Şimdi Ara

'VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar' (630. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19.612
Cevap
155
Favori
1.402.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

tamamen duygusal nedenlerden dolayı yeni aldığım aracı satmak istiyorum. s60 my2015, 2016 12. ay trafik çıkış ve sadece bayiden eve kadar kullandım.45 km de.. 30 bin km ya da 1 sene bakım ihtiyacı yok. T3 advance beyaz sunroof bej deri döşeme 17 cant (235x45x17 sadia) base pack ve ilave bir takım orijinal paspas.. 130 bin TL .. henüz ilana vermedim.. ilgilenen olursa mesaj atabilir, hayırlısı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beynemaz

2017 model araç aldım, 2 hafta önce. Sanırım sizi güncelleyebilirim;
    - Lamine cam standart oldu.
    - Tekno paket yok artık sanırım, benim araçta new comfort plus paketi vardı; keyless go özelliği bu pakette var.

quote:

New Comfort Plus
    Isıtmalı ön cam
    Isıtmalı silecek suyu çıkışları
    Anahtarsız Giriş "psc" Kişisel Güvenlik İletişim Cihazı
    Alarm
    Cam tavan
    Müşteri Tarafından Seçilen 3 Direksiyon Ayarı: Normal, City,
    Isıtmalı ön koltuklar

Hocam merhaba,
    Uzun araştırmalar ve diğer illerdeki bayilerden tanıdık vasıtasıyla aldığımız tekliflerden sonra en son kırmızı, Advance T3, New Comfort Plus paketli bir araç bulduk. 142-143 bin civarına indiriyorlar. Üstelik gümrükte bekliyor, sıfır araç.

Sizinki de New Comfort Plus mu? Ben bu paketi birçok bayide göremedim ya da bahsetmediler. Isıtmalı koltuk, direksiyon ayarı, keyless olayı çok hoşumuza gitti. Arka park yardımcısı yani sensör + grafik yardımcı var öyle değil mi? Tavsiye eder misiniz?

Driver Support Plus Pac olsa tadından yenmezdi, otomatik fren, kör nokta ve yolcu uyarı gibi, ama koymuyorlar galiba. (Gerçi listede acil fren destek sistemi görünüyor tam karşılamasa da).

Malum donanım listeleri Volvo'nun sitesinde yok. Allah'a şükür güncel olduğunu düşündüğüm bir listeyi başka bir ildeki satış temsilcisi arkadaş bana mail attı.

Teklif resimlerini ve donanım listesini buraya atıyorum hocam. Saygılarımla.

'VOLVO S60 (2011 ve sonrası): Sorular, Cevaplar ve Dostluklar'

Değerli görüşlerinizi bekliyorum, saygılarımla.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Abi selam,
    New Comfort Plus sayesinde premium araçların bomboş base paketlerinden ayrı "dolu" bir araç aldığını hissediyorsun. Bence kesinlikle olması gereken bir paket. Benimki de öyle. Geçen gece havaalanından otoparka geçtik, aracın üstü çiğ kaplıydı. Herkes ön camın çözülmesini beklerken 30 saniye içinde araç ön camındaki ısıtmayla buzlar çözüldü yolumuza baktık; biz çıkarken insanlar hala bekliyordu.
    Arka park yardımı standart donanım, comfort plus dahil değil. İş görüyor. Drive support pack araç yok malesef, sene sonu araçlar içinde. Paylaştığınız araç da kıyak; tek ekleme ön park sensörü de ekletebilirsiniz belki.
  • Ben de 2015 model 1.6 d2 s60 0 kilometre premium 122k konusunda kararsız kaldım arkadaşlar.
  • airturkey A kullanıcısına yanıt
    Hocam bence Al d2 Bittiği zaman Sıfır bulamayacaksın yoksa hayalet Gösterge on Park yardım eklersin olur biter bi xenon eksik olur önemli olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2017 bu kasanın son senesi değil mi arkadaşlar? 2018'de yeni kasa geliyor diye okudum
  • i_aydinol İ kullanıcısına yanıt
    Serviste 180 tl sileceklerin takim fiyati. Ben kendim bauhaustan alarak degistirdim cok memnunum. Bauhaus da epey marka var ben yesil kutulu olanlardan aldim icinde 9 tane aparat cikiyor uyumlu aparatla orjinal gibi oturuyor tavsiye ederim takim fiyati 23 tl gibi bi rakama geldi bana. Tuvturk onayliymis silecekler kalitesiz degil tavsiye ederim isterseniz valeo veya bosch markalarda var onlarda 50-60 tl lere geliyor takimi.Ama hepsi cinde uretildigi icin bence yesil kutulardan alin hersene degistirebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • palermo kullanıcısına yanıt
    Evet.
    Beklenti o yönde.
    Daha geniş bagaj hacmi + stepne, thor led farlarla yeni model araç çok kıyak olur.

