Şimdi Ara

VW AMAROK Pick-up kullanıcıları (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.727
Cevap
31
Favori
443.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrahdincer

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetti007

arazi şanzımanında karınca yürüyüşü olduğu doğrumu....

evet , vitese takıp ayagınızı gazdan cekiyorsunuz , o ufak ufak aşıyor tepeleri ;)

Alıntıları Göster
    bende aracı bugün inceleme fırsatı buldum.. neresine baksam bir özellik çıkıyor. eskiden navara vardı ama o çoook eskilerde kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ok159

quote:

Bu arada Ford Ranger dünyada NCAP den 5 yıldız alan ilk pikup oldu.

Birde tipi güzel olsa gönlüm kayacak ama şimdilik hala Amarok diyorum ;)

yeni 2012 kasasını gördünüz mü Ford'un bence gayet güzel, biri 5 yıldız biri 4 yıldız, birinin geçmişi müthiş bir truck tecrübesi,(f150,250,srt etc)
    öteki ilk defa bu sınıfta bir model üretiyor.
    yeni ford vw i ciddi zorluycaktır diye düşünüyorum.

sanırım 2012 nin ilk çeyreginde gelecek yeni Ranger
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: redpartal

Selam.4x4 higline aldim.
    73 den 68 indirdikleri icin.
    3 gun oldu biniyorum Allah bozmasin cok memnunum.
    Sorusu olan varsa cevaplayabilirim.

Selamlar

hangi bayiden aldınız acaba ?

Su anda fiyat listelerine baktıgımda 74 goruyorum aldıgınız aracın fiyatını.

Valla bende araci teslim almaya gittigimde gosterimdekiler icin fiyat 74 oldu dediler. Bir ara killandim bana defolu aracmi cakiyorlar diye rengini degirstirelim dedim itiraz etmediler. Hatta once park sensoru yok demislerdi arabayi aldim baktim tumlesik park sensoru ustunde geldi. 2000 km oldu olacak sikinti yok. Uzun yolda cruse controlla 100 -120 gittim. 7,9 yakti. Fena degil. Ama daha araziye cikamadim yani 4x4 test edemedim. Bursa dogus otodan sirketimin uzerine aldim.

• quote:

quote:

quote:

Selam.4x4 higline aldim.

Selamlar

Valla bende araci teslim almaya gittigimde gosterimdekiler icin fiyat 74 oldu dediler. Bir ara killandim bana defolu aracmi cakiyorlar diye rengini degirstirelim dedim itiraz etmediler. Hatta once park sensoru yok demislerdi arabayi aldim baktim tumlesik park sensoru ustunde geldi. 2000 km oldu olacak sikinti yok. Uzun yolda cruse controlla 100 -120 gittim. 7,9 yakti. Fena degil. Ama daha araziye cikamadim yani 4x4 test edemedim. Bursa dogus otodan sirketimin uzerine aldim.

part sensorude içinde geldiyse o zaman gerçekten 2012 model almışsınız. Tebrikler 68 çok iyi fiyat.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Selam.4x4 higline aldim.

Selamlar

part sensorude içinde geldiyse o zaman gerçekten 2012 model almışsınız. Tebrikler 68 çok iyi fiyat.

Alıntıları Göster
    Herkese Selamlar ,

VW Amarok 4X4 highline donanımlı modelini Cuma günü basamaklı , kasalı , çeki demirli ruhsata
    işlenmiş olarak Maslak Doğuş Power Center'dan teslim aldım. Bunların ruhsata işlenme zorunluluğu var.
    Highline modelinde arka park sensörü standart olarak sunuluyor bu arada.

Aracı daha önceden inceledim. Doğuş Oto'nun Şile'de düzenlediği offroad turuna katıldım 2-3 hafta önce.
    Amarok'un offroad turundaki başarılarını görünce almamak için bir sebep yok dedim.
    Pickupların hemen hemen hepsini , her markasını inceledim. Beni en çok cezbeden ,
    trafikteki minibüs vs. hariç en büyük araç olması , arkada oturan kişilerin kendilerini normal
    bir arabada hissedecek kadar geniş yerin mevcut olması ve tabiiki offroad özellikleri.

Sınıfının en kaliteli aracı olduğundan eminim. O kadar çok pickup araştırdım ve deneme sürüşü yaptım ki ,
    şahsen ben hiçbir şüphe duymadım.

