Şimdi Ara

VoWifi Turk Telekom (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
24
Favori
129.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Komedi operatör. Turkcell ile taahhüt'üm bittiği gün TT'den bir personel geldi iş yerine. Dedi böyle böyle. Paket Turkcell'de ki paketimin ücretinin yarısı. İçindekiler ise 3 katı.

Çekme tereddüttüm var dedim, olmaz dediler. Vs. Vs. Ofiste 5 kişi TT'ye geçtik. Prime'li olduk 15 GB tarifesinde.

2.5 Yıldır Turkcell kullanıyorum, hiç 3G görmedi daha. TT'da daha LTE ibaresini göremedik çok şükür. Sürekli 3G. Müşteri hizmetleri ile görüşüyoruz, bizlik sorun yok, cihazınız desteklemiyor. WTF ?? iPhone 6S ile Turkcell'de kullandığım hizmeti cihaz desteklemiyor, garip (!)

Bir şekilde allem ettik kallem ettik. LTE geldi VoLTE yok. Cevap yine aynı, cihaz desteklemiyor. TT mağazalarına gelip 5 para etmez cihazlardan birini alabilirsiniz cevabı ile görüşme sonlandı.

15 GB + 3 Ay 30 GB internet aldık. Turkcell ile en kötü şartlarda gördüğüm ortalama 230 Mbit hat gitti yerine 13-25 Mbit arasında değişkenlik gösteren hat geldi. Aradım cevap yine aynı, cihaz yüksek hızları desteklemiyor.

Gün içinde 100 dk civarı konuşan biriyim. Operatör değişikliğinden sonra konuşmada ki ses kısıldı, aynı şekilde de ses karşıya kısık ve ara ara yankılı gidiyor. Cevap farklı ancak mantık yine aynı, cihazınız arızalı.

TT uygulamasını kurduk, zar zor giriş yaptık. Nereye tıklarsam tıklayayım "Bir hata oluştu", "Servis Hatası" mesajı. Uygulamalarından hiçbir şey yapılamıyor. Tıkladığınız 10 yerden 8'inde hata mesajı ile karşılaşıyorsunuz.

Selfy'li olduk, Selfy uygulaması sen bizden değilsin diyor. Mesaj göndererek aboneliği başlat diyor. Gönderiyorum, zaten Selfy'lisin ya diyor. Anlayacağınız bu uygulama da ayrı bir rezalet.

Turkcell TV Plus'un yerine Tivibu Go var denildi, Fizy'nin yerine de Muud. İkisi de rezalet ötesi. Anlatmaya dahi gerek yok. Üstüne para verseler kullanmayacağınız 2 uygulama. Sözle internet paketinden yemiyormuş. Yemesine gerek yok, yiyecek içerik yok çünkü.

Turkcell'de paketime dahil olan birçok hizmette ücretli. Sesli Sekreter, Kim aramış vs.

Fatura koruma diye bir olayda yok. Turkcell'de paket harici kısıtlama var. Sözle bunda da varda çalışmıyor. iMessage sağolsun aktivasyon mesajı yolladı bir kaç kere. 12 TL direk yansıdı. Bu da ayrı bir rezalet.

3 gündür cihaza gelen Arayanı Bil mesajı da tak ettirdi artık canıma. Arayanı geri arıyorum, niye kapalı telefonun cevabı ile boy geziyoruz. Telefon çekiyor ancak arayan ulaşamıyor.

Müşteri hizmetleri ayrı bir komedi zaten. VoLTE yok açamıyorum desteklemiyor diyorum, evet beyfendi cihazınız desteksiz cihaz verelim diyor. Neler var ben iPhone kullanmak istiyorum diyorum, iPhone 6 şuan kampanyalı onu verelim diyor. WTF ya mk ? Ben zaten 6S kullanıyorum, "aaa öylemi" cevabını alıyorum. Uygulaman dahi orada görüyor benim ne kullandığımı. Sen mi göremiyorsun ?

Dün tüm gün müşteri hizmetlerine ulaşamadık, ulaştıkta sel var beyfendi, sistem yok mesajını alıyoruz. En son 10 yıl önce devlet kurumlarında söyleniyordu bu söz.

VoWi-Fi olmuş olmamış arkadaş, adamlarda hizmet yok ki. Hani derler ya bu ona 1000 basar diye. Turkcell TT'ye 1000 değil 100000000000 basar. TT kadar başka rezalet bir operatör yok.