• beynemaz kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle. Bir de aracın arka kısmını biraz daha uzatırlar umarım. Şuankine yandan bakınca önden arkaya doğru yükselen bir çizgisi var, popo bariz yukarıda. bunu yere paralel yapsalar bence çok daha şık olur araç.

• boatswain kullanıcısına yanıt
    120 bin tl'ye daha iyi ne alınabilir diye düşünüyorum.Sıfır olarak pek bişey kalmadı o fiyata.En boş A3 bile 110 bin tl civarında.Arkadaşım daha yeni golf aldı 103 bin tl'ye.passat 1.6 TDI DSG comfortline 145 bin tl.Bunların arasında iyi bir tercih gibi duruyor.
    Hocam opel insignia'ya baktınız mı? Bu segmentte sıfır olarak alınabilecek en uygun fiyatlı arabalardan biri. Test sürüşü yapıp deneyin. 136hp 1.6 Dizel vs. Vs.

Kesinlikle fiyat performans aracı olur bu seçeneklerde s60

Kesinlikle katılıyorum. A3 ve Golf zaten S60'ın ayarındaki araçlar bile değil, alt segmentin araçları...

D sınıfı olup bu kaliteyi ve güvenliği daha ucuza bulmak artık bu piyasada zor değil imkansız gibi.
  • trigovina T kullanıcısına yanıt
    Opel'e oldum olası ısanamadım hocam.O yüzden insignia'ya bakmadım.Fiyat/performans olarak iyi ama...
  • Haftaya gidip bakacağım,hala satılmadıysa tabi.Ne zor iş bu ya
  • Garantisi bitmiş arkadaşlar bugun dayımın (2011 s80 ve 2009 xc90 sahibi) tavsiyesi üzerine Ankara Şaşmaz da bulunan V.Park özel servise gittim cihan usta ve kardeşi Cihat ilgili alâkalılar Castrol 0-30 yag Bosch yağ ve hava filtresi polen filtresi Volvo Yakıt filtresi Volvo arka fren balatalari degisimi yaptırdım rot ayari ve cakmakliga Düşen 5 kurus Yüzünden atan sigortayida yaptırdı on ve arka çeki demiri kapakları tedarik edip boyatti Ücret olarak bu saydıklarıma 1020 tl odeme Yaptım memnunum ilgilerinden ve malum fiyattan öneriyorum s60 sahibi garantisi bitmiş arac sahibi ve Ankara'da bulunan arkadaslarıma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boatswain -- 24 Aralık 2016; 20:29:56 >
  • Bu hepsi burada üzerinden LLOCKER paspas alan arkadaşlar çit çit kısmını Bıçakla vs deldiniz mi ? ben direk yerleştirdim şoför tarafı kusursuz ama on yolcu tarafında sag ust köşede potluk yaptı gibi birde arkalarda on koltuk pozisyonundan hafif koselerden pot ama gayet makul kalitede ve uygun fiyatlı kar kis kumaş paspas kullanılmaz o sebeple aldım ancak aldığım bagaj havuzu daha gelmedi

• Merhaba,

Volvo 2013 D2 Bej deri koltuk aracıma Havuzlu Kauçuk Paspas ve Bagaj Havuzu almayı düşünüyorum. Malum orijinal fiyatı çok yüksek. Önerisi olan varsa, paylaşırsa sevinirim.
  • tullianax T kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/l-locker-volvo-s60-2011-sonrasi-3d-havuzlu-paspas-p-OTELF21414

Bu paspas i aldım guzel oldu ufak tefek potluk var ama Alişir zamanla bej olanı alabilirsiniz Rusya üretimi

http://www.hepsiburada.com/volvo-s-60-2011-sonrasi-a-kalite-bagaj-havuzu-p-OTELF18130

Havuz olarak bunu aldım gelmediği icin yorum yapamıyorum

• boatswain kullanıcısına yanıt
    http://urun.n11.com/3d-oto-paspas/volvo-s60-bej-paspas-s60-bej-renk-havuzlu-3d-paspas-krem-s60-3d-P118393643

http://urun.n11.com/bagaj-havuzu/volvo-s60-bagaj-havuzu-s60-bagaj-ici-avuz-koruma-kokusuz-1kali-P80248362

Ben şunları beğenmiştim ama emin olamadım.
    Teşekkür ederim cevap için. Bakıp karar vericez artık.

• 
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.