DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
VW AMAROK Pick-up kullanıcıları
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
1.640
Cevap
31
Favori
247.412
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Vw >> VW AMAROK Pick-up kullanıcıları
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki >>>
Giriş
      514 Mesaj
      27 Mayıs 2011 00:14:39
      VW'nin pick-up'u AMAROK satışa sunuldu.
      Avrupa’nın ilk pick up’ı Volkswagen Amarok... Onunla dilerseniz şehirde en şık davetlere katılabilir, dilerseniz doğanın zorlu koşullarına meydan okuyabilirsiniz. Standart ESP ve Amarok’a özel Off-road ABS gibi diğer üstün güvenlik özellikleriyle şartlar ne olursa olsun güvendesiniz. Sınıfının en az yakıt tüketen pick up’ı Amarok ile tanışıp, en zorlu yolları keyifle aşmaya hazır mısınız?

Amarok Highline modelinin standart donanımları

Yol bilgisayarı
      Klimatronik klima
      Hız sabitleyici
      Off-road ABS fren sistemi
      Otomatik yokuş çıkış ve iniş asistanı
      Sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları
      Arka diferansiyel kilidi*
      CD ve MP3 çalarlı radyo
      6 Hoparlör
      Arka sis farları
      Gündüz farları
      Yükseklik ayarlı halojen farlar
      Yan aynaya entegre anten
      Elektrik kumandalı ısıtmalı yan aynalar
      Yükseklik ve derinlik ayarlı kısmi krom kaplamalı deri direksiyon
      Deri kaplı vites topuzu ve el freni
      Elektrik kumandalı ve sıkışmayı önleyen akıllı ön camlar
      Yüksekliği ayarlanbilir sürücü ve yolcu koltuğu
      Krom çerçeveli üfleçler
      Krom kaplı iç kapı kolları
      Orta konsolda 1 adet 12V soket
      Torpido üstünde ve bagajda 2 adet 12V soket
      Rezistanslı arka cam
      Karartılmış arka camlar
      Krom çıtalı gövde rengi ön tampon
      Krom kaplamalı, basamaklı arka tampon
      Gövde rengi kapı kolları
      Kısmi krom kaplamalı yan aynalar
      Krom çerçeveli ön sis farları
      Krom kaplı ön panjur
      Alaşımlı jantlar (18”)
      FİYAT:50.950-64.950 arası
      Varsa kullanıcılarının yorumlarını bekliyoruz.

Selam ve sevgi ile.....
    • Yarbay
      3078 Mesaj
      30 Mayıs 2011 10:51:51
      Kullanıcı yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum , kendim 4x4 dsg li amarok bekliyenlerdenim ,yeni kasa rangeri bekliyordum ama amarok benim beklentilerimi karşılayacak düzeyde bir arac olduğuna inanıyorum.

• Yüzbaşı
      514 Mesaj
      30 Mayıs 2011 23:34:32
      Aracın test bilgilerine şu linten ulaşılabilir.
      http://ekonomi.habertur...beti-zorlayacak-otomobil

Selam ve sevgi ile.....
    • Yarbay
      17684 Mesaj
      31 Mayıs 2011 15:45:43

vw Amarok Testi

Linki: http://www.arabam.com/Test/-VW-Amarok-20-BiTDI-Highline/Detay-292747

Resimler

Ne kadar bilirsen bil anlatabildiklerin karşındakinin anlayabileceği kadardır..

