Şimdi Ara

Volkan Ve Melonun Pozisyonuna Birde Bu Videodan Bakın (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
478
Cevap
3
Favori
15.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.

volkan ı bu kadar şımartan, takımda sınırsız güç sağlayan kişi aziz yıldırım dır, aziz yıldırım ne ki volkan farklı olsun, emre si caner i volkan ı avrupada herhangi bir ligde sezonda toplam 10 maç bile oynayamazlar, fanatiklik yapmanın gereği yok, bu takımın kalesinde engin vardı rüştü vardı, bunlar da milli takımın kalecileriydi hatta volkan dan çok daha büyük kalecilerdi, ne zaman böyle hareketler yaptılar...

özellikle volkan artık iyice suyunu çıkarmaya başladı, melo da pisliktir tamam ama melo en azından takımına avantaj sağlamak için stratejik olarak yapacağını yapıyor, volkan ulu orta kavga çıkarıyor küfürler ediyor garip hareketler yapıyor, sırf şu yardım maksatlı maçta bile bu hareketlerle ne kadar fenerbahçe kalesine yakışmayacak bir karakterde olduğunu gösterdi

yeni yetme fanatikler de artık boş konuşmayı bıraksın, fenerbahçe de galatasaray da beraber maçları izleyen taraftarlarla maçtan sonra beraber sahadan ayrılan futbolcularla varoldular, son yıllarda milletin de dönüşmeye başladığı karakterine uygun bu futbolcular ve taraftarlar artık yakışmıyor bu külüplere

Yanlış anlama ama türünün tek örneğisin hocam.

• İkisi de çirkef, ikisi de sporcu değil bunu kabul edin artık. Ülkede yeterince gerginlik yetmiyormuş gibi her maç sonrası günlerce bu iki köylüyü konuşup duruyor millet yeter artık. Yakışmıyor 2 şanlı takıma da şöyle oyuncular.
  • yorumsuz valla
  • Neyin kafası lan bu herif melonun üstüne diziyle atlamış bildiğin buda refleks olarak dönmüş, şahsen ben birine kasıtlı öyle omuz atsam yere yığmadan bırakmam adam bir de havada yani
  • Öncelikle Volkan'ı sevinme tarzı yanlış. Bu bir. İkincisi Melo cidden kendini kaçırmak istese sırtını dönüp bir adım geriye doğru gelmek yerine ekranın sağ tarafına doğru kendine çekerdi.
    Al birini vur ötekine diyeceğim ama videoda zaten çarpışıyorlar, gerek yok
  • Düzeltme; "ekranın sol tarafına doğru kayardı"
  • Bu olaya bu kadar dar bakarsanız Volkan suçlu.

Ya Melo'nun bugüne kadar yaptıkları? Son maçta yaptıkları?

İnsan içine atar atar bir yerde patlar... Hanginiz yutardı Emre'ye yaptığı hareketi? Unutuldu mu sandınız?

Ha Volkan'a da kızdım Melo'yu bu kadar kaale aldığı için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MerTurkizM

La olum siz manyak mısınız?Adam koşarak melonun üzerine gelmiş.Biri sizin üzerine koşarak gelse ne yaparsınız?Valla melo'nun yerinde olsam çakarıdm bi tokat orda.Melo arkasını dönmüş sadece...

Ne mi yapardık ? Ben şahsen DİL çıkarırdım..

Bu Volkan kadar gerizekalı bir topçu, gram zeka yok ya adamda... Ne diye sığır gibi koşup zıplıyorsun, geç karşısına dil çıkar...

Volkanın hareketini anlamış değilim. Toplam da 3 penaltı kaçırdılar sadece Melo nun penaltısında vukuat yaptı...

Biraz da suçu melo da bulmak lazım, diğerlerinde hiç bir vukuat yoktu...

Ayrıca bu eleştrileri yapanlar acaba geçen sene dil çıkarma olayında ne diyolardı merak ediyorum...

Sonuç olarak ise al birine ver ötekisine, herkes kendi yaptığını hak gördükten sonra bir bok olmaz bizden...

İnş Volkan 10 maç ceza alır. Hem biz kurtulmuş oluruz hem de geçen sene Melonun ahlaksız hareketinden hiç ceza almayışı ile kimin kayırıldığı açık ve net olarak görülmüş olur.

• vay arkadaş , ne rezil bir forumdur burası , sırf gs tarafında konu açılmış diye volkan lehine söylenen herşeyde eksi var
    demekki fbli profesör matematik formülü keşfetse onu da inkar edersiniz , körü körüne hadi şimdi bas eksiyi
  • ikisi de geri zekalı lan bunların.

Sen niye yakınına koşuyorsun.

Sen niye önüne dönüyorsun.

