Şimdi Ara

VoWifi Turk Telekom (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
24
Favori
129.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gm5plusda vowifi vodafome da calisiyordu rahatlikla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efesb kullanıcısına yanıt
    TT’de vowifi yok henüz.

Üstelik VoLTE de sadece faturalı kullananlar için var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.R.E.S. -- 10 Mart 2019; 23:37:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Gm5plusda vowifi vodafome da calisiyordu rahatlikla.
    teşekkur ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.R.E.S.

TT’de vowifi yok henüz.

Üstelik VoLTE de sadece faturalı kullananlar için var.
    halen gelmememsi enteresan çok fazla maliyeti olan bir yatırım herhalde kaç yıldır gelmediğine göre.
  • nisan mayıs aylarında 2 ay yurt dışında kalacağım, vowifi çok ihtiyaç olacak, ancal tt sözleşmem 25 mayısta bitiyor, 3 yıldrı bi vowifi veremediler, gitmeden taşıma yaparsam büyük ceza çıkıyor, bu kadar rezil bir durum olabilir mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maaart

nisan mayıs aylarında 2 ay yurt dışında kalacağım, vowifi çok ihtiyaç olacak, ancal tt sözleşmem 25 mayısta bitiyor, 3 yıldrı bi vowifi veremediler, gitmeden taşıma yaparsam büyük ceza çıkıyor, bu kadar rezil bir durum olabilir mi.
    Mecbur gideceğiniz ülkenin Vowifi destekleyen bir operatörünün kontorlü hattını alacaksınız.
  • Yirmi yıldır kullandığım binlerce insanda olan numaramı sonucta iki ay kapalı tutmuş olacağım

• quote:

nisan mayıs aylarında 2 ay yurt dışında kalacağım, vowifi çok ihtiyaç olacak, ancal tt sözleşmem 25 mayısta bitiyor, 3 yıldrı bi vowifi veremediler, gitmeden taşıma yaparsam büyük ceza çıkıyor, bu kadar rezil bir durum olabilir mi.
    Hayir yemezsiniz. Taahhutte az olan kisim ele alinir. Yani sizin icin iki aylik bi fatk cikar ve muhtemelen o fark 20-30 lira filan olur. Cunku taahhutlu olanla olmayan arasi genelde 10 lira filan oluyor

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Son ay icin dediğimiz doğru ama son iki ay olunca toplamda 135 civarı bir rakam çıkıyor

• quote:

Son ay icin dediğimiz doğru ama son iki ay olunca toplamda 135 civarı bir rakam çıkıyor
    Son ay zaten cikma hakkiniz var artik bi ucret cikmaz son icindeki kullanim disinda. Ama 135 lira cikmasi garip ne ucretleri varmis ki bu 135in icinde?

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Yolculuk 15 Nisan gibi fatura kesimi 26 Nisan sözleşme bitişi 26 mayıs iki ay kaldığı için 90 tl indirim 49 tl de tarife ücreti çıkar dendi, 27 martta fatura kesilince yine bi online işlemden kontrol edeceğim ne çıkıyor diye

• maaart M kullanıcısına yanıt
    vowifi yerine whatsapp uzerinden de gorusme yapabilirsiniz.
    ben siklikla kullaniyorum. gorusme kalitesi normal sebeke gorusmesinden bile kaliteli.

bazi ulkelerde, iceriginde normal telefon gorusmesi hic olmayan ama sinirsiz whatsapp olan paketler vardir.
    Arjantin'de neredeyse butun ulke gorusmelerini whatsapp uzerinden yapiyor mesela.
  • tuzsuz_deli_bekir kullanıcısına yanıt
    Vowifi alternatifi whatsapp yada facetime değil malesef, yurt dışında olduğunu bilenler beni boyle arayacak yada ben bu uygulamaları kullananları arayacağım ama iş için 20 yıllık numaramdan arayanlar ulaşamayacak, hergun icin iki ay boyunca günlük 35 tl de ödenmez

Yurt dışında 3 yıl boyunca BIP kullanarak bu sorunumu çözdüm. Turkcell'den tarifesi BIP'de geçerli bir paket alın. Yurt dışındayken telefon wifi'a bağlı olduğunda BIP ayarlarına giderek, gelen aramaları BIP üzerinden cevapla'yı açık hale getirin. Bu seçenek Türkiye'de de çalışıyor, gitmeden deneyebilirsiniz.