• Binbaşı
      1268 Mesaj
      31 Mayıs 2011 15:51:44
      Kullanıcı yorumlarını bekliyoruz.Ancak 1 seneden önce alınmaz.Daha yeni araç

MEVLAM GÖRELİM NEYLER..NEYLERSE GÜZEL EYLER....
    • Yüzbaşı
      775 Mesaj
      07 Haziran 2011 20:44:49
      Hadi yok mu alan? Bugün sipariş verilirse 15-20 temmuz gibi gelirmiş

• Teğmen
      206 Mesaj
      11 Haziran 2011 16:00:15
      geçen seneden bayiye sipariş ettiğimiz araç, dün geldi. 4x2 lik highline modelini aldık. şu an yakıt tüketimi hariç mükemmel. yakıtın fazla gitmesini de agresif kullanımıma bağlıyorum. onun dışında arka koltuklar olsun, motorun ataklığı olsun beni büyüledi. yalnız araç boştayken gaza bastığımda 2800 deviri geçmiyor, elektronik bir sınırlayıcıyla sağlandığını düşünüyorum. araba asfalt yolda çukurları hissettirmiyor, otomobil konforunu sunuyor. vitesin sert oluşu tipik volkswagen özeelliği olduğundan rahatsız olmadım. en yakın zamanda ss ekleyeceğim. saygılarımla...

İnsanlar haksız oldukları zaman bunu kabullenmelidir. Kabullenmeyenler mi var? Hatan var insanlardan bahsediyoruz...
    • Binbaşı
      1268 Mesaj
      11 Haziran 2011 16:02:18

quote:

Orijinalden alıntı: globetrotter04

geçen seneden bayiye sipariş ettiğimiz araç, dün geldi. 4x2 lik highline modelini aldık. şu an yakıt tüketimi hariç mükemmel. yakıtın fazla gitmesini de agresif kullanımıma bağlıyorum. onun dışında arka koltuklar olsun, motorun ataklığı olsun beni büyüledi. yalnız araç boştayken gaza bastığımda 2800 deviri geçmiyor, elektronik bir sınırlayıcıyla sağlandığını düşünüyorum. araba asfalt yolda çukurları hissettirmiyor, otomobil konforunu sunuyor. vitesin sert oluşu tipik volkswagen özeelliği olduğundan rahatsız olmadım. en yakın zamanda ss ekleyeceğim. saygılarımla...

Hayırlı olsun.Ne kadara?

MEVLAM GÖRELİM NEYLER..NEYLERSE GÜZEL EYLER....
    • Binbaşı
      1236 Mesaj
      11 Haziran 2011 18:44:36

quote:

Orijinalden alıntı: globetrotter04

Benim Doblo'mda öyle..Ani kalkış gibi bir durum v.s sırasında 1.viteste patinaj çektirmek istediğimde sanırım ASR devreye giriyor ve lastiğin yüksek güçten kaynaklanacak olan patinaja düşme durumunu önlüyordur..
      i

• Er
      4 Mesaj
      11 Haziran 2011 21:58:39
      Ben de 4x4 highline full donanımını aldım. İlk izlenimlerim araç gerçekten çok atak, çok çabuk ivmeleniyor, galiba çift turbo olmasından dolayı. Yakıt tüketimi de bana makul geldi. Offroad deneyimi ise henüz yapmadım, yapınca onu da burada sizinle paylaşırım, fakat ilk izlenimlerim gayet olumlu.

• Yüzbaşı
      775 Mesaj
      12 Haziran 2011 00:33:26
      hayırlı olsun yeni olduğu için fazla gelmiş olabilir yakıt.Kaç litre yakıyor acaba?

• Er
      4 Mesaj
      12 Haziran 2011 01:57:52
      valla ben yakıt fazla demedim, bana gayet makul geldi, sizinle daha sonra litre bazında paylaşırım

• Teğmen
      206 Mesaj
      14 Haziran 2011 16:21:48
      Plaka, metalik boya, bagaj kaplama dahil 58.000e geldi araba. Dün araçla 200km yaptım. Şehirdışı yaptığım bu yolda 18 litre yaktı toplam. Yani 100km de 9 litre civarı. Eğer sakin kullanırsanız daha da düşürebiliyorsunuz. Ama bu arabayı sakin kullanamıyorsunuz. Arabanın ivmelenmesi büyüleyici. Ben highline donanımında daha fazla özellik beklerdim ama( yükseklik göstergesi, hava basıncı, direksiyondan kumandalı radyo ve cc gibi) böyle de tatmin olabiliyorum. Hava sirkülasyonunu iyileştirmek ve arabayı şehir hayatina alıştırmak için bagaja bi kabin yapmayı düşünüyorum ama bakalım. 723kmdeyim ve memnunum.
      Saygılarımla...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Teğmen
      137 Mesaj
      16 Haziran 2011 14:34:00
      Bende Amarok ailesine yakın zamanda katılmayı düşünüyorum.

