Şimdi Ara

Nissan Primera 1.6 Tekna......!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
27.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Nissan Primera hakkında yorumlarınızı almak isterim nasıl bir araçtır ikinci eli iyimidir. Aile arabasımıdır .İkinci elde sizce doğru bir seçim olur mu ? Bu araba hakkında fikirlerinizi varsa deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirimcevap yazan arkadaşalar şimdiden teşekkürler......

http://www.araba.com/ara.php?action=search&powerrubrik=23&powersubrubrik=341&cartyp=1&motortyp=0&powerrenk=0&capacityend=0&pricestart=500&priceend=1000000&ezstart=2004&ezend=2008&kmstart=0&kmend=0&carregion=0&sort=yt&usertype=0&resim=1&liste=1

• hocam ben bu arabayla bi ara cok ilgilendim bu arabaların birazyakıtında sorun var 220-250 arası yakıyo diye biliyorum geri vitese taktıgında on konsoldaki 7.5 inçlik ekran arkayı gosteren kameraya baglanıyo ve arkayı gosteriyo eger istersen bu ekranı tv olarakta kullanabilirsin ayrıca bu arabanın bildiim kadarıyla triger kayısı lastik degil zincirdi kırılmasıda zor yani kullanıslı olur pek bi kronik sorunuda yok die biliyorum alıcaksan simdiden hayırlı olsun
  • hasta oldugum bir model.
  • Performans yoksunu bir araç olarak bütün kritiklerini okudum. Hatta 2.0 140 (144 de olabilir) hp olanlarında bile performans çok iyi değilmiş.
    Ayrıca kasası galiba yenilenecek.
  • ikinci el piyasası nedir? Acaba forumda daha önce bu arabayı test etmiş arkadaş varsa görüşlerini alabiliriz.
  • fena değil
    quote:

Orjinalden alıntı: ricardozonta

hasta oldugum bir model.

• Araç dışardan güzel ama direk benim kafamda bitiren noktası tüm ön konsolun aracın ortasında olması. Direksiyounun önü bom boş tüm göstergeler ortada..... Almayacağım bir araç .
  • seklı hosuna gıttıyse alınası bı arac
  • forumda daha önce bu aracı kullanan var mı acaba ....tavsiye edilir mi yakıt durumu nasıldır?
  • yakıt tüketiminde , hem fabrika verileri olarak hem de test tüketimi olarak sınıfının en iyisi, ayrıca frenleri de çok iyi bir model, arabam .com daki test verilerinde 100km/s den 36 metrede 0 a indiği yazıyor ki çok çok iyi bir derece, tasarımını beğeniyorsan ve ucuza bulursan al derim, ama verdiğin linkteki fayatlarla şahsen bu aracı alıcağıma, laguna, vectra gibi daha bilindik modellere bakarım.
  • aralarında tek mantıklı fiyathttp://www.araba.com/485250.html
    diğerleri uçuyo...
  • bir kaç gün araştırma yaptım ve bu modelin sıfırını aldım. bu donanım için böyle fiyat fazla yok. incelemelerim ve test sürüşüme göre +/- yanları şöyle

+ donanım zenginliği
    + pasif güvenlik
    + frenler
    + müzik sistemi
    + kalıbı, görünüşü, kokpiti
    + dijital kliması ve klima motorunun ayrı oluşu

- ikinci el
    - ani hızlanmalara verdiği cevap
    - yokuşlardaki performans düşüklüğü
    - yol gürültüsü
    - klima gürültüsü

+/- benzin sarfiyatı
    +/- savrulma ve süspansiyon

efor meraklısı değilseniz bu araç fena değil. araç henüz elime geçmedi ve merakla bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: prof
    ...
    ...

o ne oluyor???
  • 2003 nissan primera tekna var. 2 senedir sahibiyim. aracı kullanması gerçekten keyifli ancak çok yakıt tüketiyor. benzini umursamıyorsanız alın bence =)
  • quote:

Orjinalden alıntı: metinemre

aralarında tek mantıklı fiyathttp://www.araba.com/485250.html
    diğerleri uçuyo...

Bu fiyat cidden bu araç için uygun bence.Ama ilerde elinden çıkarırken zorlanırsın gibi geliyor.Model olarak ben beğeniyorum bu arabayı
  • quote:

quote:

...
    ...

o ne oluyor???

iç sıcaklığın sabitlenmesinin dijital olarak kumanda edilerek yapıldığı klima.
    klima motorunun ayrı olması da klima motorunun motordan güç çekmemesi dolayısıyla motor performansını etkilememesi demektir.
  • Aracın konsolu mutis duruyo yaa gercekten super bı dızaynı var ama gostergeler okunaklımdıır bılmem
    iç dizaynı cok guzel ama bence
    saygılar
  • Çok kaliteli bir üretim, benzin tüketimi içinde en uygun çözüm lpg olacaktır. Bir akrabamda bundan önceki kasa primera var lpgli, oldukça memnun. bu kasa tartışmasız ondan daha iyi.
  • peki gücü nerden çekiyor?

klima motoru ayrı diye birşey yoktur. her klimanın bir kompresörü vardır. her klima motordan güç yer. demek primeralar dual motorlu...

quote:

klima motorunun ayrı olması da klima motorunun motordan güç çekmemesi dolayısıyla motor performansını etkilememesi demektir.
  • quote:

peki gücü nerden çekiyor?

klima motoru ayrı diye birşey yoktur. her klimanın bir kompresörü vardır. her klima motordan güç yer. demek primeralar dual motorlu...

quote:

ne kadar esprilisiz böyle. demek klimalar da kompresör var ha? sağolun bilgi için. motor tabiri ile kastedilen nedir sizce?

ben elektrikli sanıyordum ama yanlış bilgi almışım. dolayısıyla motordan güç çeker. arkadaşımız haklı. aracı geçen gün teslim aldım. önceki 103 bg aracım klimanın açılmasıyla yığılıyordu. bunun beygir gücü ve motor hacmi daha düşük olmasına rağmen açıldığı fark edilmiyor. zaten nissan da klimalar için genel bir övgü söz konusu.

aracı çok çok beğendim. oldukça konforlu ve güvenli. deneme sürüşü yapmanızı tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.