Şimdi Ara

VW 1 haziran zammı geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
11.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın ya da pazartesi belli olur.Mayıs ayında sağlam sattı gibime geliyor vw, araba taşıyan TIR sayısı oldukça fazlaydı diğer markalara göre. Tiguan, Passat rakamları yüksek gelebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tok kapı sesi ve yumusak gogus paha biçilemez :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

100.000 tl ile vw bayisine gidip golf alıp çıktığını hayal edemiyorum. Şaka gibi fiyatlar.

Not: golf 7 kullanicisiyim.

100.000 ile tabiki hayal edemezsin hocam çünkü 135.000 e dayanmış fiyat.

• Kelepir araç

• Öğrenciyim Golf 4 kullanıcısıyım 25k 30k arası bi pazar değeri var tamamen saçmalık max 15k etcek araba 30k dan gidiyor nerdeyse ama bu fiyata pejo reno almaktan iyidir sanırım

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    o kadarında gözüm yok, sadece kendi kullandığım versiyonu düşününce 100.000 lira dedim

Yeni Golf 1.4 TSI 125 PS Manuel Highline 102.400,00 TL

Ben bu aracın makyajsız halini, cam tavan ve metalik renk olarak Eylül 2015'te 72.000 TL'ye aldım. Şimdi 102.400 lira + opsiyonlar ile birlikte heralde 110.000 TL bandına çıkmış. Diyecek bişey yok valla.
  • bu kadar para verip bunları alan var mı hala?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TormentedSoul

işte benim vag grubum

3. dünya ülkeleri sayesinde var olan, kenar mahalleli ile pazar payına sahip olan şirin sevimli markaları volkswagen (halk arasında vosvogen, folksvagın, fosfoken, vosvos olarak da bilinir) fiyat güncellemesi!! yapmış

lan zam o zam

eliniz alışsın zam deyin, biri gelmiş her fiyat güncellemesinden sonra diyor...

gayet güzel

inşallah golf 200 polo 140seviyesini görür

adamlar hak ediyor kardeşim, avrupada amerikada aynı fiyata sahip araçlar içinde ülkemizde en pahalı satılan vw, buna rağmen preminyum abi tok gapı sesi var şahane yol tutuyor maşallah tü tü denilen marka gene vw

arızaları, distribütörü, bayileri, servisleri, aynı fiyat bandındaki araçlardan donanım olarak geride kalması vs vs hiiç önemli değil

kapı sesi yeter

alan arkadaşlar her gün tüm kapıları bagaj dahil açar kapatırsa bence parasını kurtarır

o tat onlara yeter

bu ülke vw emisyon skandalında fiyatları düşer alırız diyenlerin ülkesi, sonra vw zam yapmıştı

çok teşekkür bilgilendik. Çalıştığın yada alternafleri, önerileri yazmayı unutmuşsunuz ford-honda vb

• Jetta 1.2 trendline 79.600 yazıyor, dizeli gelse kaç olacak acaba.
  • Bu da bizim havaalanını çekemeyen Almanların işi mi acaba? Reisimiz bu işe dur demeli. Bir sözüyle kaç sene önce Atatürk isminin silindiği ''Arena'' sözcüğü tarih oldu. VW'yi yok etmesini de bilir...
  • Yaw ne ilginç değil mi?

Diğer firmalar fiyat indirimi yapacak vw den fazla satacaklar şimdi

Vw 3. dünya ülkelerine satıyormuşmuş..

Avrupa da 3. dünya ülkesi çünkü orada da hiç satmıyor tabi.

Almanya'da Mercedes BMW nin toplamı kadar satıyor vosvos.

Onlar da 5. dünya ülkesi çünkü..

• Kuyruğa girenler düşünsün

Siz kuyruğa girdik sanarken

• Abi ne sorunlu insanlarsınız,sanki vw pahalı satıyorda diğerleri bedava veriyor.

Gıçıkırık renault un fiatın hondanın fiyatlarına açın bakın sonra gelin konuşun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 1 Haziran 2017; 11:38:38 >
  • 200 milyarda olsa biz bu Golf'e binecez kardeş. Catlayin da patlayın!!!! Yaşasın VW!!! Ben bir VAG grubu aşığıyım.

• 126 bine c hr hybrid var arkadaş.

• 123 bine hybrit niro var

• Yeni Golf 1.6 TDI 115 PS Highline DSG

Bu aracın net fiyatı 70000 TL.
    %18 KDV eklesen, EURO nun bu seviyesinde bile Golf ün en full olanını 90 000 TL ye alman lazım normal şartlarda.

Şimdi EURO olmuş 4TL. ÖTV oranı olmuş %60

Eyyyy fakir ülkenin gönlü zengin insanları, şimdi burda laf edilmesi gereken kim?

Koskoca VW, en gözde modelinin en full versiyonunu sana 17500 EURO ya vermiş. Elin Almanı diyip küçümsediğiniz adamın yaptıının 10 da 1 ini kendi devletiniz size yapmıyor.

Neyse ben artmasına aldırış etmiyorum. Böyle böyle kafamıza vurula vurula öğreneceğiz medeniyeti, alın terimizin nereye gittiğini.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLooP

Yeni Golf 1.6 TDI 115 PS Highline DSG

%18 KDV eklesen, EURO nun bu seviyesinde bile Golf ün en full olanını 90 000 TL ye alman lazım normal şartlarda.

Eyyyy fakir ülkenin gönlü zengin insanları, şimdi burda laf edilmesi gereken kim?

Koskoca VW, en gözde modelinin en full versiyonunu sana 17500 EURO ya vermiş. Elin Almanı diyip küçümsediğiniz adamın yaptıının 10 da 1 ini kendi devletiniz size yapmıyor.

Neyse ben artmasına aldırış etmiyorum. Böyle böyle kafamıza vurula vurula öğreneceğiz medeniyeti, alın terimizin nereye gittiğini.

helal. millet yıllarca bu vergileri sırtımıza yükleyenlerden hesap sormuyor da, onun yerine vw'ye hesap soruyor.

• 6 ay sıra bekleyenler için önemi olmayan zam.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLooP

Yeni Golf 1.6 TDI 115 PS Highline DSG

17500 euroya sadece 1 yıllık maaşını veriyor asgari ücretli bir Alman. Bir de bize bak. Vergiler yüksek. TL çok değersiz. Neresinden baksan rezalet.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.