Şimdi Ara

VoWifi Turk Telekom (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
24
Favori
129.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Cihazınız ve SIM kartınız WiFi Arama ve HD + Görüşmeye uyumlu, 4.5G servisiniz açık ise WiFi Arama servisinizi WIFI ARAMA yazıp 5555'e göndererek ve HD+ Görüşme Servisinizi VOLTE yazıp 5555'e göndererek SMS ile açabilirsiniz.

Buradan da bakabilirsiniz

ios wovifi nasıl açilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phasan -- 13 Temmuz 2023; 21:1:1 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, Samsung S21 telefonumu Türk Telekom ile evde uçak moduna alıp vowifi ile kullanıyordum. Arada bir kesiliyordu ama %90 sorunsuzdu diyebilirim. Ancak iphone 14’e geçince bu kesintilerin sıklığı çok arttı. Arayanların yarısı ulaşamıyor neredeyse. İlk uçak moduna alınca test ediyorum çağrı sms herşey çalışıyor ancak zaman geçince kesiliyor, 15 dk sonra geri geliyor vs. Bunun bilinen bir çözümü var mıdır? Wifi arama açtım kapadım, port açtım vs. herhangi bir çözğm bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fozcam kullanıcısına yanıt
    wifi mi kesiliyor wowifi mi kesiliyor

• phasan P kullanıcısına yanıt

Vowifi kesiliyor hocam normal wifida sıkıntı yok. Kesilmekten kastım da yazı gitmiyor aslında ama gelen arama ve smsler düşmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fozcam

Arkadaşlar merhaba, Samsung S21 telefonumu Türk Telekom ile evde uçak moduna alıp vowifi ile kullanıyordum. Arada bir kesiliyordu ama %90 sorunsuzdu diyebilirim. Ancak iphone 14’e geçince bu kesintilerin sıklığı çok arttı. Arayanların yarısı ulaşamıyor neredeyse. İlk uçak moduna alınca test ediyorum çağrı sms herşey çalışıyor ancak zaman geçince kesiliyor, 15 dk sonra geri geliyor vs. Bunun bilinen bir çözümü var mıdır? Wifi arama açtım kapadım, port açtım vs. herhangi bir çözğm bulamadım.
    Aynı sorunu bende yaşıyorum. Geceleri wifi aramayı açarım uçak modunda. Bir süre sonra cihaz çevrim dışı oluyor. 14 pro max kullanıyorum. Turkcell kullanırken sorun yoktu. Kısaca iphone ile alakalı bir konu değil. Daha çok ttkom ile alakalı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• ucak moduna aldigimizda biz arayabiliyoruz da vowifi ile peki bize ulasmasi gerekenler sms yada cagri atabiliyorlar mi ..(ucak modundan ciktiktan sonra bize bildirim yada cagri gelebilir mi su numaradan arandiniz gibi )

• streamin S kullanıcısına yanıt
    satin alırsan o tarj paketler olur

• streamin S kullanıcısına yanıt

Ne yapmaya çalışıyorsunuz ki uçak moduna aldığınızda wo Wi-Fi etkin ise size sms de gelir arama da

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.