Şimdi Ara

VodafoneNet Limitsiz Yalın İnternet 49,90 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.348
Cevap
45
Favori
175.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler ttnete raconu kestim bakalım ne cevap verecekler :D
  • Maç yayınları kalaydı Dsmartnet iidi be maxi paket HD+ limitsiz net 72 tl bide vodafone deneyelim
  • Merhabalar, 3 sene birinet aboneligi yaptim.
    sonra ev degistirdim telefon baglatmak istemedigim icin ttnet yalin internete gectim 1 sene taahhutlu 63 lira verdim ki taahhut istememistim neyse taahhut bitti 2 aydir 83 muoyle birsey oduyorum, ben de interneti kapatma karari almistim, kablonete gececektim ki telefonuma mesaj geldi bir de ttneti kapatmaya da useniyordum, dilekce doldur git ver vesaire diye.
    neyse telefona mesaj gelince telefon actim. dedigim ilk sey ttneti benim yerime iptal edecek misiniz?
    etmeyecekseniz kabul etmeyecegim. edeceklermis.
    neyse kabul ettim ertesi gun kurye geldi sozlesmenin haricinde bir de dilekce gondermisler ttnetle iliski kesmek icin.
    onu da imzaladim halloldu gibi. en gec 1 hafat icinde acacaklarmis hatti.
    neyse basa donecek olursak 3 sene birinet aboneligimde cok memnun kalmistim gene dondugum icin memnunum.
    insallah gene problem cikmaz.
    gelismeleri yazarim
  • balik bastan kokuyor gibi
    acil ibaresiyle 1 gunde gelecek olan sozlesme
    1 hafta oldu halen gelmedi
    hergun musteri hizm ariyorum
    cevap ayni
    ne yapsam gelince iptal mi etsem
    daha bastan civittilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kingofnothings kullanıcısına yanıt
    Bana 2 günde geldi.
    Çarşamba günü aradım, dün isyerindeyken gelip imzami aldilar.
    Bakalim kac gun icinde acilacak.

• Ben ankaradayım
    Sizin şehir hangisi?

• kingofnothings kullanıcısına yanıt
    Konya merkez.
    Gelen kuryeye sordum, nsil kampanyaya ilgi cok mu diye. Yetisemiyoruz dedi. Bir de cok alakasiz yerlerde oluyor dedi. Yani kuryeyle ilgili bir durum olabilir. Cunku vodafone bunlara mail ile bildiriyormus. Su adreste su sozlesme imzalatilacak diye.

• şimdi müşteri hizmetleriyle konuştum 24 mbit yalın fiber internet fiyatı 59.90 muş 49.90 adsl fiyatı arkadaşlar haberiniz olsun...
  • Bugün basvurumu iptal ettirdim 10gunde bir formu gonderemediler 12gunde acilmasini bekleyecekmisiz ooo ölme esegim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    Bu gün sözleşmem geldi imzaladım.
    Ancak kafama şu takıldı. Gönderen kısmında TIAMAT İLETİŞİM yazıyor. Vodafone falan yazmıyor. Herkesde öyle miydi. Dikkat ettiniz mi? Vodafonu müşteri hizmetlerini aradım. Bilgilerinizi göremiyoruz diyorlar. Nette araştırdım biraz. Yukardaki yalınadsl linki tiamat iletişime ait. Galiba vodafone net adına satış yapıyor.
  • sanirim ben de iptal ettirecegim

• Ayin 12sinde basvurdum
    Cumartesi kurye aradi ve musait oldugun günü sordu
    Vr sali gunune anlastik kurye sali gunu saat 13,09da geldi imzaladik herseyi
    Cuma aksami telefonuma telekom ekiplerinin gelecegi hakkinda mesaj geldi ve cumartesi gunu saat 14,13 gibi telekom ekibi geldi çektiğim hatti ankastreye baglayip gittiler(evde telefon hatti varsa adamlar onu tespit edip ona baglati yapiyolar eve tekrar hat cekmek sart degil)
    Simdi modemin gelmesini bekliyorum(modem kurmayi bilmeyen arkadaslar sakin 30 lira vermeyin mkdemler tak calistir ozellikli oldugu icin kendiliginden kurulum yapacak bu bilgiyi musteri hizmetleri soyledi)

