Şimdi Ara

Volkan ve Meireles çubukluyu giydiği sürece kimse forma adaletinden bahsetmesin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Emenike ve Sow'a kesilen cezalar; Volkan ve Meireles'i el üstünde tutmalar... Kimse ekran karşısında adalet kelimesini kullanmasın lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mert'in sezon başı oynadığı çok iyi oyuna rağmen Volkan'ın bu kadar rezalet bir halde hala Fenerbahçe kalesini koruyor olması, yedekte Salih gibi bir yeteneğin, tribünde Holmen gibi bir dinamonun olduğu orta saha bölgesine Raul Meireles'in oynaması gerçekten bazı oyunculara yapılan büyük bir haksızlık.
  • takim guzel gidiyor. hoca da memnun olduguna gore biz neden elestiriyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Allâme

Mert'in sezon başı oynadığı çok iyi oyuna rağmen Volkan'ın bu kadar rezalet bir halde hala Fenerbahçe kalesini koruyor olması, yedekte Salih gibi bir yeteneğin, tribünde Holmen gibi bir dinamonun olduğu orta saha bölgesine Raul Meireles'in oynaması gerçekten bazı oyunculara yapılan büyük bir haksızlık.

+1 Her takımda var bu işler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

takim guzel gidiyor. hoca da memnun olduguna gore biz neden elestiriyoruz?

Elestiriyoruz cunku daha iyisini yapabiliriz

• Meireles konusunda hak veriyorum.

Ama Volkan konusunda katılmıyorum.Volkanı çok tutmasam bile ezberden adamı günah keçisi yapıyoruz.Dün 3.gol dışında hatalı olduğunu düşünmüyorum.GG neredeyse 3 golde de hatalı kimse eleştirmiyor.Asıl adaletsiz biziz aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Duc Volpe

quote:

13 hafta icin yeterli puanimiz var. puan kaybettigimiz 3 macin ikisinde volkanlik meireleslik bir sey yok zaten. kotu oynamistik. bu mac icinde iyi oynadik olmadi diyebiliriz. 13 haftada 32 puan iyidir. 44 puanla bitirirsek sampiyon oluruz

• bu macın berabere bitmesinin nedeni
    1.meireles
    2.volkan yediği 3 goldede bariz hatası var ayının yeter artık mert geçsin kaleye.
  • quote:

quote:

quote:

13 hafta icin yeterli puanimiz var. puan kaybettigimiz 3 macin ikisinde volkanlik meireleslik bir sey yok zaten. kotu oynamistik. bu mac icinde iyi oynadik olmadi diyebiliriz. 13 haftada 32 puan iyidir. 44 puanla bitirirsek sampiyon oluruz

Hadi insallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Escherichia.Coli

Meireles konusunda hak veriyorum.

Ama Volkan konusunda katılmıyorum.Volkanı çok tutmasam bile ezberden adamı günah keçisi yapıyoruz.Dün 3.gol dışında hatalı olduğunu düşünmüyorum.GG neredeyse 3 golde de hatalı kimse eleştirmiyor.Asıl adaletsiz biziz aslında.

+1 GG son iki golde de ofsaytı bozan kişi bu konuda çalışması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: the zola

quote:

+1 GG son iki golde de ofsaytı bozan kişi bu konuda çalışması lazım

Gg ilk golde zaten Yobo gibi pazara gitti, dün gerçekten de kötüydü. Ama bu kaçıncı maçı üst üste kötü olduğu? Bir maçla adam yargılamayın deyip de sonra o da kötüydü, onu da söyleyin demek zıt değil mi?

• quote:

Yapma yahu.Galatasaray'lı olarak ben sinirleniyorum adamın hatalarını gördükçe.Sadece dün değil hep böyle.Mehmet Demirkol bir laf demişti zamanında.Her mevkide bazı oyuncuları formsuz olsa da tercih edebilirsin ama kim daha iyiyse kalede o oynar diye.Arda atıyorum oyun zekası yüksek olduğu için formsuz olsa bile 11 başlayabilir.Fakat Mert şuan 80 Volkan 65 overall ile oynuyorsa Mert'in hakkıdır kale.

Ayrıca kişisel görüşüm Kadlec Yobo Meireless Baroni Volkan Emre Selçuk gidip yerine daha iyilerini alırsa Fenerbahçe seneye çok daha iyi bir takım olur.

Bence şuan Meireless Kadlec Baroni ve Yobo sadece sınırı işgal ediyor.Emre desen sakatlıktan kaldıramıyor başını.Volkan ve Selçuk muhtemel kalır yine.

• Hocanın da kendi ayağına sıkmaya meraklı olduğunu sanmıyorum.

Meireles neyse de Volkan'ı bir anda 11'den kesmek her hocanın harcı değildir, heleki FB'de bu işler daha da zordur.

Tamam taraftarın hocaya sonuna kadar desteği var, yaptıklarıyla taraftarlar bazında kredisini ve güvenini kazandı Ersun Hoca ama takım içerisinde ve yönetimde de tamamen bu güveni oluşturmadan Volkan'ı bir anda takımdan kesemez.

Bizim gördüğümüzden çok daha fazlasını görüyordur Ersun Yanal ve bence zamanı geldiğinde de gereken hamleyi yapacaktır.
  • Zaten Gökhan üst üste kötü oynamaz pek aynen ama Gökhan üst üste oynamıyor diye yaptığı hataları da göz ardı etmek olmaz.Zaten hani GG gitsin filan da demiyorum sadece yaptığı hatalar vardi maçın özelinde kabul etmek gerekir.

Ben maç özelinde Volkana fazla yüklenildiği fikrindeyim sadece.Yoksa bu yıl yenilen gollerde genel olarak hatanın çoğu kendisinde.Dediğim gibi geçen seneden beri pek tutmam Volkanı ama bu gözümde bir Volkan ön yargısı oluşturmadı.

• quote:

quote:

quote:

şampiyon olabiliriz, daumla da olduk mustafa denizliyle de ama Fenerbahçede ne değişti.

• GG zaten hiç bir zaman üstdüzey savunmacı olmadı.Zaten kendisi Oftaş'ta Ofansif orta saha oynuyordu.Diyorum hep Caner ve GG aynı anda başlarsa Fenerbahçe topa sahip olamadığı her maç üst olur.Ya HAK ı savunmasını geliştireceksin, ya da Topal'ı hiç bir zaman kesmeyeceksin 3.stoper olarak orada olacak.Normalde bir bek hücum 1 bek savunma şeklinde hücuma gider takımlar.Fener 2 bek hücum Topal savunma şeklinde oynayacak.
  • quote:

Niye eleştirmeyelim yahu, adam çuvaldan farksız kalemize gelen her top gol tehlikesi.Ondan daha iyisi olmasa hayır diyeceğim ama yedek klubesinde onun hakkına giriyorlar.Bugün herkes Volkanın sırf başkanın adamı olduğu için oynadığını biliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.