Vallahi mal, gerizegalı bu homo erektuslar
  • ugacomtr U kullanıcısına yanıt
    Cevap bile vermezdim de dayanamadım. Volkanın koşacak onlarca yeri varken niye melonun üstüne koştu? Volkan sürekli o güzergahta(!) koşuyorsa niye önceki kurtarışlarında koşmadı? Neden her maç volkanla sorun yaşanıyor? Neden her maç seyirciye hareket çekiyor, oyuncularımıza sataşıyor?

Hade gidin kumda oynayın akkaşıklar sizi.
  • Sevinmek icin kosmasin kafasina 1000 tane madde atsinlar sussun cirkeflik yapan meloya hic karsilik vermesin, karsinizda baska takim yok Fenerbahce var. Buyuklugunu cekemeyen boyle catlar kicini basini oynatir arkasini doner g.t atar. Etki tepki meselesi. Ne yaparsan Fenerbahceden geri doner. Melodan baskasi ile de olaylar yasanmiyor nedense....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonay

quote:

Orijinalden alıntı: Butwhoan

VOLKAN SEVINMEYE MELONUN USTUNE NIYE GIDIYOR

ah işte şurayı çözebilecek bir hakem olsa,yada atgözlüğü takmamış rakip takım taraftarı olsa olay çözülecekte.

melonun üstüne gitmiyor. Fenerbahçe taraftarının olduğu tribüne doğru gidiyor. Dikkat ederseniz karşı tribünde fenerbahçeli taraftarlar var. Napsın yani gs tribününe mi gitseydi. Bu sefer tahrik ediyor denecekti. Bunu çözemeyecek ne var
  • ugacomtr U kullanıcısına yanıt
    quote:

Melodan baskasi ile de olaylar yasanmiyor nedense....

Maşallah sizde de ilk 11'e doğru gidiyor saymaya başlayınca; Emre, Volkan, Meireless, .......
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreunal14

Volkan otursa provokatörlüğün kitabını yazar ama hala savunanlar var ya. sevinecek başka yermi yok orda ne varda oraya koşuyor?

senin avatarındaki kişilik abidesinde süt dökmüş kedi değil hocam :) ikiside suçlu bu olayı tek bi kişiye mal etmek olmaz
  • Father Torque kullanıcısına yanıt
    Sizin oyunculardan tek melo anlaminda dedim :). Evet hepsi isyan edio dogrudur. Meireles ilk kartini sizinle oynanan macta gordu. Emre ise sinirli ve havali yapida. Arkasindaki aziz baskandan aldigi destek onu boyle yapiyor. Hakem adil ve istikrarli olsaydi bunlar olmazdi gibime geliyor. Durduk yere volkana malzeme atarak ve canere ilk kornerde malzeme atarak gs taraftari nasil bi yapida oldugunu gostermistir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volkan da suclu Meloda. Volkan koca stadda ne oraya kosuyorsun Melo adam madem kosuyor sen ne kanbura yatıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

Neyin kafası lan bu herif melonun üstüne diziyle atlamış bildiğin buda refleks olarak dönmüş, şahsen ben birine kasıtlı öyle omuz atsam yere yığmadan bırakmam adam bir de havada yani

iyi bak videoya kardeş. Volkan ekranda daha gözükmeden melonun nereye baktığını gör. Volkan daha ekranda yokken melonun yarım metre koşu yoluna doğru hamle yaptığını gör. Gör Allah için. Melonun üstüne atlamış refleks olarak dönmüş diye bir şey yok. Daha volkan ekranda yokken o hamlesini yapıyor zaten
  • ikiside pislik melo daha pislik. meloyu burada koruyan ondanda pislik.

o gün 2 olay yaşandı. birincisi yenilgi ikinciside abdulrahim albayrak a yapılan kepazelik.

bu olayları örtmek için ünal aysal ortalığı sulandırdı böyle.

sizin gibi takıma az bile. bu takımla şampiyonlar ligi şampuanı olacaksınız merak etmeyin.

onu bunu eleştireceğinize takımınız elden gidiyor dönünde bir halinize bakın.

yakında takımda futbolculara para ödenemeyecek duruma gelince biz burada kahkahalar atarak güleceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SRHTG

quote:

Orijinalden alıntı: emreunal14

Volkan otursa provokatörlüğün kitabını yazar ama hala savunanlar var ya. sevinecek başka yermi yok orda ne varda oraya koşuyor?

senin avatarındaki kişilik abidesinde süt dökmüş kedi değil hocam :) ikiside suçlu bu olayı tek bi kişiye mal etmek olmaz

ikisi suçlu ikisi. Sadece volkan değil. Bu arada maçı seyretmediysen volkanın neden sevinmek için oraya gittiğini söyleyim. tv seyrederken tam karşıdaki tribün fenerbahçe tribünü. Penaltı atışlarını ekranın sağ tarafındaki kaleye attılar. Haliyle fenerbahçe tribünlerine doğru gidiyor. napsaydı gs tribününe doğru mu koşsun

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.