Aklında TT'ye geçmek gibi çılgın düşünceleri olan varsa mevcut operatörünüze ödediğiniz paranın yarısını ödeyip hiç hizmet alamama kampanyası var şuan. Bir deneyim derim. Keşişler gibi yaşıyorsunuz, kafanız rahat. Çekmiyor çünkü. Çekiyor gelen arama yok ortada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkay AKSOY

Komedi operatör. Turkcell ile taahhüt'üm bittiği gün TT'den bir personel geldi iş yerine. Dedi böyle böyle. Paket Turkcell'de ki paketimin ücretinin yarısı. İçindekiler ise 3 katı.

Çekme tereddüttüm var dedim, olmaz dediler. Vs. Vs. Ofiste 5 kişi TT'ye geçtik. Prime'li olduk 15 GB tarifesinde.

2.5 Yıldır Turkcell kullanıyorum, hiç 3G görmedi daha. TT'da daha LTE ibaresini göremedik çok şükür. Sürekli 3G. Müşteri hizmetleri ile görüşüyoruz, bizlik sorun yok, cihazınız desteklemiyor. WTF ?? iPhone 6S ile Turkcell'de kullandığım hizmeti cihaz desteklemiyor, garip (!)

Bir şekilde allem ettik kallem ettik. LTE geldi VoLTE yok. Cevap yine aynı, cihaz desteklemiyor. TT mağazalarına gelip 5 para etmez cihazlardan birini alabilirsiniz cevabı ile görüşme sonlandı.

15 GB + 3 Ay 30 GB internet aldık. Turkcell ile en kötü şartlarda gördüğüm ortalama 230 Mbit hat gitti yerine 13-25 Mbit arasında değişkenlik gösteren hat geldi. Aradım cevap yine aynı, cihaz yüksek hızları desteklemiyor.

Gün içinde 100 dk civarı konuşan biriyim. Operatör değişikliğinden sonra konuşmada ki ses kısıldı, aynı şekilde de ses karşıya kısık ve ara ara yankılı gidiyor. Cevap farklı ancak mantık yine aynı, cihazınız arızalı.

TT uygulamasını kurduk, zar zor giriş yaptık. Nereye tıklarsam tıklayayım "Bir hata oluştu", "Servis Hatası" mesajı. Uygulamalarından hiçbir şey yapılamıyor. Tıkladığınız 10 yerden 8'inde hata mesajı ile karşılaşıyorsunuz.

Selfy'li olduk, Selfy uygulaması sen bizden değilsin diyor. Mesaj göndererek aboneliği başlat diyor. Gönderiyorum, zaten Selfy'lisin ya diyor. Anlayacağınız bu uygulama da ayrı bir rezalet.

Turkcell TV Plus'un yerine Tivibu Go var denildi, Fizy'nin yerine de Muud. İkisi de rezalet ötesi. Anlatmaya dahi gerek yok. Üstüne para verseler kullanmayacağınız 2 uygulama. Sözle internet paketinden yemiyormuş. Yemesine gerek yok, yiyecek içerik yok çünkü.

Turkcell'de paketime dahil olan birçok hizmette ücretli. Sesli Sekreter, Kim aramış vs.

Fatura koruma diye bir olayda yok. Turkcell'de paket harici kısıtlama var. Sözle bunda da varda çalışmıyor. iMessage sağolsun aktivasyon mesajı yolladı bir kaç kere. 12 TL direk yansıdı. Bu da ayrı bir rezalet.

3 gündür cihaza gelen Arayanı Bil mesajı da tak ettirdi artık canıma. Arayanı geri arıyorum, niye kapalı telefonun cevabı ile boy geziyoruz. Telefon çekiyor ancak arayan ulaşamıyor.

Müşteri hizmetleri ayrı bir komedi zaten. VoLTE yok açamıyorum desteklemiyor diyorum, evet beyfendi cihazınız desteksiz cihaz verelim diyor. Neler var ben iPhone kullanmak istiyorum diyorum, iPhone 6 şuan kampanyalı onu verelim diyor. WTF ya mk ? Ben zaten 6S kullanıyorum, "aaa öylemi" cevabını alıyorum. Uygulaman dahi orada görüyor benim ne kullandığımı. Sen mi göremiyorsun ?

Dün tüm gün müşteri hizmetlerine ulaşamadık, ulaştıkta sel var beyfendi, sistem yok mesajını alıyoruz. En son 10 yıl önce devlet kurumlarında söyleniyordu bu söz.

