Şimdi Ara

VW AMAROK TRT ZOR YOLLARA DAYANAMADI (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
654
Cevap
16
Favori
64.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dhkn

quote:

Orijinalden alıntı: omcool

Arkadaşlar amarok yabana atılacak bir araç değil aman diyeyim. Bende dışardan bakınca bu araç klasik iş aracıdır kum taşır çimento taşır diyordum ancak arkadaşımın babasının şirketinin aracına binene kadar. Kesinlikle bir suv gibi. Ben inanamadım, tümseklerde, virajlarda vs hiç birşey hissetmiyorsunuz içi zaten çok geniş. Ben suv bir araç düşünsem kesinlikle düşünürüm. Fiyatı da piyasaya göre uygun araçlar. Örnekhttp://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=73506198

Arkadaşım hislerinizde, duyularınızda bir yanlışlık olmasın. Bazı arkadaşlar Amarok'un Renault Toros'tan beter olduğunu söylerken siz SUV diye meth ediyorsunuz.

Siz herhalde bu güne kadar Amarok'tan başka doğru düzgün bir araca binmediniz. Yoksa Toros'tan daha dandik bir aracı niye övesiniz ki?

Bu güne kadar A6 sından tut XF sine kadar bir çok araca bindim ve kullandım . O konuda emin olabilirsiniz ancak torostan beter olması şehir efsanesidir. Sizce VW öyle bir araç yapar mı ? ya da o fiyatta bir araç toros gibi olur mu ? düşünmenizi tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omcool -- 28 Ocak 2014; 21:41:01 >

• TOROS'tan betermiş. TOROS bulunduğu zamanın efsane arabası teknik özellikleri zamanındaki diğer rakiplerine göre çok çok iyi tek kötü yönü dar oluşu. Amarok torostan bile betermiş onun değerleri şuan pikap piyasasında lokomotif değerler. Isuzu vW yüzünden 2014 te çift turbo beslemeli motor üretti ve çok yoğun çalışmalar sonucunda 400 nm tork üretebildi oda 2.5 cc de daha Amaroku yakalayamadı. Diğer firmalarda 2014 te Amarokumsu değişiklikler yapmak zorunda kaldılar çünkü piyasadan silinme alarmı çalmaya başladı Mitsubishi aricindeki diğer firmalarda... iyiki torostan beter piyasayı kasıp kavurdu birde iyi olsa diğerleri fabrikalar kamyonet bölümüne kilit vuracak (mitsubishi hariç)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4x4_tutkunu -- 28 Ocak 2014; 21:48:14 >
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar amarok yabana atılacak bir araç değil aman diyeyim. Bende dışardan bakınca bu araç klasik iş aracıdır kum taşır çimento taşır diyordum ancak arkadaşımın babasının şirketinin aracına binene kadar. Kesinlikle bir suv gibi. Ben inanamadım, tümseklerde, virajlarda vs hiç birşey hissetmiyorsunuz içi zaten çok geniş. Ben suv bir araç düşünsem kesinlikle düşünürüm. Fiyatı da piyasaya göre uygun araçlar. Örnekhttp://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=73506198

Arkadaşım hislerinizde, duyularınızda bir yanlışlık olmasın. Bazı arkadaşlar Amarok'un Renault Toros'tan beter olduğunu söylerken siz SUV diye meth ediyorsunuz.

Siz herhalde bu güne kadar Amarok'tan başka doğru düzgün bir araca binmediniz. Yoksa Toros'tan daha dandik bir aracı niye övesiniz ki?

Bu güne kadar A6 sından tut XF sine kadar bir çok araca bindim ve kullandım . O konuda emin olabilirsiniz ancak torostan beter olması şehir efsanesidir. Sizce VW öyle bir araç yapar mı ? ya da o fiyatta bir araç toros gibi olur mu ? düşünmenizi tavsiye ederim

Arkadaşım sanırım ironi yaptığım anlaşılmadı. Ben bir Amarok kullanıcısıyım. Şu andaki aracım 2. Amarok'um. Memnun kalmasam 2.yi almazdım.