• Bugün sabah ttnetten eve bakmaya geldi bir adam. Kablolara, modeme falan baktı gitti. Sonra benim net kesildi hala gelmedi ? Ttnet şifresini girdiğim zaman port hatası diyerek bir sayfaya yönlendiriyor. Vodafonenet şifresini girince internet bağlantısı yok. Neden böyle oldu acaba sizin hat geçişleri ne kadar sürdü, max ne kadar net kesik kaldı ?
  • TTnet ikna diye bi teklif sundular. 54tl ye bende kabul ettim. Sonuçta verilen internet türk telekom üzerinden geliyor.. 4tl için sıkıntıya girmeyeyim dedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanemre34

TTnet ikna diye bi teklif sundular. 54tl ye bende kabul ettim. Sonuçta verilen internet türk telekom üzerinden geliyor.. 4tl için sıkıntıya girmeyeyim dedim..

bende herkeze teklif veriyorlarmı acaba o fiyata bende kabul ederim
  • Benim geçişim bugün tamamlandı. Şuanda Vodafone net kullanıyorum. Zamanla deneyimlerimi buraya yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pm204

quote:

Orijinalden alıntı: hakanemre34

TTnet ikna diye bi teklif sundular. 54tl ye bende kabul ettim. Sonuçta verilen internet türk telekom üzerinden geliyor.. 4tl için sıkıntıya girmeyeyim dedim..

bende herkeze teklif veriyorlarmı acaba o fiyata bende kabul ederim

Bu teklifi iptal bölümü yapıyor. Normal müşteri hizmetlerinin pek bilgisi yok. İptal bölümüne aktarıp oraya söyleyin..

Bu arada daha önce 8mbit olan bağlantımı 16mbite çıkardılar. 4.5-5 mbitten yukarı çıkmayan bağlantı şuan 13-13.5 mbit buluyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

Benim geçişim bugün tamamlandı. Şuanda Vodafone net kullanıyorum. Zamanla deneyimlerimi buraya yazarım.

bekliyoruz deneyimlerini.
    sözleşmeyi imzaladıktan ne kadar sonra bağlandı internet?
  • Arkadaşlar 10TL yalin internet ücreti almadan herşey dahil 49TL ye üstelik ttnet den de ucuz nasıl veriyor ttnet in alt yapısını kullanıyor ve daha ucuza veriyo aklım almadı

Sitesinde yakın internet erişim ücreti 14TL kampanya süresince 10TL yazıyor hicbir yerde internet+yalın internet erişim ücreti 49TL yazmıyor ali cengiz oyunu olmasın?

• Vodafone Net Tek Fiyat Süper İnternet Kampanyası nedir?

24 ay boyunca İnternetin ister Fiber ister ADSL olsun tek fiyattan sunulduğu avantajlı kampanyadır. 16 Mpbs veya 24 Mbps hızdan faydalanılabilir. 24 ay abonelik taahhütü verilmesi durumunda geçerlidir. Talebe göre internet bağlantısını Yalın olarak ya da Telefon hizmetiyle beraber alınabilir. Bu hizmetlerin için aylık ücret paket ücretine eklenir.

Telefon hizmeti için dakika paketi almadan konuştukça öde tarifesinden ya da ek bedel karşılığında çok avantajlı Vodafone Net telefon dakika paketlerinden faydalınılabilir

Yalın İnternet Aylık Ücreti

14 TL

10 TL

4 TL

96 TL

Burada yazılana göre 49+10TL yakın internet erişim ücreti 59TL oluyor

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.