK TRT ZOR YOLLARA DAYANAMADI VW AMAROK TRT ZOR YOLLARA DAYANAMADI VW AMAROK TRT ZOR YOLLARA DAYANAMADI

• fksfks kullanıcısına yanıt
    Hocam actyon aşağıda Hakan arkadaşın saydığı tüm ozellıkler var fazlasıyla dahada onemlısı makas yok Buda sürüşde inanılmaz konfor yaratıyor , asfalta net 180 gıdıyor 200 de gördüm you Tubeda videolarıda mevcut aracın genel konforunun dişindada da dıfransıyellerı sanzımanı aksları ağır hızmet tıpı vsvs emın olun amaroktan tek eksiği fiyatı ,
    Benım icin konfor vs onemlı degıl onemlı olan dayanıklılık yanı gercek arazı şartlarında ne kadar performans göstereceği .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhkn

Amarok kullanmadan, aracın aleyhinde bulunan arkadaşlara, gerçeği görebilmeleri için, onları Amarok araçlarına alıp bir tur attırabilecek babayiğitler aranıyor.

Özellikle H.line AT olursa daha tesirli olur. O zaman anlayabilirler ancak bindikleri araç sıradan bir kamyonetmi yoksa SUV konforunda bir araçmı.

Asfaltta 170 ile giderken ne yol sesini, ne de motor sesini almadığını... Direksiyonun yüksek hızda sanki sabitlendiğini... Hoplayıp zıplatmadığını... Daha nasıl anlatabiliriz?

(Ben talip değilim)

Demogoji yapmayın burada konror değil arazi kabiliyeti ve rakip modelere göre üretilme amacına hizmet edebilirliğini kıyaslıyoruz. düz yolda şahininde 4 tekeri dönüyor. Şöyle tanımlayalım amarok güzeşl bir arabadır kamyonet süsü verilmiş konforlu bir otomobildir diyelim...

• mesajım bulusun
    Mesele burada kıtlenıyor zaten arazıde off road yapan adam konfor aramaz , 80 liralik amarokda olan hersey 30 liralık actyonda zaten var üstüne üstlük makaslı degil nohut kadar taşi hissedersin makaslı Aracda actyon bağımsız amortisorlu halezon yaylı dıngılıyle cok daha stabıl . Bir diğer noktada 4 lastık dısk fren amarok gıbı sureklı dört ceker degıl ' amarok camurluklurı sısrılmıs şaseden 5 cm yükseltilmiş teknık olarak hıc bır üstünlüğü olmayan markanın gücüyle satılan bir arac . Aynı işi cok daha ekonomık bir şekilde yapan müadıllerı varken niçin amarok alayım . Doğuş otonun satış servis vs bir sürü olumsuzlukların buraya yazmama gerek yok . Insanlar alıyor amaroku 5 ay sonra satıyor her yer düşük km il 2 el amarok dolu , alan alsın ben asla tercıh etmem ,

• quote:

Orijinalden alıntı: pozitif man

Mesele burada kıtlenıyor zaten arazıde off road yapan adam konfor aramaz , 80 liralik amarokda olan hersey 30 liralık actyonda zaten var üstüne üstlük makaslı degil nohut kadar taşi hissedersin makaslı Aracda actyon bağımsız amortisorlu halezon yaylı dıngılıyle cok daha stabıl . Bir diğer noktada 4 lastık dısk fren amarok gıbı sureklı dört ceker degıl ' amarok camurluklurı sısrılmıs şaseden 5 cm yükseltilmiş teknık olarak hıc bır üstünlüğü olmayan markanın gücüyle satılan bir arac . Aynı işi cok daha ekonomık bir şekilde yapan müadıllerı varken niçin amarok alayım . Doğuş otonun satış servis vs bir sürü olumsuzlukların buraya yazmama gerek yok . Insanlar alıyor amaroku 5 ay sonra satıyor her yer düşük km il 2 el amarok dolu , alan alsın ben asla tercıh etmem ,

actyonda hiç bir şey yok amarok tredline nın özellikleri actyonın üst donanımında bile yok...
    helezonlu kamyonet görünümlü bir araç yüklü olduğu zaman kullanımı daha da kötü
    30.000 TL için iyi Amarokla karşılaştırmak akıl işi değil.
    amaroktaki özellikler actyon da olsa fiyatı amaroktan bile fazla olurdu..

• quote:

Amarok kullanmadan, aracın aleyhinde bulunan arkadaşlara, gerçeği görebilmeleri için, onları Amarok araçlarına alıp bir tur attırabilecek babayiğitler aranıyor.

(Ben talip değilim)

Doğuş otomotiv'in test günlerine katılsınlar ben videolarını izledim aracı a dan z'ye anlatıyorlar. her türlü arazi şartlarında kullandırıyorlar merak edenlere..
    Hem araçlarını tanıtıyorlar hem off road kursu veriyorlar. Gitsinler test etsinler..

• mesajlar ayıklanmış galiba :D
  • fanboyluk yapmayın alın bi tane kullanın
  • Sürekli ''Cevaplananlar'' başlığında bu konuyu görüp giriyorum. Başka da Amarok konusu yok ortada. Konuyu güncel tutan da 4x4tutkunu. Aleyhte bir konuyu sürdürmenin anlamı ne?
  • Diğer markanın formları güncel tutulamaz adamların o araçları sürerken canı cıkıyor kolay değil
  • Cvplanan msjlarim varmis bu konuda. Ama goremiyorum. Silinmismi.
    Evt benim kendi msjimin biri bile silinmis. Tuh arkamdan kim ne soledi acaba bilemicez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemesis -- 27 Aralık 2013; 0:06:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

(Ben talip değilim)

Aracınızı güle güle kullanın.

170'le giderken yol ve motor sesini almadığını söylemişsiniz. Bu biraz iddialı degil mı?

• Tabiki alir ama normal bir araba kadar. O kafalardaki kamyonet tabulari gibi almaz yani. O hizlarda her araba iceriye azda olsa gurultu alir

• pozitif man P kullanıcısına yanıt
    ssangyong ta aklımı çelen tek araç rodius yeni kasa. o' nun da platinium paketi. yazın aileye yeni bir üye katılcak Allah'ın izniyle freelander i satıp rodius mu alsam diye düşünmüyor değilim yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fksfks -- 27 Aralık 2013; 12:16:24 >
    11 kısılık 4 sıra koltuklu modelı gelırse bende alacagim , su an mevcutlar 3 sıra koltuklu ve suv gecıyor digerı tıcarı olacağı ıcın ÖTV den dolayı daha hesaplı olacaktır .

• song pong o ne beee.
    Çift kabin dediğin Kısa anlaşılır ve net olacak Amarokkkk
    sung pung ponk punk pırt purt o ne öyle
    Çift kabin dediğin büyük ve küçük ünlü uyumuna uyacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4x4_tutkunu -- 27 Aralık 2013; 23:01:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gestapo SS

Paran Varsa Range Rover Paran Yoksa Gamer Over..

• sevgili arkadaşlar,

lütfen gerginlik ortamını devam ettiren mesajlar atmayalım. bir sonuca varılmıyor. insanlar sinirleniyor, üzülüyor... anlayış göstereceğinizi düşünerek teşekkür ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.