Şimdi Ara

Vodafone Pay [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
448
Cevap
58
Favori
36.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 133
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 14
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 58
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Astforum (26 mesaj) tbskvk55 (20 mesaj) KARACABEYY (17 mesaj) Guest-753FA63CF (15 mesaj) anatolia28 (14 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (226 mesaj) Mobil (142 mesaj) Mini (72 mesaj) (8 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    444 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Vodafone Pay'e ait tüm kampanyaları ve kullanım sorunlarını bu başlık altında toplayacağız.

Dikkatli olmamızı gerektiren en önemli durum ilk hesap açılışından sonra kart silinmesi, paranın kaybolması gibi durumların yaşanmaması için fiziki kart alıp hesaba eklenmeli ve yapılacak olan işlemlerin bu şekilde yapılması önem arz etmektedir. Fiziki kart Vodafone bayilerinde 5 tl karşılığı alınabilmektedir.

Vodafone Pay Ücret Tarifesi

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/83/1c/07/831c072f82cbd141eaf0fa592b16c056.png&t=0&width=480&text=1

KAMPANYALAR

1)  31.03.2021 tarihine kadar aylık kullanım, yükleme ve para transferi ücretsiz.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ae/a8/d4/aea8d46f29eb2800beef7f0c815d8c45.png&t=0&width=480&text=1

2) 18 Ocak – 18 Şubat 2021 tarihleri arasında, sanal veya fiziksel Vodafone Pay Kart ile yapılacak her 100 TL ve üzeri e-ticaret alışverişine 10 TL, toplamda 30 TL hediye.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/fc/a8/72/fca872ca72991794d8ff4dcefe9634ac.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anatolia28 -- 10 Şubat 2021; 9:42:12 >

• Keşke konuyu hiç açmasaydınız çünkü bu tür konular yukarıda mesaj yazan tipleri kudurtuyor normalde sektör şartı olan başka konularda kimseye yardımcı olmazlar ama bu tarz konuların içine ediyorlar

Bundan sonra sektör şartı olmayan kampanyaları hatta onları bile paylaşmamakta yarar var.

Tek çözüm whatsapp, telegramda sıkıntı gizli grup değilse

Whatsapp’a da referansla alım yapılmalı(Ad-soyad bilgileri gözükmeli) 😂😂

Aynı sorun bende de var 5 şubatta yuttu 750 TL bakiyemi. İçinde bakiye olan sanal kart pasif hale geçti, mh içindeki bakiyeyi görebiliyor fakat hiçbir işlem yapamıyor. İade birimi incelesin diye kayıt açabiliyorlarmış.

Dün 3 iş günü doldu ve arayan olmadı, ben aradım. Aldığım cevap: "Kartın neden pasif hale geldiği incelenecek". Tamam siz bana bakiyeyi gönderin, incelemeye devam edin desem de yine de kayıt açmaktan başka bir şey yapamıyoruz diyor.

VODAFONEPAY kullanmayın, kullandırmayın.

Hocam özelden sordum size tenezzül edip cevap bile yazmadınız arkadaş olmasa göremeyeceğiz yöntemi kapanmasın diye bilenler kullansın istiyorsunuz herhalde

Dertsiz başına dert arayanlar için on numara hizmet bu kadar şikayetin üstüne şu kartı kullanamaya devam ediyorsanız başınıza gelecekleri peşinen kabul etmişsiniz ve macera arıyorsunuz demektir. Bunu bu zamana kadar kullanmış sorun yaşamış arkadaşlar için değil bundan sonra kullanmaya devam edenler için söylüyorum. Kenarda köşede kaybolsa da sıkıntı olmayacak paranız varsa veya ben kayıt açmak, işlemlerin peşinden koşmak gibi hobiler edindim diyorsanız kullanamaya devam edebilirsiniz.

