Yüzbaşı
07 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba dostlar, başlıktan da anlaşılacağı üzere bu tarzda vahşet içeren, cesur ve içinde bolca gerilim bulunduran bir kitap arıyorum. Var mıdır bildiğiniz bu tarz bir kitap?
Hakem resmen maçı katletti. Lens'in golü kesinlikle verilmeliydi. Görüntülerde düdük çaldığı net belli. Maçı 2-0 kazanmalıydık. Fenerbahçemizin üstüne oynanan oyunlar. Neyse alıştık. Hakemi de yenmeliyiz.

Aras yedek oyuncu olarak sahaya girip Lens'e saldıramaz. Kırmızı kart vermeliydi.

Şenol Güneş devre arasında Kjaer'in suratına saldırıyor. Tribüne yollanmalıydı.

Olmaz olsun böyle hakemler. MHK'yi göreve çağırıyoruz !!1!1!
Barcelona'ya karşı gol yemeden, 2 golle kazanmak efsaneydi gerçekten. Tarih bunu da yazsın. Büyük Barcelona'yı mağlup etmek her yiğidin harcı değil. Barcelona takımını da tebrik ederim, iyi mücadele ettiler.
İyi günler, kat'dan film indiren arkadaşlar 'yify'i bilir. 1080p kalitede filmleri 1.5 - 2 GB civarına upload ediyor.

yify gibi, yabancı dizilerin de yüksek çözünürlüğe sahip fakat düşük MB-GB'a indirebileceğimiz site yada kat'dan upload eden biri var mı ? Varsa yazmanızı rica ediyorum.
Arkadaşlar Outlast Whistleblower yükledim, oyunu açmaya çalışırken hep "Uygulama düzgün başlatılamadı." hatası alıyordum. Antivürüsü kapatıp tekrar yüklememi önerdiler yaptım ve oldu. Fakat bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra yine aynı hatayı alıyorum, sizce sebebi ve çözümü nedir ?
Arkadaşlar şampiyonluk Kutlamaları hangi kanalda yayinlanacak bilgisi olan var mı ?
Çaykur Rizespor bu sezon Galatasaray ve Beşiktaşla oynadığı 4 maçtanda beraberlik kopardı. GS 4, BJK 4 puan kaybetmiş oldu. Teşekkürler Çaykur Rizespor ( Üstüne biz 2-1 kazandık ve +3 geldi. )
LigTv Ts muhabiri Can Karyağdı hakem Bülent Yıldırımın maça tekrar çıkmak gibi bir düşüncesi olmadığını, ts başkanının hakemle görüşmek istediğini söyledi az önce. bakalım mafya i.h.o ne diyecek

Bu resim dışında birlikte resimleri varsa paylaşır mısınız ?
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:

2013-2014

1 Volkan Demirel 2 Egemen Korkmaz 3 Hasan Ali Kaldırım 4 Bekir İrtegün 5 Mehmet Topal 6 Joseph Yobo 7 Moussa Sow 8 Samuel Holmén 9 Pierre Webó
11 Dirk Kuyt 14 Raul Meireles 16 Cristian Baroni 21 Selçuk Şahin 22 Bruno Alves 23 Mert Günok 24 Michal Kadlec 25 Emre Belözoğlu 26 Alper Potuk
29 Emmanuel Emenike 38 Mehmet Topuz 48 Salih Uçan 53 Serdar Kesimal 54 Erten Ersu 77 Gökhan Gönül 88 Caner Erkin
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.025
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 16.971 (Bu ay: 245)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.510 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.