VoWi-Fi olmuş olmamış arkadaş, adamlarda hizmet yok ki. Hani derler ya bu ona 1000 basar diye. Turkcell TT'ye 1000 değil 100000000000 basar. TT kadar başka rezalet bir operatör yok.

Aklında TT'ye geçmek gibi çılgın düşünceleri olan varsa mevcut operatörünüze ödediğiniz paranın yarısını ödeyip hiç hizmet alamama kampanyası var şuan. Bir deneyim derim. Keşişler gibi yaşıyorsunuz, kafanız rahat. Çekmiyor çünkü. Çekiyor gelen arama yok ortada.
    29 tl'ye 8gb satan operatörden ne beklenilebilir ki. Kullananların amacı belli. Kullanmalarını geçtim bide savunan tipler var

Neyse lafı söyleyelim, "böyle şeyler sadece Türk Telekom'da olur."

• Berkay AKSOY B kullanıcısına yanıt
    Bazı yerlerde haklısınız bazı yerlerde haksız kendi yaptığınız şeyi neden operatöre yüklüyorsunuz?
  • Kendimden kaynaklı bir durum yok hocam. Yaptığım hata TT’ye geçmek, onu da kabul ederim yani.

Mesajımı tekrar okudum, LTE gelmiyor kısmı ile alakalı eleştiri de bulunuyorsanız o benim hatam değil. Türk Telekom’un mobil uygulamasında LTE aktif ve telefon ayarlarında da aynı şekilde aktif görünmesine rağmen LTE bağlanmalı.

TT’nin sevgili teknik ekibi arıza kaydı oluşturup hattın LTE iptalini gerçekleştirip tekrar aktif ettikten sonra geldi.

Aynı işlemi bende TT uygulaması üzerinden yapmayı denedim ancak Pasif duruma getirmeye çalıştığımda sürekli “Bir hata oluştu” mesajı ile karşılaştım.

Operatörü karalama gibi bir niyetim yok. Olsa da TT kim ben kim. Yaşadığım problemleri aktarıyorum ki güler yüzlü satış personeli kapınızı çaldığında gerçek olmayan vaadetlere inanmayın diye.

• Sim kartı farklı bir telefona takın bazen sorun olabiliyor ce çözümde faydası olduğunu gördüm

• ios 12 hala yok mu?
  • Ayıp birader utanın 2018 bitiyor daha VoWiFi getiremediniz.
  • wakari_mayo kullanıcısına yanıt
    Bırakın wowifi'ı daha lte üzerinden bazen arayanlar bana ulaşamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Bırakın wowifi'ı daha lte üzerinden bazen arayanlar bana ulaşamıyor.
    Aynı sorunu geçenlerde ben de yaşadım, acil bir şey olsa ne olurdu ?
  • çok sık yaşıyorum ben hocam. işyerinin oradaki baz istasyonunda sıkıntı var galiba eskiden çok yerde yapardı şimdi düzeldi bi orada yapıyor. Tabi iphone kaynaklı da bir problem. Samsung s7e kullanırken olmuyordu. sadece 3g modunda da kullanılmıyor ki
  • Telekomda volte iyi calismiyor vowifi daha gelmez.

• Vodafone da en azından vowifi volte gibi teknolojiler var. ah şu 4.5g ihalesinde 1800mhz frekansını kaptırmasaydı keşke

• VOLTE geçemiyorum TT'de faturalı olmanız lazım diyor saçmalığa bak!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.U.

5S için ne Vodafone ne de Turkcell destek vermiyor inşallah Turk Telekom destek verir.
    5S Vodafone vowifi çalışıyor

VoWifi Turk Telekom

• Moto g5 var bende volte var telefonda,, faturalı hat olduğu için tecrübe edinmedik,,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşadığım bölgeyi ele alırsak Turkcell şahane ama Türk Telekom'da ona yakın. Vodafone ise en kötüsü. Turkcell ve Türk Telekom'da sürekli LTE görürken Vodafone'da göremiyordum.
  • Gercekten pes iki yıl oldu hala vowifi yok, baska geçebileceğim operatör olsa şu vowifi saçmalığından kaçıp gideceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gelecek olsa ilk günden gelirdi volte gibi, demek ki gelmeyecek, türk telekomun kararı ve tercihi bu yöndeymiş anlaşılan.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.