Şimdi Ara

VW 1 haziran zammı geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
0
Favori
11.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Golf tdi dsg highline 134bin tl olmuş.

Passat tdi dsg highline ise 182.500

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her fiyat güncellemesinde böyle konu mu açılacak ?
  • SPECIALIZED kullanıcısına yanıt
    Youtube üzerinde bir kanalın yaptığı her geyik testinden sonra da konu açılıyor hocam.

Burda fiyatlar üzerinden muhabbet dönüyor, ülkemin hali sorgulanıyor. Otomobil genel burası sonuçta bu tarz şeyler konuşulabilir. Fiyatların bu seviyeye gelmesinden dolayı konu açmaya değer buluyorum ben.

• 100.000 tl ile vw bayisine gidip golf alıp çıktığını hayal edemiyorum. Şaka gibi fiyatlar.

Not: golf 7 kullanicisiyim.

• Hadiya Ben 142 olur demistim golf beyi, tutturamadim.Fiyatlara gel.Eyy maşallah, tarla arsa geçiyomu ? Ödemeyi arsa ile yapsak ?

• Fosfagın son memur maaş tablosuna bakarsak, dsg mazotlu golfü 15 ay müsteşar maaşına sabitlemiş. Buradan yapın hesabı bundan sonra. Ama zabağnan bu saatte tutup bazat hesabı yapamam. Ona kafa basmas

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40.000 dolar olmuş,, 3 sene önce 19-21.000 dolara satılıyordu,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redferrari -- 1 Haziran 2017; 6:56:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • işte benim vag grubum

3. dünya ülkeleri sayesinde var olan, kenar mahalleli ile pazar payına sahip olan şirin sevimli markaları volkswagen (halk arasında vosvogen, folksvagın, fosfoken, vosvos olarak da bilinir) fiyat güncellemesi!! yapmış

lan zam o zam

eliniz alışsın zam deyin, biri gelmiş her fiyat güncellemesinden sonra diyor...

gayet güzel

inşallah golf 200 polo 140seviyesini görür

adamlar hak ediyor kardeşim, avrupada amerikada aynı fiyata sahip araçlar içinde ülkemizde en pahalı satılan vw, buna rağmen preminyum abi tok gapı sesi var şahane yol tutuyor maşallah tü tü denilen marka gene vw

arızaları, distribütörü, bayileri, servisleri, aynı fiyat bandındaki araçlardan donanım olarak geride kalması vs vs hiiç önemli değil

kapı sesi yeter

alan arkadaşlar her gün tüm kapıları bagaj dahil açar kapatırsa bence parasını kurtarır

o tat onlara yeter

bu ülke vw emisyon skandalında fiyatları düşer alırız diyenlerin ülkesi, sonra vw zam yapmıştı

• Gerekçe ne acaba ? Ne dolar yükseldi nede başla birşey. Aksine dolar düşüşte indirim yerine bindirim komedi resmen. Vw'ciler için fark etmez ama

• 134.000 ve golf ? Gülünç ve utandırıcı.

Insan bir arkadasina yakinina golfu bu fiyata aldim derken utanir. Istedigi kadar dolu olsun.

• Ben Arteon'a 250.000₺ verilmez dediğim zaman linç ediyorlardı beni. Buyursunlar. Bir sene öncesine kadar bu fiyata sıfır 3.20i ED alınıyordu. El insaf

• Ev mi golf mü

• quote:

Orijinalden alıntı: TormentedSoul

işte benim vag grubum

3. dünya ülkeleri sayesinde var olan, kenar mahalleli ile pazar payına sahip olan şirin sevimli markaları volkswagen (halk arasında vosvogen, folksvagın, fosfoken, vosvos olarak da bilinir) fiyat güncellemesi!! yapmış

lan zam o zam

gayet güzel

adamlar hak ediyor kardeşim, avrupada amerikada aynı fiyata sahip araçlar içinde ülkemizde en pahalı satılan vw, buna rağmen preminyum abi tok gapı sesi var şahane yol tutuyor maşallah tü tü denilen marka gene vw

arızaları, distribütörü, bayileri, servisleri, aynı fiyat bandındaki araçlardan donanım olarak geride kalması vs vs hiiç önemli değil

kapı sesi yeter

alan arkadaşlar her gün tüm kapıları bagaj dahil açar kapatırsa bence parasını kurtarır

o tat onlara yeter

bu ülke vw emisyon skandalında fiyatları düşer alırız diyenlerin ülkesi, sonra vw zam yapmıştı

Çaktırma hocam alanlar buzdolabı beyazından memnun

Chrysler 300C'ler Lancia Thema'lar Chevrolet Tahoe'ler bize kalıyor

Piyasayı yükselteceksin

• Sinek.avi

• 2. el temiz Mercedes - BMW parasına golf haylayn tidiay..

bu fiyatlar saçmalık oldu çıktı, azıcık akıl mantık kullanalım lütfen..
  • Yetmez ama evet. ekonomimizin maşallahı var.
    2013 de sıfır fiyatı 31.000 e aldığım 1.2 polo olmuş 63.000
    yani Yüzde 50 Üzerinde bir artış oldu.
    Yeter mi tabi ki yetmez. en ucuz aracın 100.000 lira olması gerekiyor.
  • canemrebuyuk kullanıcısına yanıt
    %100 ün üzerinde artış olmuş hocam gerçi alım gucuyle dusunmek lazim ama onun karanlik olduguda su goturmez bir gercek.Maaslara 1k zam geldiyse araca 30 k zam gelmis kisaca 2013 e gore

• Almanlar bir şeyi beğenince:
    "Das ist Wunderbar!"
    derler.

VW 1 haziran zammı geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: doblocu_

quote:

Orijinalden alıntı: TormentedSoul

işte benim vag grubum

lan zam o zam

gayet güzel

kapı sesi yeter

o tat onlara yeter

Çaktırma hocam alanlar buzdolabı beyazından memnun

Chrysler 300C'ler Lancia Thema'lar Chevrolet Tahoe'ler bize kalıyor

Piyasayı yükselteceksin

bişey olmaz hocam merak etme

10yıldır vw anlatıyoruz dolardan hızlı yükseliyo maşallah

2. eli sağlam diye alanlar baya var

onlar güle güle kullansınlar

300C her tür fiyatıyla themayı gömer aslında ama ikisi de çok şahane

neyse konuyu dağıtmayalım

passat şahane araba, 300.000 olsun gene verilir

golf de parasına göre çok iyi, buradan doğuş yetkililerine sesleniyorum az zam yapın ötvsi artsın fakir fukara binmesin premium araçlara

• mayıs ayı satış rakamları belli mi?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.