Debriyajı sert evet , sonuçta pickup. Ancak offroad yaparken dahi sanki bir pickupda değilim de
    normal bir binek arabadayım hissini verdi bana.

Soruları olan var ise yanıtlayabilirim , ara ara araç hakkında bilgiler vermeye devam edeceğim.

Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korhanyildirim -- 6 Aralık 2011; 20:31:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: korhanyildirim

Herkese Selamlar ,

VW Amarok 4X4 highline donanımlı modelini Cuma günü basamaklı , kasalı , çeki demirli ruhsata
    işlenmiş olarak Maslak Doğuş Power Center'dan teslim aldım. Bunların ruhsata işlenme zorunluluğu var.

Aracı daha önceden inceledim. Doğuş Oto'nun Şile'de düzenlediği offroad turuna katıldım 2-3 hafta önce.
    Amarok'un offroad turundaki başarılarını görünce almamak için bir sebep yok dedim.
    Pickupların hemen hemen hepsini , her markasını inceledim. Beni en çok cezbeden ,
    trafikteki minibüs vs. hariç en büyük araç olması , arkada oturan kişilerin kendilerini normal
    bir arabada hissedecek kadar geniş yerin mevcut olması ve tabiiki offroad özellikleri.

Sınıfının en kaliteli aracı olduğundan eminim. O kadar çok pickup araştırdım ve deneme sürüşü yaptım ki ,

Debriyajı sert evet , sonuçta pickup. Ancak offroad yaparken dahi sanki bir pickupda değilim de

Soruları olan var ise yanıtlayabilirim , ara ara araç hakkında bilgiler vermeye devam edeceğim.

Selamlar.

Merhaba bu aksesuarlarla siz ne kadara aldınız Korhan bey ?

Kısmetse bende alacağım ama Ford Ranger ın çıkmasını bekliyorum bir yandan. Eğer çok iyi bir araç gelirse onuda kaçırmış olmak istemem ;)

Bu arada bahsettiğiniz off road lansmanı sürekli yapılıyormuymuş yoksa bir kereye özelmi yapmışlar ?

• quote:

quote:

Herkese Selamlar ,

Selamlar.

Merhaba bu aksesuarlarla siz ne kadara aldınız Korhan bey ?

Kısmetse bende alacağım ama Ford Ranger ın çıkmasını bekliyorum bir yandan. Eğer çok iyi bir araç gelirse onuda kaçırmış olmak istemem ;)

Bu arada bahsettiğiniz off road lansmanı sürekli yapılıyormuymuş yoksa bir kereye özelmi yapmışlar ?

Alıntıları Göster
    Benim ödediğim fiyat :

VW Amarok 4X4 Highline modeli için 67.500 tl
    Yan basamaklar , çeki demiri ve arka kabin kapatma , ruhsat işlemleri , muayene işlemleri vs toplam 5.150 tl.

offroad bir kere yapıldı , baska yapılmayacak , ancak yeni bir duyuru alırsam mutlaka burada paylaşırım.

Bu arada ben 2011 model aldım. 2011 ile 2012 model arasında hiçbir fark yok.
    ancak bu kampanya 2011 modeller için geçerli , ve ellerinde sanırım 15 - 20 araç kaldı.
    2012 modellerde fiyatta 7000 - 10000 tl arası fark edecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korhanyildirim -- 7 Aralık 2011; 15:16:06 >

• quote:

Benim ödediğim fiyat :

Yan basamaklar , çeki demiri ve arka kabin kapatma , ruhsat işlemleri , muayene işlemleri vs toplam 5.150 tl.

offroad bir kere yapıldı , baska yapılmayacak , ancak yeni bir duyuru alırsam mutlaka burada paylaşırım.

ancak bu kampanya 2011 modeller için geçerli , ve ellerinde sanırım 15 - 20 araç kaldı.

2011 modele de direksiyondan radyo kumandası ve standart park sensörü eklemişler mi ?

Ben bu durum sadece 2012 modellerde var sanıyordum ;)
  • quote:

quote:

Benim ödediğim fiyat :

2011 modele de direksiyondan radyo kumandası ve standart park sensörü eklemişler mi ?

Ben bu durum sadece 2012 modellerde var sanıyordum ;)

Alıntıları Göster
    2012 modelde hangi özellikler var bilmiyorum.
    Ancak 2011 4X4 highline modelinde arka park sensörü standart evet.

