Şimdi Ara

Vodafone numara taşıyana 750 dk, 2 gb, 1000 sms veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
3
Favori
1.290
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Annemin hattını Vodafone'a taşıdık tl falan yüklemeden direkt bu hediyeler geldi. Belki kişiye özeldir bilmiyorum fakat numara taşıyan herkese veriyorsa güzel bir fırsat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hangi tarifeye taşıdınız?
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    Konuştuğunca internet ramazan diye bir tarife

• aynısı bizdede oldu nedeni nedir?
  • 2 hat tasidim ayni sekilde bu paket hediye edildi :)

Paket "konustukca ramazan" paketiydi.

• Bana da paket bedava geldi yanlışlıkla biri yükledi falan sandım

• Bende Turkcell yok uçuyor, çok hızlı ,Vodafone'yi çekim gücünde ikiye katlıyor diyenler yüzünden bir hattımı Denemek için Turkcell yaptım. Fazla fark yok 3 gün önce tekrar Vodafone geçtim baktım bu yazılan paket tanımlandı.

Vodafone candır

• Ramazan tarifesinde ilk ay ücreti vodafone'dan dı. Yalnız kampanya geçenlerde sonlandırıldı.
  • Tek seferlik mi yoksa devamlı olacak bir paket mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: keremyan

Bende Turkcell yok uçuyor, çok hızlı ,Vodafone'yi çekim gücünde ikiye katlıyor diyenler yüzünden bir hattımı Denemek için Turkcell yaptım. Fazla fark yok 3 gün önce tekrar Vodafone geçtim baktım bu yazılan paket tanımlandı.

Vodafone candır

Normal yerde farkına varamazsınız.Şöyle bi kampa gidin ormana vs ozaman anlıyorsunuz farkı şileye,ömerliye,sakaryaya felan kampa gidiyoruz 3 kişi farklı operatör kullanıyoruz benımki türk telekom diğer arkadaşların vodafone ve turkcell gittiğimiz bütün yerlerde sadece turkcell çekiyor diğerleri 1 diş çekiyor yada hiç çekmiyor ama turkcell full çekiyor oralarda ama işte pahalı diye bende turkcelle geçmek istemiyorum ama çekim kalitesine bişey denilemez iyi.

• quote:

Bende Turkcell yok uçuyor, çok hızlı ,Vodafone'yi çekim gücünde ikiye katlıyor diyenler yüzünden bir hattımı Denemek için Turkcell yaptım. Fazla fark yok 3 gün önce tekrar Vodafone geçtim baktım bu yazılan paket tanımlandı.

Vodafone candır

Vodafone canmış

Diğer arkadaşın dediği gibi, dağa kıra bayıra gittiğinde canmı yoksa patlıcan mı görürsün..

Ayrıca " can" dediğin ecnebi firmasını nasıl mahkum ettiğimi de bu konudan öğrenebilirsin..

https://forum.donanimhaber.com/vodafone-resmen-parami-gaspetti--116970720#129213172

Bu ecnebi firmasını dize getiren bir tek ben değilim tabi ki, o arakladıkça dize getirenler de çoğalacaktır !

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

quote:

Vodafone candır

Normal yerde farkına varamazsınız.Şöyle bi kampa gidin ormana vs ozaman anlıyorsunuz farkı şileye,ömerliye,sakaryaya felan kampa gidiyoruz 3 kişi farklı operatör kullanıyoruz benımki türk telekom diğer arkadaşların vodafone ve turkcell gittiğimiz bütün yerlerde sadece turkcell çekiyor diğerleri 1 diş çekiyor yada hiç çekmiyor ama turkcell full çekiyor oralarda ama işte pahalı diye bende turkcelle geçmek istemiyorum ama çekim kalitesine bişey denilemez iyi.

kampta dağda bayırdada konuşmayıverin..

kampta telefonun ne işi var. acil durum oldumu zaten turkcell üzerinden acil numara cevriliyor.

• dekareme kullanıcısına yanıt
    Bademlere para kazandiracağıma .ecnebiler kazansın. Sana soruyorum Turkcell Akabe yönetimine geçmeden böyle miydi.ki ben 15 yıl Turkcell kullandım ta ki Ensar vakfı olayına kadar.turkcell en iyisidir kullandık .

Yani Vodafone'yi 2 yıldır kullandım. Daha bayıra çıktım Turkcell 4g çekiyordu Vodafone 3g+ fark dedikleri çok değildi.

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    Annen baban merak ediyor işte ne yapcan kimisinin sevgilisi oluyor karısı oluyor vs ondan dolayı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tarife güncellendi Konuştuğunca İnternet M Yeni oldu fiyatı 23 tl olmuş hediye tl 20 ise hat açılınca paket gelmeyecektir bilginize

19 tlye 500dk 500mb gelmiş internet s yeni onun adı.

• en son taşıyan ve hediye paket yüklenen, hattını ne zaman taşımıştı acaba? benim 2 ekim'de hattım açıldı ve bu paket yüklendi. diğer hattımı taşıyacaktım bu tarifeye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 11 Ekim 2017; 2:7:40 >
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    Ben taşırken ramazan dedim ama s yeni olarak açmış o gün yeni tarife lansmanı da vardı.

• aslında paket hediye etmıyor

para hediye ediyor.. siz paket sectıgınız için taşırken içinde ki hediye para ile o paketi almış

hattı taşıdıktan sonra

*123#23# yaparsanız başlangıç hedıye bakıyenızı gorursunuz

ben tarifesiz taşıyıp kampanya mesajlarını 2-3 ay böyle hallediyorum

uzun suredır var bu durum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.