Şimdi Ara

VOLVO XC90 Kullanan Dostlar yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
3
Favori
42.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar çok eski bir volvo tutkunuyum ve xc90 almak istiyorum ama henüz hiç bir bilgim yok
    Bütçem maksimum 60.000TL
    Hangi modeli (bazı modellerin sorunlu oldugunu söyleyenler var)
    Benzinlimi dizel mi (hangisi ne kadar yakıyor)
    LPG uyumu nasil
    alırken neye dikkat etmem gerekiyor
    En önemlisi 7 kişilik olması gerekiyor 5 kişilik alsam ilave koltuk takabiliyormuyum
    Görüşleriniz icin teşekkür ederim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• XC 90 problemli bir araçtır, özellikle 2007 model yılı ve öncesindekilerde arızalar insanın canını sıkıcı nitelikte olabiliyor. O fiyata eski modellerini bulabilirsiniz, problemsiz istiyorsanız bütçenizi 90000 civarına çıkarmanız gerekmekte. TR koşullarında mantıklı olan model 2.4 D5 modelidir.

Örnek ilan:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-volvo-doktor-dan-satiliktir-104199748/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.C.k. -- 15 Aralık 2012; 1:38:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.C.k.

XC 90 problemli bir araçtır, özellikle 2007 model yılı ve öncesindekilerde arızalar insanın canını sıkıcı nitelikte olabiliyor. O fiyata eski modellerini bulabilirsiniz, problemsiz istiyorsanız bütçenizi 90000 civarına çıkarmanız gerekmekte. TR koşullarında mantıklı olan model 2.4 D5 modelidir.

Örnek ilan:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-volvo-doktor-dan-satiliktir-104199748/detay

2007 oncesi modellerde kronik bir sorun mu var ne gibi sıkıntı çıkarıyor siz kullandınız mı Xc 90

• T motorlari arizali diye biliyorum.

2.4D motorlardan sikayet duymadim.

XC90 guzel aractir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi un momento -- 15 Aralık 2012; 2:00:04 >
  • 2008 yılından beri D5 motorlu olanını kullanmaktayız ve motordan memnunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forumchu

2008 yılından beri D5 motorlu olanını kullanmaktayız ve motordan memnunuz.

Ustad hangi modelini kullanıyorsunuz yakıt vergi ve bakımları hakkında bilgi rica etsem

• quote:

Orijinalden alıntı: Candarby

quote:

Orijinalden alıntı: Forumchu

2008 yılından beri D5 motorlu olanını kullanmaktayız ve motordan memnunuz.

Ustad hangi modelini kullanıyorsunuz yakıt vergi ve bakımları hakkında bilgi rica etsem

Aracımız dediğim gibi 2008 Model 2.4 D5 motor Premium 7 kişilik en full olanı. Vergi olarak 2,320 TL senelik ödemesi var. Bakımlar ve parçaları biraz pahalı bu konuda sizi üzebilir ancak güzel bir özel servis bulursanız iyi indirimlerle servis hizmeti alabilirsiniz. Ancak kullanımı ve verdiği güven hissi oldukça başarılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Biperva_ -- 15 Aralık 2012; 2:57:29 >
  • 7 koltuğun ilave olacağını sanmıyorum,alırken o şekilde alınıyor.
    Başıma gelmiş bir olay değil ama benim de duyduğum benzinli xc90 larda problem olduğu.
    Ben alacak olsam dizel alırım.
    60 bin liraya da eli yüzü düzgün d5 motorlu araç çok zor.
    Ben en uygun,ilk sahibinden 100 bin km altı 2006 model bir aracı 80 bine bulmuştum.
    İnternette dediğin paraya d5 var ama 300 bin km de.

• quote:

Orijinalden alıntı: eczman2000

7 koltuğun ilave olacağını sanmıyorum,alırken o şekilde alınıyor.
    Başıma gelmiş bir olay değil ama benim de duyduğum benzinli xc90 larda problem olduğu.
    Ben alacak olsam dizel alırım.
    60 bin liraya da eli yüzü düzgün d5 motorlu araç çok zor.
    Ben en uygun,ilk sahibinden 100 bin km altı 2006 model bir aracı 80 bine bulmuştum.
    İnternette dediğin paraya d5 var ama 300 bin km de.

cevabınız için teşekkür ederim
    fakat o fiyatlara çıkmayı düşünmüyorum
    benzin+LPG modellere yöneleceğiz gibi duruyor

• Arkadaşımda var. Sürekli kullanırım. 2008 D5. 2007 öncesi makyajsızlarda sorun olduğunu bende duydum ama iyi araştırmak lazım. Konforlu ve AWD sayesinde iyide yol tutuşu var.
  • T9 ve T5 benzinli modelde karar verdim ama bunları kullanan arkadaslardan bilgi alabilsem iyi olacak satıcıların hangisi gerçeği söylüyor kestirmek zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi bir tercih

• T9 kullanan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: salimkocaer

İyi bir tercih

Eyvallah

• Yabanci Volvo forumlarina bakin derim, vergi ve alanlarin forumlara girme orani nedeniyle TUrkiye sartlarinda aradiginiz her turlu bilgiyi cabucak bulamayabilirsiniz.
    Google'da VOLVO + FORUM diye aratirsaniz pek cok site gelir.
  •  VOLVO XC90 Kullanan Dostlar yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: infinite

VOLVO XC90 Kullanan Dostlar yardım

Güzel;

ustad arabaların maalesef Gül ağacı dikeni yok Ocağımızda bir ağaç besleyeceksek bari sağlam olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candarby -- 17 Aralık 2012; 19:21:23 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.