2 hafta önce açtırdığım şikayetime geri dönüş alabildim

Aklı başında olan insan şuan kullanmasın bu kartı

Kampanya var diye kullandık ama hiç zannetmiyorum hediye yüklensin
    Birazcık çözüm odaklı, müşteri dostu bir kurum olsa 2 adama görev verir, bu tür sosyal medya ortamlarında nabız tutar, yardımcı olmaya çalışır. 542 de 1 kız koymuşlar, Vodafone Pay şikayet deyince o çıkıyor, yardımcı olmaya çalışan ilgili bir kız ama boş, kaydın şikayetin gittiği yerde adam akıllı çözmeye çalışan yok, umurlarında değil insanların yaşadığı sorunlar. Zaten azıcık kurumsal etik olsa hesaptan silinen veya hesaba yüklenip eklenmeyen bakiyeleri kolayca tespit edip ilgili kişinin hesabına kendi kendilerine eklerlerdi. Ama nerde adam kendini yırtıyor yazılı sözlü kayıt talep şikayet her şeyi yapıyor tüm belgeleri gönderiyor ama 12 gün bekledikten sonra saçma sapan sorumsuz bir duyarsızlıkla şikayeti kapatıp geçiyorlar. Sorun çözmek için en ufak bir çaba yok. 1-2 kişilik iş değil bu, ekip ve vizyon gerektiren işler bunlar. Paycell bile bu kadar çektirmedi insanlara. En azından bir sorun olduğunda yazılı sözlü muhatap bulduk, bir şekilde çözüldü, hiç param kaybolmadı, olanı da duymadım. Bunlar resmen dipsiz bataklık.
    benim 3 hesaba da aynı şekil.Ben zaten umudu kestim bu üçkağıçılara ne mail atarım nede güvenip para yatırırım.Para yatırıp kartı kaybolan kişileri okudukça boşver 30 tl yi iyi ki paramı kaptırıp sinir krizi geçirmemişim diyorum😁
  • Teğmen
    225 Mesaj
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    444 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yapılacak yöntem belli lütfen o, şu, bu olumlu diye yazmayın.

|
    |
  • Yüzbaşı
    550 Mesaj

bunun bir sürü komisyonu vardı sözleşmesinde şu an kesiyor mu

31.03'e kadar beleş

sözleşmede aylık 2 tl kart kullanım

0-10tl yükleme 1tl

100tl yükleme %1,8+3TL

bankaya geri çekilmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunkaya -- 19 Ocak 2021; 12:59:9 >
  • Onbaşı
    26 Mesaj

thankss:)

|
    |
  • Er
    3 Mesaj
    Farklı günler dememiş. Aynı gün sorun olmaz umarım

|
    |
  • Yüzbaşı
    444 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hayır kesmiyor

|
    |
    tosunkaya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    666 Mesaj
    Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    375 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tosunkaya

bunun bir sürü komisyonu vardı sözleşmesinde şu an kesiyor mu

31.03'e kadar beleş

sözleşmede aylık 2 tl kart kullanım

0-10tl yükleme 1tl

100tl yükleme %1,8+3TL

bankaya geri çekilmiyor

31 marttan sonra mı ücretli olacak hizmetler? Bilgisi olan var mı?

|
    |
  • Yarbay
    26308 Mesaj

uzatıyorlar devamlı yılbaşına kadar ücretsizdi uzatmışlar

|
    |
    tosunkaya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    129 Mesaj
    Bu ay limitleri doldurdum. Şubat başında yaparım artık. Teşekkürler

|
    |
  • Teğmen
    112 Mesaj
    [11 Mayıs 2021 16:02:44 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Fastpay, tosla, Paycell ve kassa hepsi olur.

• Teğmen
    176 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ehiamico

Fastpay, tosla, Paycell ve kassa hepsi olur.

asdwqjsadj eyvallah reis hemen kapanır inş :D

|
    |
  • Binbaşı
    1404 Mesaj

paycell de kampanya yapsın 3-5 kişi diye sonra para yatırmasın. Vodafone büyükmüş turkcellden

|
    |
  • Yüzbaşı
    495 Mesaj
    Vodafone pay sanal geçerlimidir acaba

|
    |
  • Yüzbaşı
    444 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Afferin sana

|
    |
    ehiamico kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    96 Mesaj
    Kart ile para yüklerken komisyon var mı ücretsiz olanı hangisi birde parayı hesaba çekebilir miyiz sadece Vodafone da mı kullanmak gerekli

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.