Bu arada 80 litre depo 325 tl ye doldu. Gecen Cuma teslim aldıgımda doldurdum.
    Su anda tam yarım depo mazot harcamısım ve 450 km yapmısım şehiriçinde.
    Demekki 80 litre mazot ile şehiriçinde 900 km gidiyorsa ( ben çoğunlukla 4X4 kullandım ,
    4X2 olarak kullandıgınızda daha az yakıt harcar ) , şehir dısında 1200 - 1300 km yapması lazım.

• quote:

2012 modelde hangi özellikler var bilmiyorum.
    Ancak 2011 4X4 highline modelinde arka park sensörü standart evet.

Bu arada 80 litre depo 325 tl ye doldu. Gecen Cuma teslim aldıgımda doldurdum.
    Su anda tam yarım depo mazot harcamısım ve 450 km yapmısım şehiriçinde.
    Demekki 80 litre mazot ile şehiriçinde 900 km gidiyorsa ( ben çoğunlukla 4X4 kullandım ,
    4X2 olarak kullandıgınızda daha az yakıt harcar ) , şehir dısında 1200 - 1300 km yapması lazım.

Alıntıları Göster
    İnşallah şöyle bir Amarok almak nasip olurda karşıdan gelen çakma xenon farlara karşı yapacaksın Amarokun tavanına tavşan durduran farlardan
    Amarok ile açacaksın bütün farları tavandakileri en uzunları sisleri Allah ne verdiyse bak bakalım bir daha açabilecekmi çakma xenonlar
    Yemin ediyorum şu araç bende olacak ilk işim tavana far ekletmek.
    Yolda kör olucaz yakındır xenon diye beyaz kör edici lambalarla dolaşıyorlar hayret birşey ya

Harika bir makina bu yemede yanında yat resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: -REVOLUTİON-

İnşallah şöyle bir Amarok almak nasip olurda karşıdan gelen çakma xenon farlara karşı yapacaksın Amarokun tavanına tavşan durduran farlardan
    Amarok ile açacaksın bütün farları tavandakileri en uzunları sisleri Allah ne verdiyse bak bakalım bir daha açabilecekmi çakma xenonlar
    Yemin ediyorum şu araç bende olacak ilk işim tavana far ekletmek.
    Yolda kör olucaz yakındır xenon diye beyaz kör edici lambalarla dolaşıyorlar hayret birşey ya

Harika bir makina bu yemede yanında yat resmen

Alıntıları Göster
    :)) evet çok haklısın .

Ancak araba zaten yüksek , 1.84 metre. Kapalı garajlara girmeden önce
    max yüksekliği kontrol etmek gerekiyor. Bir de resimdeki gibi far
    taktırırsam o zaman hiçbir kapalı garaja giremem, alışveriş merkezleri vs.

ama taktırmayı düşünmedim değil :))

• quote:

Aynen çakma xenonlardan çok çekiyorum ,çekiyoruz genelde
    Bende aracımı yeni aldım imzamdaki araç daha bir ay oldu
    Eğerki ileride alırsam bu Amaroktan alıcam çok hoşuma gidiyor
    İlk işim tavana O resimdeki lambalardan ekletmek çakma xenon gördüğüm zaman açıcam sis farı uzun ne varsa ondan sonra görücem ben o çakma xenoncuları ..... garaj işinide hallederiz bi şekilde
    Amarok çok heybetli Maşallah
    Ah ah şu yılbaşı bileti çıkarsa yaşadık tam bilet mi alsam acaba..
    Çok değil şu Amarok u alacak kadar çıksın yeter bir an önce alıp hevesimi gidereyim
    İşime yaramıycak fakat çok güzel araç yaww görünüşü yeter gel yılbaşı gell ya çıkarsa

• quote:

Orijinalden alıntı: -REVOLUTİON-

quote:

Aynen çakma xenonlardan çok çekiyorum ,çekiyoruz genelde
    Bende aracımı yeni aldım imzamdaki araç daha bir ay oldu
    Eğerki ileride alırsam bu Amaroktan alıcam çok hoşuma gidiyor
    İlk işim tavana O resimdeki lambalardan ekletmek çakma xenon gördüğüm zaman açıcam sis farı uzun ne varsa ondan sonra görücem ben o çakma xenoncuları ..... garaj işinide hallederiz bi şekilde
    Amarok çok heybetli Maşallah
    Ah ah şu yılbaşı bileti çıkarsa yaşadık tam bilet mi alsam acaba..
    Çok değil şu Amarok u alacak kadar çıksın yeter bir an önce alıp hevesimi gidereyim
    İşime yaramıycak fakat çok güzel araç yaww görünüşü yeter gel yılbaşı gell ya çıkarsa

