Şimdi Ara

'VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar' (627. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.603
Cevap
155
Favori
1.399.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yardımcı olmaya çalışıp cevap veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Sırf şu forumdaki düzeyli arkadaşlar için bile alınır aslında bu araç Araç teklif formunda base pac yazıyor.Sanırım baz donanım.Ekstra donanım olarak da 17 inç Sadia aluminyum jantlar,Çocuk koltuğu eki,arka kol dayama yeri,arka kamera hazırlığı,bagajda 12V elektrik prizi,alışveriş çantası tutucusu yer alıyor.Şu piyasa şartlarında aracın fiyatı 130 bini hakeder bence de.Fakat 2 ay sonra 2 yaşında olacak olması 2.elini ciddi etkiler.Sonuçta herkes aracı satarken kendi aldığı fiyattan kıyaslama yapıyor.Bir de bayi bu araçları satmayıp ne yapacak?geri göndermeyeceğine göre daha uygun fiyattan vermesini bekliyorum açıkcası.
  • Merhaba,

Base Pac de ekstra bir paket, yani baz model anlamına gelmiyor. Saydığınız bagajda 12V soket, alışveriş çantası tutucusu ve arka kol dayama içerisinde bardaklık bu paketin içeriği oluyor. Ben sipariş verirken bu paket 900TL civarıydı. Gereksiz olduğunu düşündüğüm için ben almamıştım.

Küçük bir bilgi vereyim dedim... Şimdiden hayırlı olsun yeni alacağınız aracınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirjohn78 -- 19 Aralık 2016; 8:42:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sirjohn78 S kullanıcısına yanıt
    Saol hocam,donanımlara hakim değilim.Diğer arkadaşın söylediği paketlerden biri olsaymış daha iyi olacakmış.
  • arkadaşlar merhaba, benim de T3 kullanıcısı dostlara bir sorum olacak.
    t3 motorlu aracımı henüz 45 km de, sadece bayiden eve kadar yoğun trafikte kullandım, onun haricinde araba yatıyor.. aracı aldıktan sonraki kullanımda motor sesi değil ama sanki gaza bastıkça gelen bir vuuuuuu gibi bir ses geldi ( kusura bakmayın ama başka bir şekilde anlatamıyorum). hafta sonu otoparktaki yerini değiştirmek için kullandığımda yine aynı ses gelmeye devam etti. bu motorun orijinal sesi mi, daha önceden hiç bri benzinlide böyle bir ses duymamıştım. tecrübe eden var mı acaba.. şimdiden teşekkür eder, iyi haftalar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: distardi72

arkadaşlar merhaba, benim de T3 kullanıcısı dostlara bir sorum olacak.
    t3 motorlu aracımı henüz 45 km de, sadece bayiden eve kadar yoğun trafikte kullandım, onun haricinde araba yatıyor.. aracı aldıktan sonraki kullanımda motor sesi değil ama sanki gaza bastıkça gelen bir vuuuuuu gibi bir ses geldi ( kusura bakmayın ama başka bir şekilde anlatamıyorum). hafta sonu otoparktaki yerini değiştirmek için kullandığımda yine aynı ses gelmeye devam etti. bu motorun orijinal sesi mi, daha önceden hiç bri benzinlide böyle bir ses duymamıştım. tecrübe eden var mı acaba.. şimdiden teşekkür eder, iyi haftalar dilerim.

Abi vuuu da değil de farklı bir ses gerçekten; ben şöyle yazmıştım "Otobüste yanınızda oturan gencin, kulaklığından sizin duyabileceğiniz şekilde dizel motor sesi dinlediğini düşünün."
  • merhaba beynemaz, teşekkürler yorumun için, bana da ilginç geldi, tanımlayamadım bile :)) neyse tek olmadığıma sevindim.. rahatsız edici kesinlikle değil, hatta keyif bile alınabilir bir ses.. bakalım uzun kullanımımda göreceğim.

sevgiler
  • Aliexpress'ten klima ve müzik sistemini kontrol etmek için aşağıdaki kapakları aldım ama bol geldi. Yaptıran oldu mu? Yapışkan mı yapmak lazım

'VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar'
  • Dostlar aracı sürerken sol ayağınızı koyduğunuz destekliğin kenarları çabuk dökülecek gibi duruyor. Oraya aliexpressten fln bir şeylerle destek oluşturan var mı?