Benim açımdan da tek eksiği sunroof u , oda sanırım bir kaç seneye gelecek ama o kadar sabredebileceğimiz sanmıyorum :)

Benim için en acil olan arkaya baza sistemli bagaj ın gelmesi.

Sanırım bahsettigim sey daha Turkiye de yok, tatile çıkarken eşyalarımızın arka kasadan uçup gitmesini istemediğim için o kasayı beklemeyi düşünüyorum.

Birde TrendLine mı yoksa Highh line mı alayım bilemedim. Aslında Trendline alıp , 18 inc jant takıp kullanmak daha mantıklı gibi geliyor.

Bir Kar Tutkununun Snowboard Sevdası

KarTutkusu
    • Yüzbaşı
      514 Mesaj
      16 Haziran 2011 23:51:33
      Araç boşken arkadan kayma eğilimi oluyormu?Diğer pick-up'larda 2-3 torba çimento ağırlıkla gezenler yada bu iş için yapılmış özel ağırlıklar taktıranlar var da.

Selam ve sevgi ile.....
    • Yarbay
      3878 Mesaj
      17 Haziran 2011 00:45:11
      Bende özel kullanım için almayı düşünüyorum. Aracın oturması ve eksikliklerinin giderilmesi için bekleyeceğim.

Şu ana kadar duyduğum tek olumsuzluğu 1. vitesin çok kısa oluşu ve debriyajının sert olması. Kullananlar daha doğru yorumlarlar.

2016 Golf 1.6 TDI Highline Manuel / Panoramic Sunroof / Saf Beyaz
    • Teğmen
      137 Mesaj
      17 Haziran 2011 11:55:33

quote:

Orijinalden alıntı: racerant

Bende özel kullanım için almayı düşünüyorum. Aracın oturması ve eksikliklerinin giderilmesi için bekleyeceğim.

Şu ana kadar duyduğum tek olumsuzluğu 1. vitesin çok kısa oluşu ve debriyajının sert olması. Kullananlar daha doğru yorumlarlar.

Test sürüşünde bunu bende fark ettim, hatta yokuş olmadıkça 2 de kalkın dedi vw deki yetkili.

Bu arada Eğer euro biraz daha düşerse arabanın fiyatında bir indirime gidilebilir miş ;)

Bir Kar Tutkununun Snowboard Sevdası

KarTutkusu
    • Teğmen
      206 Mesaj
      21 Haziran 2011 17:19:55

quote:

Orijinalden alıntı: kartal
      Araç boşken arkadan kayma eğilimi oluyormu?Diğer pick-up'larda 2-3 torba çimento ağırlıkla gezenler yada bu iş için yapılmış özel ağırlıklar taktıranlar var da.

Maalesef evet, geçen nerdeyse savuruyordum aracı... Ama araca özel ağırlıklar var. Bulup taktırırsanız sorun çıkmaz diye düşünüyorum, 1450km'deyim ve mutluyum...
      Saygılarımla...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yüzbaşı
      775 Mesaj
      22 Haziran 2011 21:36:01
      süspansiyonlar nasıl? çukurları tümsekleri çok hissediyormusunuz?

• Yarbay
      3040 Mesaj
      23 Haziran 2011 19:01:03
      alanlara hayırlı olsun , pick-up araçlarında tasarım olarak vw ( diger araçlarına çok benziyor ) ama en güzeli amarok şuan gözüme geliyor bence güzel iş yapmış vw , özel sektör için kullanılırmı zamanla görücegiz.

Reklamlar
https://ad.doubleclick.net/ddm/trackimpj/N103003.2
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.