Alıntıları Göster
    bende 4x4 highline amarok sahibi oldum. veteriner hekim olduğum için özellikle pikap almayı düşündüm.2 adet doblo eskittim işimde.artık yetmediğini düşündüğüm için amarok sahibi olmaya karar verdim.Ford nissan toyota isuzu hepsini inceledim.amarok u sadece yorumlardan ve videolardan inceleme fırsatım oldu.Bir kaç kez bayiye uğramama rağmen bir türlü canlısını yakından görme şansım olmamıştı. Ta ki 18 kasıma kadar:) aracı ilk gördüğüm anda resmen büyük bir aşk başladı.o kadar heybetli bir araç olabilecegi aklımdan bile geçmedi.şu an trafikte en heybetli araçlardan biri.bizim meslekte yakıt tüketimi ayrı bir önem kazanıyor.Sanırım satttığım 1.3 doblo gibi yakacak.daha 1000 km olmasına ragmen sadece 1 lt fazla yakıyor.arabanın seriliği şehir içi kullanımda inanılmaz kolaylık sağlıyor.içeri ses almıyor otobanda 150 yapmama rağmen sanki 80 le gidiyormuşum gibi hissediyorum.bu hiza ragmen kendinizi güvende hissediyorsunuz.virajlarda savrulma olayı doğru ama gerçek olan bişey de fizik kanunları:)) malzemelerimin agırlığı yaklaşık 250 kg olduğu için benim böyle bir kaygım yok.yakıtının az olması muhtemelen sürekli 4 çeker kullanmama sebep olacak sanırım.trafikte insanların arabaya bakışları inanılmaz. arabayı gören bir daha bakıyor. aksesuar olarak bagaj havuzu yan basamak geri görüş lü tv navigasyon ve bagajın üstünü kapattırdım.camlı kabin değil. yukarıda bir arkadaş linkini paylaşmış(adanalıyık yüzbaşı)araca ayrı bir heybet veriyor. sorularınız olursa yardımcı olmaya çalışırım.herkese tavsiye ederim.selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ataaydın

bende 4x4 highline amarok sahibi oldum. veteriner hekim olduğum için özellikle pikap almayı düşündüm.2 adet doblo eskittim işimde.artık yetmediğini düşündüğüm için amarok sahibi olmaya karar verdim.Ford nissan toyota isuzu hepsini inceledim.amarok u sadece yorumlardan ve videolardan inceleme fırsatım oldu.Bir kaç kez bayiye uğramama rağmen bir türlü canlısını yakından görme şansım olmamıştı. Ta ki 18 kasıma kadar:) aracı ilk gördüğüm anda resmen büyük bir aşk başladı.o kadar heybetli bir araç olabilecegi aklımdan bile geçmedi.şu an trafikte en heybetli araçlardan biri.bizim meslekte yakıt tüketimi ayrı bir önem kazanıyor.Sanırım satttığım 1.3 doblo gibi yakacak.daha 1000 km olmasına ragmen sadece 1 lt fazla yakıyor.arabanın seriliği şehir içi kullanımda inanılmaz kolaylık sağlıyor.içeri ses almıyor otobanda 150 yapmama rağmen sanki 80 le gidiyormuşum gibi hissediyorum.bu hiza ragmen kendinizi güvende hissediyorsunuz.virajlarda savrulma olayı doğru ama gerçek olan bişey de fizik kanunları:)) malzemelerimin agırlığı yaklaşık 250 kg olduğu için benim böyle bir kaygım yok.yakıtının az olması muhtemelen sürekli 4 çeker kullanmama sebep olacak sanırım.trafikte insanların arabaya bakışları inanılmaz. arabayı gören bir daha bakıyor. aksesuar olarak bagaj havuzu yan basamak geri görüş lü tv navigasyon ve bagajın üstünü kapattırdım.camlı kabin değil. yukarıda bir arkadaş linkini paylaşmış(adanalıyık yüzbaşı)araca ayrı bir heybet veriyor. sorularınız olursa yardımcı olmaya çalışırım.herkese tavsiye ederim.selamlar

Güle güle kullanın , yeni araç alan arkadaşlar özellikle mevcut aksesuarları ile birlikte aracınızın fotolarını paylaşabilir misiniz ?