• İlanım güncel arkadaşlar,
    2014 Model (2015 Şubat trafiğe çıkışlı) S60 D2 Advance Beyaz renk.
    İzmir civarı arkadaşlar gelip görebilirler.
    Aracım şu an 32.000 km'de olup, 2018 Şubat ayına kadar garantisi devam etmektedir.
    Önceki iki bakımı ve 30.000 km bakımı izmir karşıyaka volcar yetkili servisinde yapılmıştır.
    Hayalet gösterge, 7" ekran, sürüşe duyarlı bi-xenon farlar, vs. vs. en dolusu.
    Aracım orjinal olup en ufak hata, kusur, çizik, rütuş kesinlikle yoktur.
    Döşemelerinde en ufak deformasyon yoktur. Bej renk döşeme + Siyah-Bej direksiyon.
    Aracım sıfır ayarındadır, içinde sigara içilmemiştir, sıfır kokusu hala üzerindedir.
    Hasar kayıtlı, boyalı, değişeni olan, döşemeleri yıpranmış araçlarla karşılaştırmayın lütfen!
    Düşündüğüm rakam 109 Bin TL'dir. Sadece araç başında çok az pazarlık payı mevcuttur.
    Aynı aracın daha yüksek km'de olanlarına bile 112-118 bin tl isteniyor.https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-sahibinden-volvo-s60-d2-advance-2015-cikisli-32.000km-de-hatasiz-374550453/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trigovina -- 19 Aralık 2016; 22:35:13 >
  • Is degisikligi ve sirket araci verilmesi nedeniyle Volvo ile yollarim ayrildi. Sanirim bugune kadar elden cikardigima en cok uzuldugum aracim. Kullanirken verdigi kalite guvenin kiymetini bilmeyene sonrasasinda kullandigi aracla kiyaslayinca elden ciktigina pismanlik verecek bir arac s60 d2. Marka fanataigi degilim ama insan hayatini korumak icin yola cikan bir markaya herseyden once surucusune verdigi guven icin saygi duyarim ben. 3 senede yipranan, estetikle goz doldurup yol tutus kabiliyeti icin caba harcamayan markalarin caldigi insan hayatlari ile mukayese edersek Volvo sahibi once kendine yatirim yapiyor demektir. Tabi ki daha guvenli markalar vardir ancak o markalara ulasacak gelir grubu da oldukca sinirli. Su an eger birikimle alinacak bir arac seviyesindeyse ve rakiplerinden yuzde 10 pahali ise volvo tercihi uzun donemde mutlu edecektir.

Saygilarimla.
  • gurnur G kullanıcısına yanıt
    Yahu bakıyorum bakıyorum kapak veya benzeri ekstra birşey göremiyorum fotoğrafta.
    Sorun bende mi? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirjohn78

Yahu bakıyorum bakıyorum kapak veya benzeri ekstra birşey göremiyorum fotoğrafta.
    Sorun bende mi? :)

Hocam aracın orjinal düğmeleri bu şekilde. arkadaş dıştakı kapakları kendisi takmış.

Belli bir yıldan sonra ise o düğmeler zaten orjinal kapaklı olarak üretilmeye başlandı. muhtemelen sizin aracınızda şu şekilde bir görünüm var. siz onun için bir fark göremediniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haacar -- 20 Aralık 2016; 13:6:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trigovina

İlanım güncel arkadaşlar,
    2014 Model (2015 Şubat trafiğe çıkışlı) S60 D2 Advance Beyaz renk.
    İzmir civarı arkadaşlar gelip görebilirler.
    Aracım şu an 32.000 km'de olup, 2018 Şubat ayına kadar garantisi devam etmektedir.
    Önceki iki bakımı ve 30.000 km bakımı izmir karşıyaka volcar yetkili servisinde yapılmıştır.
    Hayalet gösterge, 7" ekran, sürüşe duyarlı bi-xenon farlar, vs. vs. en dolusu.
    Aracım orjinal olup en ufak hata, kusur, çizik, rütuş kesinlikle yoktur.
    Döşemelerinde en ufak deformasyon yoktur. Bej renk döşeme + Siyah-Bej direksiyon.
    Aracım sıfır ayarındadır, içinde sigara içilmemiştir, sıfır kokusu hala üzerindedir.
    Hasar kayıtlı, boyalı, değişeni olan, döşemeleri yıpranmış araçlarla karşılaştırmayın lütfen!
    Düşündüğüm rakam 109 Bin TL'dir. Sadece araç başında çok az pazarlık payı mevcuttur.
    Aynı aracın daha yüksek km'de olanlarına bile 112-118 bin tl isteniyor.https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-sahibinden-volvo-s60-d2-advance-2015-cikisli-32.000km-de-hatasiz-374550453/detay/