Forumun önceki sayfalarını incelerseniz öngörüsü bizden çok daha ileri düzeye gelmiş bazı arkadaşların Amarok hakkında "Toros'tan beter" yorumlarını görebilirsiniz.

Onların herbiri birer offroad uzmanı gibi racon keserek Amarok hakkında "beş para etmez, arazi değil asfalt aracı, toros bile bundan daha iyi gider" gibi yorumları yapıyorlar iken, sizin Amarok hakkında övücü konuşmanız forumda bize diş geçirmeye çalışanların bütün çabalarını boşa çıkardı maalesef.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşım sanırım ironi yaptığım anlaşılmadı. Ben bir Amarok kullanıcısıyım. Şu andaki aracım 2. Amarok'um. Memnun kalmasam 2.yi almazdım.

Forumun önceki sayfalarını incelerseniz öngörüsü bizden çok daha ileri düzeye gelmiş bazı arkadaşların Amarok hakkında "Toros'tan beter" yorumlarını görebilirsiniz.

Onların herbiri birer offroad uzmanı gibi racon keserek Amarok hakkında "beş para etmez, arazi değil asfalt aracı, toros bile bundan daha iyi gider" gibi yorumları yapıyorlar iken, sizin Amarok hakkında övücü konuşmanız forumda bize diş geçirmeye çalışanların bütün çabalarını boşa çıkardı maalesef.

Forumda bu tarz konularda destekleyici yorumlar az bulunduğu ve istenmeyen doğrular için yanlış anlamışım kusuruma bakmayın. Ben amarokun bu yorumları haketmediğini, bu yorumların sebebinin geleneksel VW düşmanlığı olarak görüyorum. Evet VW ederinden pahalı, opsiyonsuz araçları pahalı satıyorlar ancak VW kaliteli araçlar yapıyor. Şunuda belirtmeliyim ki bir markanın fanatiğiysem o markada VW değil peugeot tur. Tekrar kusuruma bakmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bırakın artık şu dandik asfalt 4x4'ü Amarokları da Dağ canavarı Toroslardan bahsedelim.
  • zor yollar hangi günler hangi saatlerde trt nede çıkıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .mpower

zor yollar hangi günler hangi saatlerde trt nede çıkıyor?

TRT bitirdi programı . Youtube da tüm bölümleri var.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrmst

quote:

Orijinalden alıntı: .mpower

zor yollar hangi günler hangi saatlerde trt nede çıkıyor?

TRT bitirdi programı . Youtube da tüm bölümleri var.

Trt nin sitesindede var bölümler teşekkür. .

• TRT yıllarca çeşitli araçlarla bu programı hiç sorunsuz devam ettirdi.

Ancak son sezonda maalesef dandik asfalt 4x4'ü Amaroklara bulaşarak hayatlarının hatasını yaparak programı kaldırmak zorunda kaldılar.

Sonuçta TRT, bu kararı ile forumun önceki sayfalarında "Toros bile arazide Amarok'tan daha iyidir" tezini savunan ileri görüşlü arkadaşlar böylece haklı çıkmış oldular.

Ne yapalım, yapacak birşey yok, TOROS varken gidip Amarok aldık bir kere!
  • quote:

TRT yıllarca çeşitli araçlarla bu programı hiç sorunsuz devam ettirdi.

Ancak son sezonda maalesef dandik asfalt 4x4'ü Amaroklara bulaşarak hayatlarının hatasını yaparak programı kaldırmak zorunda kaldılar.

Sonuçta TRT, bu kararı ile forumun önceki sayfalarında "Toros bile arazide Amarok'tan daha iyidir" tezini savunan ileri görüşlü arkadaşlar böylece haklı çıkmış oldular.

konuyu sabote etmeye yemin mi ettin??
  • amarok yüzünden neden program kapansın :D Eğer ki (bence sebebi başkadır) Amarokla olmuyorsa başka araçla giderler yada amarokun geçebileceği yollardan giderlerdi nasıl bi mantık :D
    Amarok programı kuruttu falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

quote:

TRT yıllarca çeşitli araçlarla bu programı hiç sorunsuz devam ettirdi.

konuyu sabote etmeye yemin mi ettin??

forumun önceki sayfalarında bu tezi savunan bazı arkadaşların hislerine daha açık ifadelerle tercüman olmaya çalışıyorum, hepsi bu.

