Şimdi Ara

Volkan Ve Melonun Pozisyonuna Birde Bu Videodan Bakın (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
3
Favori
15.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Volkan gıcıklığına Melo'nun yakınından zıplayarak hoplayarak sevinç gösterisi yapmak istiyor amacı güzel bir enstantane vermek o an maçın fotoğrafı olsun istiyor, Melo'ya çarpmak gibi bir amacı yok. Melo Volkan'ın geldiğini görünce arkasını dönüp yanaşıyor, çarpışalım da karışsın ortalık düşüncesinde. Volkan hatalı, karşında Melo gibi bir çakal futbolcu varken böyle abukluklar yapamazsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devcity

Alin size Melo

/>

Buradan da anlaşılıyor. Melonun hatasız olduğu söylenemez.
  • Bir fenerbahçeli olarak tüm maç boyunca nazar değmesin melo ne güzel sadece futbolunu oynuyor derken tüm maç içinde, bu olayda melo sırtını bile dönse volkan' ın gereksiz polemiğe giren hareketi olarak görüyorum apaçık adamın üstüne oynadı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuzuXx

Videonun 40. saniyesini açın. Melo volkanın geldiğini görüyor, gördükten sonra arkasını kasıtlı dönüyormuş gibi geldi bana. Bilmiyorum ama birde siz bakın.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/214954/melonun-volkanin-ziplamasina-engel-olmasi

KuzuXx hocam Gs ' lı olmanıza rağmen olaya tarafsız bakarak konu açmanızı tebrik ediyorum Olaya gelince kusuruma kimse bakmasın ama bu melo.nun ne ilk ne son kabahati zaten önceden kalan (sahada köpek gibi emekleyip sahanın ortasına işeme-sidikleme) olayını herkez biliyodur, bu olay o olayların devamı ne yazıkki... Keşke bütün futbolcular melo nun yaptığı bu iğrenç haraketi unutsa ve herşey sıfırdan başlasa ama ne yazıkki...

Ben de senin gibi düşünüyorum eğer melo sadece sırtını dönse tamam ama hem sırtını dönüyo hemde kendini volkanın geçtiği yöne yani arkaya doğru atıyo, o an penaltıyı çok kötü kullanmış olmanın verdiği refleks ile rakibin sevincini engellemek istedi diyeceğim ama bu selçuk, yekta, sneijder değil melo niye yaptığını genelde herkez biliyo

Gelelim volkana sonuç olarak Volkanda suçsuz değil melo nun ne çirkef bi adam olduğunu biliyosun niye eline malzeme veriyosun, git başka tarafa doğru koş Hakemde gözünün önünde olan bu olayı gördü ve haliyle olayı başlatan melo ya sarı kartı verdi, daha sonra melo Kuyt tan özür diler gibi bir hareket yapıyo zaten ...

Sonuçta bunlar kötü olaylar ama melo nuz , volkan ınız varsa bu olaylara her an hazır olmalısınız... benim aklımda kalan:

1- Fb - Gs ye göre çok iyi top oynadı ve maçı hak ederek kazandı
    2- Maçın adamı Muslera seçildi (bu bile yukarda ki cümleyi onaylıyo)
    3- Ödül töreninde 2 tarafın futbolcularıda birbirini tebrik etti
    4- Ödül töreni sonrası prandelli Fb li oyunculara dönerek alkışladı ve tebrik etti...

iki takımı da tebrik ediyorum, umarım zevkli bir lig olur

• Adam volkan, az bile yapmış.
  • seninde üzerine volkan koşsa sende dönersin
  • volkan neredeyse her golden sonra yapıyor o koşuyu onu geçin,yok ordan nıye kosmus burdan nıye gırmıs, yukardaki gif kimin ne mal oldugunu açıklıyor , ayrıca şu videoda 23.46 . saniyede volkanı dinleyin koşuyordum önüme geçti diyor yanındakine
  • http://www.youtube.com/watch?v=GL5C0PehaC4

yukarı eklemeyı unutmusum
  • cok ciddiyim şu pozısyonda eyvallah volkan geliyor hatalı ama melo o dönüşü o tarafa doğru kıcını cıkarmasa böyle bı pozısyon olmayacak ancak anlatamazsın.. ne desek boş yorum yapmayalim it takliti yapan bırını destekleyen melo adamdır madamdır dıye dusunenlere ne desen boş.
  • Bir şeyin tarafı iseniz, adamı vursalar sebebi vardı dersiniz. O yüzden hep boş muhabbet. Ortada futbol yok, her türlü pislik var. Taraftara malzeme çıktı yine.
  • VOLKAN DEMİREL VOLKAN DEMİREL .....
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Ne alaka adam kavga edip ceza mı alsın basın açıklamasında volkanı takmadığını ve cevap vermiyeceğini açıkladı koca stadda koşacak alan mı yok adamın amacı belli sataşayımda kavga çıksın ceza alsınlar futbolla alakası yok her maçta kavga.
  • Tartıştığınız şeye bak arkadaş ya hahha
  • Fenerbahçeliyim. 120'ye 90 metre saha ölçülerinde Melo'ya doğru koşup zıplamanın kasıtlı olduğunu düşünmeden edemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tunakem79

quote:

Videonun 40. saniyesini açın. Melo volkanın geldiğini görüyor, gördükten sonra arkasını kasıtlı dönüyormuş gibi geldi bana. Bilmiyorum ama birde siz bakın.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/214954/melonun-volkanin-ziplamasina-engel-olmasi

KuzuXx hocam Gs ' lı olmanıza rağmen olaya tarafsız bakarak konu açmanızı tebrik ediyorum Olaya gelince kusuruma kimse bakmasın ama bu melo.nun ne ilk ne son kabahati zaten önceden kalan (sahada köpek gibi emekleyip sahanın ortasına işeme-sidikleme) olayını herkez biliyodur, bu olay o olayların devamı ne yazıkki... Keşke bütün futbolcular melo nun yaptığı bu iğrenç haraketi unutsa ve herşey sıfırdan başlasa ama ne yazıkki...

Ben de senin gibi düşünüyorum eğer melo sadece sırtını dönse tamam ama hem sırtını dönüyo hemde kendini volkanın geçtiği yöne yani arkaya doğru atıyo, o an penaltıyı çok kötü kullanmış olmanın verdiği refleks ile rakibin sevincini engellemek istedi diyeceğim ama bu selçuk, yekta, sneijder değil melo niye yaptığını genelde herkez biliyo

Gelelim volkana sonuç olarak Volkanda suçsuz değil melo nun ne çirkef bi adam olduğunu biliyosun niye eline malzeme veriyosun, git başka tarafa doğru koş Hakemde gözünün önünde olan bu olayı gördü ve haliyle olayı başlatan melo ya sarı kartı verdi, daha sonra melo Kuyt tan özür diler gibi bir hareket yapıyo zaten ...

Sonuçta bunlar kötü olaylar ama melo nuz , volkan ınız varsa bu olaylara her an hazır olmalısınız... benim aklımda kalan:

4- Ödül töreni sonrası prandelli Fb li oyunculara dönerek alkışladı ve tebrik etti...

Hocam sahaya sidikleme hareketini ne icin yaptığını bütün fenerbahceliler biliyordur.Mehmet topuz tt arneda yapmisti meloda karsilik olarak yapti o hareketi.Birde melonun ilk kabahati degil demisssin harhalde bu volkan melek hic kabahati olmaz.Bir kac mesaj geride Ayının kabahatlerini gosteren bir video var istersen onu izle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Melo arkasını dönüyor ve içgüdüsel olarak pitbull pozisyonuna geçmeye çalışıyor.
  • Beşiktaşlıyım, Volkanın hareketini kesinlikle doğru bulmuyorum. Her ne kadar karşıdaki oyuncu spor ahlakı konusunda zayıf biri de olsa yapmayacaktı.
  • yazık gerçekten bunlar hem milli hemde profesyonel oyuncular,yaptıkları bir değil iki değil,artık rengi ne olursa olsun bu tür basitliklere önce kulupler sonrada taraftar sahip çıkmamalı.
    bakıyorum da burda bile tartışılan hala yok o onun önüne geçmişte,yok o öyle yapmışta,v.s.
    insanlar artık gerçekten sağlıklı düşünemiyor.
    Yanlışı, doğru olarak kabul ettirmek bu ülkede neyin kafası neyin çabasıdır.
    yazık gerçekten yazık yapılan spor değil.
  • Yaklaşık 6825 metrekarelik alanda Volkan ayısının sevinmek için Melo'nun bulunduğu 1 metrekarelik alanı seçmesine bir şey demiyorsunuz, Melo'nun ayıya sırtını dönmesine laf ediyorsunuz öyle mi? Yav he he.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Portagas

quote:

Orijinalden alıntı: Tunakem79

quote:

Hocam sahaya sidikleme hareketini ne icin yaptığını bütün fenerbahceliler biliyordur.Mehmet topuz tt arneda yapmisti meloda karsilik olarak yapti o hareketi.Birde melonun ilk kabahati degil demisssin harhalde bu volkan melek hic kabahati olmaz.Bir kac mesaj geride Ayının kabahatlerini gosteren bir video var istersen onu izle.

Alıntıları Göster

Yok hocam bizimkide sütten çıkma ak kaşık değil hatta yazımda da belirttim melo.nuz, volkan.ınız varsa böyle olaylara hazır olun diye, yalnız bizim tarafta olarak en büyük hatamız bu konuları fazla kafaya takıp, konuşup bunlara prim vermemiz

Sonuç olarak bakmak lazım olaya bir takım yendi, diğeri yenildi, önümüzde yeni bir lig bizi bekliyor, gerçek futbolsever ligsiz yaşamın ne kadar tatsız olduğunu bilir bu olayın maçın önüne geçmesine izin vermemeliyiz...

Biz sabaha kadar burada haklı çıkmaya çalışıp sürekli tartışalım, karşıdakini yargılayalım, sonuç değişmeyecek, ikiside suçlu ve vukaatlı bu kadar, yaşansı bitti saygısızca, bizler burada ne yorum yapalım diye düşünürken adamların kucağında made in russia bir rock , boğaza karşı villasında viski sini yudumluyo

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.