Hayırlı satışlar hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Is degisikligi ve sirket araci verilmesi nedeniyle Volvo ile yollarim ayrildi. Sanirim bugune kadar elden cikardigima en cok uzuldugum aracim. Kullanirken verdigi kalite guvenin kiymetini bilmeyene sonrasasinda kullandigi aracla kiyaslayinca elden ciktigina pismanlik verecek bir arac s60 d2. Marka fanataigi degilim ama insan hayatini korumak icin yola cikan bir markaya herseyden once surucusune verdigi guven icin saygi duyarim ben. 3 senede yipranan, estetikle goz doldurup yol tutus kabiliyeti icin caba harcamayan markalarin caldigi insan hayatlari ile mukayese edersek Volvo sahibi once kendine yatirim yapiyor demektir. Tabi ki daha guvenli markalar vardir ancak o markalara ulasacak gelir grubu da oldukca sinirli. Su an eger birikimle alinacak bir arac seviyesindeyse ve rakiplerinden yuzde 10 pahali ise volvo tercihi uzun donemde mutlu edecektir.

Saygilarimla.

Yazdıklarınıza katılıyorum hocam. Benim volvo maceram yeni başladı ama s60 şimdiden kolay kolay vazgeçilip elden çıkarılacak bir araç olmadığı hissettiriyor. Sizin için de hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda yine bir volvo ile sizi buralarda görürüz.
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    haacar kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar tekrar selamlar...2015 MODEL R-DESİGN 1,6 D2 0 KİLOMETRE ARAÇ:139.000 TL............
    2015 MODEL ADVANCE 1.6 D2 0 KİLOMETRE ARAÇ:131.000 TL............

R-DESİGN'DA Elektrikli hafızalı sürücü koltuğu,ön far temizleme sistemi,elektrikli katlanır yan aynalar,5 inç high performance ses sistemi,arka park yardım sistemi,xenon farlar,aktif viraj kontrolü ve aktif uzun far,yağmur sensörü,arka kamera hazırlığı...

ADVANCE PAKET'TE: Çocuk koltuk eki,arka kol dayama yeri,arka kamera hazırlığı,bagajda 12v elektrik prizi,alışveriş çantası tutucu,17inç sadia aluminyum jantlar,antrasit siyah iç bölümde kömür/siyah tekstil döşeme...

Hangisi mantıklı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: airturkey

Arkadaşlar tekrar selamlar...2015 MODEL R-DESİGN 1,6 D2 0 KİLOMETRE ARAÇ:139.000 TL............
    2015 MODEL ADVANCE 1.6 D2 0 KİLOMETRE ARAÇ:131.000 TL............

R-DESİGN'DA Elektrikli hafızalı sürücü koltuğu,ön far temizleme sistemi,elektrikli katlanır yan aynalar,5 inç high performance ses sistemi,arka park yardım sistemi,xenon farlar,aktif viraj kontrolü ve aktif uzun far,yağmur sensörü,arka kamera hazırlığı...

ADVANCE PAKET'TE: Çocuk koltuk eki,arka kol dayama yeri,arka kamera hazırlığı,bagajda 12v elektrik prizi,alışveriş çantası tutucu,17inç sadia aluminyum jantlar,antrasit siyah iç bölümde kömür/siyah tekstil döşeme...

Hangisi mantıklı sizce?

Hocam r-design için yazdığınız özelliklerin hepsi advance donanımda da var bir yanlışlık olmasın. hatta elektrikli hafızalı sürücü koltuğu, 5 inç high performance müzik sistemi, ,elektrikli katlanır yan aynalar, arka park yardım sistemi, yağmur sensörü özellikleri premiumda bile var.
  • haacar kullanıcısına yanıt
    R-design teklif formunda hiçbir ekstra donanım yok.Ben de anlamadım.
  • airturkey A kullanıcısına yanıt
    R Design daha pahalı değil mi zaten Advance'den? Yani ekstra donanım olarak birşey geliyormuydu, 18 inch jant ve tasarımsal fark dışında bir fark yoktu hatırladığım kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aithrax

R Design daha pahalı değil mi zaten Advance'den? Yani ekstra donanım olarak birşey geliyormuydu, 18 inch jant ve tasarımsal fark dışında bir fark yoktu hatırladığım kadarıyla.

Şu an sitedeki e-broşür'den farklar görüntülenebilir. (2015-2016 R-design var PDF'te, 2017 R-design plus yok)

http://ipaper.ipapercms.dk/Volvocars/TR/S60TRtr/

• Beyler S60 makyajlı Advance T3 için ötv farksız olarak 140 bin civarı fiyat verdiler. Metalik mavi ve gri. Ek paketler var döşeme ve sunroof ve metalik renk olarak. Sizce fiyat iyi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 20 Aralık 2016; 22:19:24 >
  • 
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.