• Harun H kullanıcısına yanıt
    ibretlik tespit.
  • 4x4 toros :D

VW AMAROK TRT ZOR YOLLARA DAYANAMADI
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4x4_tutkunu

4x4 toros :D

Bu görüntüden sonra Amarok'u satıp gerçek offroad aracı Toros'a niyetlenme moduna girebilirim.
  • quote:

quote:

4x4 toros :D

Bu görüntüden sonra Amarok'u satıp gerçek offroad aracı Toros'a niyetlenme moduna girebilirim.

niyet %100 off road ise zaten pikuplardan uzak durmak gerek :D
    Pikapların ne boyutları ne aks mesafesi ne süspansiyonları nede yapıları offroad a uygun değil. Amaç basit arazi şartlarında mahsur kalmamak
    Toros için amaroktan vazgeçmeye gerek yok amaroka bir sene kasko yaptırma bi toros alırsın :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4x4_tutkunu -- 23 Şubat 2014; 1:16:07 >

• Polo ya koydukları direksiyonu pick UP Ã da koyuyorsan bu işi anlamıyorsundur, içine binince arazi aracına bindiğini hissedeceksin, ama amarokta o olay yok

• 4x4_tutkunu 4 kullanıcısına yanıt
    Önemli olan Toros'u şanlı şerefli şekilde usulüne uygun alabilmek, aynen gelin alır gibi.
  • quote:

TOROS'tan betermiş. TOROS bulunduğu zamanın efsane arabası teknik özellikleri zamanındaki diğer rakiplerine göre çok çok iyi tek kötü yönü dar oluşu. Amarok torostan bile betermiş onun değerleri şuan pikap piyasasında lokomotif değerler. Isuzu vW yüzünden 2014 te çift turbo beslemeli motor üretti ve çok yoğun çalışmalar sonucunda 400 nm tork üretebildi oda 2.5 cc de daha Amaroku yakalayamadı. Diğer firmalarda 2014 te Amarokumsu değişiklikler yapmak zorunda kaldılar çünkü piyasadan silinme alarmı çalmaya başladı Mitsubishi aricindeki diğer firmalarda... iyiki torostan beter piyasayı kasıp kavurdu birde iyi olsa diğerleri fabrikalar kamyonet bölümüne kilit vuracak (mitsubishi hariç)

Isuzu motorlarina 1 milyon kilometre motor omru veriyor arkadasim.Bos konusmayin.O kilometreye kadar cift turbolu amarok 4 kez rektefiye gorur.

• atom239 A kullanıcısına yanıt
    Toyotada o kadar kilometre veriyor ama satış rakamlarına bakılırsa ısuzuyada toyotayada dönüp bakan yok. Terör örgütleri kullanmasa dünyadaki satış rakamları neredeyse sıfır olacak. Satış rakamları 3. senesinde 2. olan Amarok alanlar salak. Mitsubishi, ranger, nissan alanlarda mı salak Isuzu ile Toyotaya dönüp bakmıyor. Çok sağlam ya bunlar. milyonlarca kilometre gidiyor ya bunlar. neden kimse almıyor. Şantiyelerin çilesine en çok dayanan mazda mıymış Onun satış rakamları yerlerde.. Amarok alan 3.000 kişi salak, mitsubihi alan 5.000 kişide mi salak isuzu almamışlar.
    Ortada gerçekler var. 1-2 kişi parasını sokağa atar ama binlerce kişi parasını sokağa atmaz. Türkiye şartlarında pikap alacak parayı herkes kazanamaz. O zor şartlarda kazandıkları parayı Amarok, L200 Ranger a yatırdılarsa bildikleri vardır. Tabi D-max alan 120 kişi binlerce kişiden daha akıllı olabilir oda ayrı bir konu..
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.