Şimdi Ara

'VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar' (629. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
19.612
Cevap
155
Favori
1.402.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arkadaş kendi gidip avrupadan parçayı alsa, aradaki farkla 1 hafta avrupa tatili yapar. soygunculuğun dibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: palermo

arkadaş kendi gidip avrupadan parçayı alsa, aradaki farkla 1 hafta avrupa tatili yapar. soygunculuğun dibi..

Aynen öyle 5000 tl fark ile gidis-gelis Ucak bileti,bir haftalik Kücük bir otel odasinin masrafi ve yeme-icme hepsi karsilanir.
  • boatswain kullanıcısına yanıt
    Size ne kadar fiyat verdiler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.Baran

quote:

Orijinalden alıntı: trigovina

Arkadaşlar,

Arka tampon difüzörü ve spoiler için servisten fiyat aldım.
    Difüzör 6450 TL. (Tampon değil sadece difüzör). Ayrıca şu an ellerinde yok. Sipariş üzerine gelecek.
    Spoiler 1550 TL. Ellerinde var.
    Geri görüş kamerası 3100 TL. Ellerinde var.

Kısa bir volvo macerasının ardından,
    2014 Model (2015 Şubat trafiğe çıkışlı) S60 D2 Advance Beyaz renk aracımı satmaya karar verdim.
    İzmir civarı arkadaşlar gelip görebilirler.
    Aracım şu an 32.000 km'de olup, 2018 Şubat ayına kadar garantisi devam etmektedir.
    Önceki iki bakımı ve 30.000 km bakımı izmir karşıyaka volcar yetkili servisinde yapılmıştır.
    Hayalet gösterge, 7" ekran, sürüşe duyarlı bi-xenon farlar, vs. vs. en dolusu.
    Aracım orjinal olup en ufak hata, kusur, çizik, rütuş kesinlikle yoktur.
    Döşemelerinde en ufak deformasyon yoktur. Bej renk döşeme + Siyah-Bej direksiyon.
    Aracım sıfır ayarındadır, içinde sigara içilmemiştir, sıfır kokusu hala üzerindedir.
    Hasar kayıtlı, boyalı, değişeni olan, döşemeleri yıpranmış araçlarla karşılaştırmayın lütfen!
    Düşündüğüm rakam 109 Bin TL'dir. Sadece araç başında çok az pazarlık payı mevcuttur.
    Aynı aracın daha yüksek km'de olanlarına bile 112-118 bin tl isteniyor.
    Ciddi ilgilenen arkadaşlar bana özelden ulaşsınlar.
    İsteyene whatsapp'tan fotoğraf gönderebilirim.

Merhaba Dostum,bugun baska bir ihtiyaci ismarlamak icin bugun servise gittim ve orada calisan Türkiyeden birisiyle tanistim,bilgisayardan gereken parcayi ararken senin bu mesajin aklima geldi ve Hazir bizden birini bulmusken sorayim dedim,diffuzör icin yazdigin rakam cok dikkatimi cekmisti ve merakta ediyordum.Rakam farki, ögrenenler icin sok etkisi yaratir cinsten ve tam bir soygun düzeninde olundugunu gösteriyor.Sana verdikleri rakam 6450 Tl,burada sordugum diffuzör+köseli egzos cikislari Tl cinsinden cevirdigimde yaklasik 1300 Tl (220 Euro Diffuzör,2X Egzos cikis parcasi 140 Euro).O degisecek kismin komple fiyati iste.Kargosu falan hadi 1500 diyelim;arkadas 4 kattan fazlasi bir rakami vermek icin nasil bir zihniyette olmak gerektigine okuyacak olanlar karar versin,ben sadece bu soygun düzenine yuh diyorum.

Serbest piyasa ekonomisi diye herkes birbirine ağır kazık atma yetkisini kullanıyor devlet sağolsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Yanıtlarınız için teşekkür ederim dostlar.

@beynemaz hocam 2017 modellerine dair karşılaştırmalı donanım tablosu için PDF linki verebilir misiniz, önceki sayfalarda bulamadım bu tabloyu. Kusura bakmayım, Volvo'nun sitesi yüzünden böyle oluyor. Daha doğrusu mesajınızı buldum ama mesaja erişemiyorum Citizen sağolsun forumu yine sahipsiz bıraktı.

Karşılaştırmalı donanım tablosu, donanım piramiti ben de bulamadım.
    R-design ile R-design plus arasındaki farkı ne volvo global, ne volvo tr ne de satış temsilcisi bilmiyor. Volvo globale yazdım Tr'ye yönlendirdi, volvo tr'ye yazdım bayilere yönlendirdi; bayiilerin mailleri cevapsız falan epey sıkıntı. Arap firması gibi, yazık.

'VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar' 'VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar'

• airturkey A kullanıcısına yanıt
    Hocam ben ikinci el bakmaya gitmiştim bir tane duruyor 2015 advance ama ek paketi cok sanırım 147 miydi 137 miydi emin Değilim o araçtan sonra advance sevdası oluştu taba renk denk geldi şansımıza

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hangi bayii hocam?yarın sorayım,siz düşünmüyorsanız?

Grup Volvo Balgat hocam Ankara bayii sorduktan sonra fiyatı yazarsınız bende unuttum merak ettim simdi ama dolu bir araçtı diye Hatırlıyorum ben zaten 2013 model d2 advance techno paket sunroof sadia jant aracı aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: haacar

quote:

Orijinalden alıntı: sirjohn78

Yahu bakıyorum bakıyorum kapak veya benzeri ekstra birşey göremiyorum fotoğrafta.
    Sorun bende mi? :)

Hocam aracın orjinal düğmeleri bu şekilde. arkadaş dıştakı kapakları kendisi takmış.

'VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar'

Belli bir yıldan sonra ise o düğmeler zaten orjinal kapaklı olarak üretilmeye başlandı. muhtemelen sizin aracınızda şu şekilde bir görünüm var. siz onun için bir fark göremediniz.

'VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar'

Evet dediğiniz gibi benim araçta standart hali öyle olduğundan farkı çözemedim :)

Teşekkürler bilgi için...

Hocam o aracı ben de görmüştüm. d2 advance ve opsiyonları vardı üzerinde. gümüş gri renkli siyah döşemeli bir araçtı yanlış hatırlamıyorsam. fiyat olarak ekim ayında 149 demişlerdi bize.
  • sirjohn78 S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beynemaz

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Yanıtlarınız için teşekkür ederim dostlar.

@beynemaz hocam 2017 modellerine dair karşılaştırmalı donanım tablosu için PDF linki verebilir misiniz, önceki sayfalarda bulamadım bu tabloyu. Kusura bakmayım, Volvo'nun sitesi yüzünden böyle oluyor. Daha doğrusu mesajınızı buldum ama mesaja erişemiyorum Citizen sağolsun forumu yine sahipsiz bıraktı.

Karşılaştırmalı donanım tablosu, donanım piramiti ben de bulamadım.
    R-design ile R-design plus arasındaki farkı ne volvo global, ne volvo tr ne de satış temsilcisi bilmiyor. Volvo globale yazdım Tr'ye yönlendirdi, volvo tr'ye yazdım bayilere yönlendirdi; bayiilerin mailleri cevapsız falan epey sıkıntı. Arap firması gibi, yazık.

'VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar' 'VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar'

Citizen sağolsun forumda hata var yine hocam. Görseller çıkmıyor yüklediğiniz.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Yazılımcı iş ilanlarından belli ne kadar sallapati iş yaptıkları, şaşırmadım sonuca. Anca reklam yayınlasınlar.

http://m.imgur.com/a/bIRsl 2017 R-Design Plus donanımları

• quote:

Hocam ben de o halı olandan almak istedim ama sonra düşündüm bagaja akan kokan birşey dökülse o halı havuz da koku yapacak leke çıkmayacak. çok mantıklı gelmedi bana. o nedenle @echelon246 önerdiği şu havuzdan ben de aldım. çok memnunum kalın bir malzemesi var ve bagaja da güzel oturdu.

http://www.hepsiburada.com/volvo-s60-sedan-bagaj-havuzu-p-OTSV2500000389566?SKU=OTSV2500000389566&categoryId=20036337&id=123&productId=otsv2500000389566&utm_campaign=urun&utm_content=pazarlama&utm_medium=siparis&utm_source=email&utm_term=kategori-genel&wt_em=siparis.pazarlama.kategori-genel.urun

Buradaki yorumları okuyunca bir sipariş de ben verdim benim hayvana.

• quote:

Hocam ben de o halı olandan almak istedim ama sonra düşündüm bagaja akan kokan birşey dökülse o halı havuz da koku yapacak leke çıkmayacak. çok mantıklı gelmedi bana. o nedenle @echelon246 önerdiği şu havuzdan ben de aldım. çok memnunum kalın bir malzemesi var ve bagaja da güzel oturdu.

http://www.hepsiburada.com/volvo-s60-sedan-bagaj-havuzu-p-OTSV2500000389566?SKU=OTSV2500000389566&categoryId=20036337&id=123&productId=otsv2500000389566&utm_campaign=urun&utm_content=pazarlama&utm_medium=siparis&utm_source=email&utm_term=kategori-genel&wt_em=siparis.pazarlama.kategori-genel.urun

Buradaki yorumları okuyunca bir sipariş de ben verdim benim hayvana.

Araç satılmış hocam.
    Kaça vermişler

• Mrb

s60 my2013 aracımın sıleceklerı cok ses yapıyor.silme konusunda hıc bır sorun yok ancak cokses yapıyo. yenılemek ıstıyorum ancak cızık vs sorunu olmadıgından bazı forumlarda degısık yontemler onerıyorlar ( lastık hk). sızlerınde gorusunu almak ıstıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_aydinol

Mrb

s60 my2013 aracımın sıleceklerı cok ses yapıyor.silme konusunda hıc bır sorun yok ancak cokses yapıyo. yenılemek ıstıyorum ancak cızık vs sorunu olmadıgından bazı forumlarda degısık yontemler onerıyorlar ( lastık hk). sızlerınde gorusunu almak ıstıyorum

Ses yapıyorsa genellikle çözümü değiştirmek oluyor.

Vazelin gibi uygulamalar performansı azaltabilir.
    Satılalı baya uzun zaman dedi temsilci.Ben de daha fazla üstelemedim.Benim sorduğum 1.6 d2 advance paketli 2015 model de satılmış.Bizim milletteki bu araba aşkı olduğu sürece araç fiyatları ucuzlamaz.Satıcılar da almazsan alma modunda.Kimse araç satışları düşer falan demesin.100-150 bin tl'ye 0.65 civarlarında faiz açsınlar yine kapış kapış araba satılır bu memlekette.Bu benim düşüncem...
  • 
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.