Bu adımdan sonra sizi kim, nereden ararsa arasın telefon internete bağlı olduğu sürece(yalnızca Wifi değil, gittiğiniz ülke operatörünü kullanıp 3G yada LTE bağlantıda dahil) tüm aramalar bip üzerinden normal çağrı kalitesinde ve gecikmesiz olarak alınıyor.
    Arama yapmak için de rehberinizden yada bip içerisindeki tuş takımından numarayı çevirip arama yapıyorsunuz, tarifenizden kullanıyor.

BIP'in geçerli olduğu ülkeler diye bir liste var ancak o listede Türkmenistan olmamasına rağmen ben 3 yıl kullandım.

Alternatif olarak Mobil VOIP yükleyip, listeden istediğiniz bir operatör'e(ben 12voip.com kullanıyorum) para yükleyerek (skype mantığında ama yaklaşık 10'da 1'i fiyatına) arama yapabilir, sms atabilirsiniz. Uygulamaya telefon numaranızı tanımlarsanız, arama yaptığınızda numaranız çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 19 Nisan 2019; 10:30:49 >

• mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Aynen bende boyle yapıyorum, eskiden orta Doğuda yaşarken 12voip Cok iyi oluyordu ama bip olunca ona ihtiyac kalmadı vowifi ve bip sağolsun bedavaya roaming yapıyoruz resmen

• Vowifi yurtdisi icin mukemmel. Ben de vinn var. Gittigim ulkede sinirsiz data hatti alip vinn a takiyorum. Telefonu da wifi arama da kullaniyorum surekli. Sms gelmis gitmis gelen giden arama hic birini dusunmuyorum :) vinni da guc kaynagina baglayip cantamda taşıyorum.

• Bide derler ki Turkcell şöyle Turkcell böyle.

Neymiş ensarcell'miş, ensar'dan dolayı asla Turkcell kullanmazlarmış babababaaa.

Turkcell'in BiP'i olmasa TT'da günlük 35 lira öderdiniz. Turkcell sayesinde yurtdışını bedavaya getirdiniz.

Daha neler söylerdim de meğer trollüyorlarmış, o yüzden artık pek kaale almayıp söyleyeceğim tek kelime..

Yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 20 Nisan 2019; 0:34:48 >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Cok ciddi bir tedaviye ihtiyacın var senin, senin gibi her konuya atlayıp, her konunun içine eden bir adamı bu forum yönetimi nasıl engellemiyor anlamıyorum

Salla dur. Benim yarım kadar insana faydan oldu mu acaba? Işin gücün hakaret etmek.

Bal gibide tükürdüğünü yalayıp geldin yine Turkcell kullanıyorsun.

Block kalkmışmış, çocuk var sanki karşında. Hadi geçen sefer kalktı, yine mi sorun sitede ki block kalktı. Mesajlarımı takip ediyorsun bal gibide. Ben böyle farklılıklar icin Turkcell'i övüyorum, sen fanboy de dur.

Konuştukça batıyorsun. Rezilliğini yüzüne vurdum, en azından utanma kabiliyetin varmış.

Neyse "ruh hastası" mesajından dolayı bastım şikayeti. Senin gibi yanar döner adamlar bu bölüme zarar.

Artık yaşının bile 35 olduğundan şüpheliyim.

Hadi bak işine, bidaha da insanlara hakaret etme sonra böyle apışır kalırsın.

O mesajına like atanlarında yakında çirkefliklerini yüzlerine vuracağım, sırayı bekleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 20 Nisan 2019; 7:36:2 >

• Arkadaşlar vowifi galiba turk telekom denen rezalet firmaya gelmeyecek ama sırf vowifi için 40 tl verdiğim aynı pakete turkcelde 80 tl vermek istemiyorum.

Vodafone da durum nasıl ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.