Şimdi Ara

Volkswagen TRANSPORTER için GÖrüşünüze ihtiyacim var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ayakları sökülebilen bir masa ile 3-5 koli taşımak üzere araba bakiyorum. Doblo connect caddy tarzı araçları çocuklara sevdiremedim. Bu nedenle transporter bakıyorum. Bütçem en fazla 55.000 ve bu paraya yakit tuketimi en dusuk aşağıdaki arabayı buldum ancak transporterların modelleri arasında müthiş yakıt farkları var ikiside 1.9 olmasına rağmen sitede biru 17 lt digeri 7.5 lt. Bu konuda açıklayıcı yazı bulamadim. Arka sırada koltugu olmayan hangi aracı önerirsiniz. Kullanan arkadaşlarin yakit tuketimi, vergisi gibi tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.

1.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-panelvan-volkswagen-1.9-tdi-sportline-vade-takas-imkani-613826477/detay/

2. Örnek olsun diye koydum bu 17 lt ????
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-panelvan-volkswagen-sahibinden-tertemiz-transporter-642299669/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merduran -- 6 Ocak 2019; 20:41:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Transporter yüke gelmez. Transit, Master, Ducato
  • yav siz ordaki teknik özelliklere bakıp yakıt tüketimini mi öğrendiniz? saf mısınız? ordaki bilgilerin %90'ı yanlış ve rastgele girilmiş datalar. ordan teknik özellik, yakıt tüketimi mi bakılır? biraz mantıklı olun lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aya

yav siz ordaki teknik özelliklere bakıp yakıt tüketimini mi öğrendiniz? saf mısınız? ordaki bilgilerin %90'ı yanlış ve rastgele girilmiş datalar. ordan teknik özellik, yakıt tüketimi mi bakılır? biraz mantıklı olun lütfen...
    bu ne biçim bi uslup ? yorum yapmadan önce edebini takın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aya

yav siz ordaki teknik özelliklere bakıp yakıt tüketimini mi öğrendiniz? saf mısınız? ordaki bilgilerin %90'ı yanlış ve rastgele girilmiş datalar. ordan teknik özellik, yakıt tüketimi mi bakılır? biraz mantıklı olun lütfen...
    Arkadaşım teknik detayları hatali girdiklerini bilsem zaten sormazdım. Bu arada asıl merak ettiğim kullanıcıların gerçek degerleri ve araba hakkındaki yorumlarıydı.

• Şehir içi 9-10, uzun yol 7 litre. Yüke bağlı,
  • Transporter hele 55 bin gibi güzel bir bütçede gereksiz masraflı olur. Km’ler falan çok yüksek. Ben olsam 1.6 mjet doblo maxi alır mis gibi masrafsız binerim.

• o paralara 2011 model üzeri transit falan alırsınız hocam. genellikle kaç kilo yük taşıyorsunuz?
  • vetenes kullanıcısına yanıt
    Haklısınız da evdeki gençler doblo, connect, caddy tipindeki araçlara sıcak bakmıyorlar. Yoksa bende ilk başlarda bu üçü üzerinde duruyordum. Hem bütçe hem kullanım olarak. Partner outdoor hoşuma gidiyor, polo aracımdan dolayı vw'e caddy ye bayılıyordum. Ama evdeki hesap farklı 🤔. Oğlan jeep istiyor. Bende isterim ama ihtiyaç farklı. Aslında öyle fazla yük taşımıyorum, haftada 10 günde bir 70x160 lık bir masa tablası, 3-5 tane 50x50 koli ağırlığı en fazla 100 kg. Şimdiye kadar işimi biraderin opel combosu ile çözdük ama emanet bir yere kadar. Araç arayışım bu yüzden.

İsterler

Bir masa ust tablası ve 3-5 50x50 koli 2 kişilik yer.

Kısıtlar

55.000 tl

Evdeki farklı sesler (jeep isterim, doblo tarzi istemem diyen çocuk)

Yakıt tuketimi

Vergisi

Çokşey istiyorum çok bilinmeyenli denklem gibi

🤔🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merduran -- 7 Ocak 2019; 14:14:46 >

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-panelvan-hyundai-hyundai-h1-2009-model-90-bin-km-638484336/detay

böyle bişey nasıl

hocam çocuk kaç yasında bilmiyorum da coluk cocuk hep havalı şeyler ister.işinize yarayacak en iyi aracı siz bilirsiniz
  • merduran kullanıcısına yanıt
    Vallahi bu istekler araç sanayiye girince can yakar. Doblo maxi candır çocukları lunaparka götürüp ikna edin

• vetenes kullanıcısına yanıt

• Transporter= yobaz car.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.