• quote:

quote:

Güle güle kullanın , yeni araç alan arkadaşlar özellikle mevcut aksesuarları ile birlikte aracınızın fotolarını paylaşabilir misiniz ?

Alıntıları Göster
    Ataaydın hayırlı olsun.
    ben 2 hafta önce doğuştan aldım
    4X4 highline , 67.500 tl.
    sen nereden aldın ve ne kadara sorabilirmiyim ?

hayırlı olsun tekrar...

fotoları paylaşacagım daha cekemedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korhanyildirim -- 16 Aralık 2011; 22:10:01 >

• quote:

Ataaydın hayırlı olsun.
    ben 2 hafta önce doğuştan aldım
    4X4 highline , 67.500 tl.
    sen nereden aldın ve ne kadara sorabilirmiyim ?

hayırlı olsun tekrar...

fotoları paylaşacagım daha cekemedim...

Alıntıları Göster
    haırrlı olsun. iyi günlerde kullanın. siz iyi fiyata almışsınız.ben 69.250 ye aldım. fotoları paylaşırsanız sevinirim. aydın lena dan aldım aracımı. yakıt durumu nasıl?
  • quote:

haırrlı olsun. iyi günlerde kullanın. siz iyi fiyata almışsınız.ben 69.250 ye aldım. fotoları paylaşırsanız sevinirim. aydın lena dan aldım aracımı. yakıt durumu nasıl?

Alıntıları Göster
    valla araç ne olsa bir pikap, hem rahatlık hemde yakıt tasarrufu açısından ikinci araba şart. Ben bu arabayı Türkiye'ye ilk geldiğinde haziranda aldım highline 4x4 donanım, diğer pikaplara göre çok daha tasarruflu ama ben hem eşim hem de şehiriçi kullanımı için ikinci bir araba aldım. Vw golf blumotion, eğer imkanınız varsa ikinci bir araba daha almanızı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: haldunhoca

valla araç ne olsa bir pikap, hem rahatlık hemde yakıt tasarrufu açısından ikinci araba şart. Ben bu arabayı Türkiye'ye ilk geldiğinde haziranda aldım highline 4x4 donanım, diğer pikaplara göre çok daha tasarruflu ama ben hem eşim hem de şehiriçi kullanımı için ikinci bir araba aldım. Vw golf blumotion, eğer imkanınız varsa ikinci bir araba daha almanızı tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar herkezin aracı hayırlı olsun güle güle binin inş.
    vw yaptıysa iyisini yapmıştır diyorum ben..
    şuan vw golf 6 TDI DSG kullanıyorum bu 3. vw aracım çok çok memnunum resmen vw hayranıyım küçüklüğümden buyana.
    şuan ev alacağım inş. aracımı satıyorum evin borcunu öder ödemez hemen bende bitane AMAROK alcam
    NAVARA çok hoşuma giderdi ama AMAROK çıktığından buyana ondan başka pick-up gözüme gözükmüyor resmen
    alanlar çok iyi bir seçim yapmış bence..

benim bir sorum olacak DSG'li modelleri varmı varsa Türkiye'ye gelecekmi arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: efecan06

şuan vw golf 6 TDI DSG kullanıyorum bu 3. vw aracım çok çok memnunum resmen vw hayranıyım küçüklüğümden buyana.
    şuan ev alacağım inş. aracımı satıyorum evin borcunu öder ödemez hemen bende bitane AMAROK alcam
    NAVARA çok hoşuma giderdi ama AMAROK çıktığından buyana ondan başka pick-up gözüme gözükmüyor resmen

benim bir sorum olacak DSG'li modelleri varmı varsa Türkiye'ye gelecekmi arkadaşlar?

DSG`li model 2012`de ve Nisan ayi gibi Turkiye`de olucak. Almanya`da suan var ama dedigim gibi bize gelmesi Nisan ayini bulur. Bende DSG bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sheldon-Cooper

quote:

Orijinalden alıntı: efecan06

DSG`li model 2012`de ve Nisan ayi gibi Turkiye`de olucak. Almanya`da suan var ama dedigim gibi bize gelmesi Nisan ayini bulur. Bende DSG bekliyorum.

Alıntıları Göster
    Otomobil genel bölümünde konuyu actım ama pek ragbet görmedi.
    VW Amarok kullanıcıları buluşma ayarlayalım mı ?
    Ocak ayında mesela ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.