Şimdi Ara

Vodafone kullanmayın sakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıllardır hem vodafone hem turkcell kullanan ve ailemin çoğu vodafone kullanan biriyim. Vodafone daki bütün telefonlarımız taahhütlü hepsinin de taahhüt tarihleri farklı ama ne olduysa geçen ay 3 tane numaramıza gereğinden fazla fatura geldi. (Toplamda 6 tane vodafone 3 tane turkcell var) birinci faturam 30.30 Tl sabit ücretliydi 45.40 tl geldi şikayet ettik ve forumda direk yazılan konu yapacak bir şey yok ödeyeceksiniz isteyene forum mesajının resmini atabilirim. 2. hat 33 TL gelmesi gereken fatura 66.70 TL geldi şikayet ettik interneti aşmışsınız dediler bizde 1.5 gb internetimiz fazla kaldı ve bu aya devretti dedik o zaman özür dileriz önümüzdeki ay faturadan keseceğiz dediler ve yine 33 TL fatura geldi. 3. hat annemin ve neredeyse hiç kullanmaz sabit ücreti 27 tl ama ona da ne hikmetse 48 Tl geldi bunu da şikayet ettik araştıracağız dediler tam 3 haftadır ses seda yok. TÜketici Mahkemelerine verdik vodafonu 3 hat için ve bütün hatlarımızı turkcell'e taşıma kararı aldık. Siz siz olun kullanmayın zaten şebeke sorunu aldı başını gidiyor bir de fatura geçirme olayı başladı vodafoneda. Uğraşmak istemiyorsanız uzak durun vodafone dan.

• Vodafone'nun bu fazla fatura sikayeti konusuna epeyce rastliyorum ve dünyanın en büyük ikinci operatörü vodafone nasıl bu kadar amatör olabiliyor aklım almıyor. Türkiye'nin havasından mı suyundan mı gelen firma bozuyor. Vay vodafone müşteri hizmetleri bilgisiz vay vodafone şarjı çok yiyor vay vodafone bayi çalışanları insanı azarlıyor vay vodafone fazla fatura yolluyor vay vodafone her yöne dakikaları vodafone içi yaptı onlarca böyle şikayet var ve inanın uluslararası bir operatör nasıl böyle yapıyor. Iyi yapmışsın birader her yere şikayet et peşini bırakma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gunaydin canim kardesim

• yamyamix Y kullanıcısına yanıt
    BTK ya şikayetimi 2 hafta çnce yaptım ama artık BTK da ilgilenmiyor. O yüzden dün direk Tüketici Hakları Mahkemesine gittim faturalarla beraber.
  • enige kullanıcısına yanıt
    Zaten bunların bu cesareti buradan geliyor kimse hesap sormuyor

• Umarım Bir çok kişiye ulaşıyordur bu yazdıklarım.
  • Bende sirf 96k internet icin faturaliya gecim dedim eger boyleyse en iyisi baska bir operatore geceyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle böyle ve birde taahhüt verdiyseniz asla ilgilenmiyorlar. Ben yaşadıklarımı aynen yazdım.
  • Faturalama sistemi bir garip, on ödemeliler de de bakiye olmasına rağmen geç paket yenilemesi yapıyor. O aralıkta internet açıksa gitti liralar...

Bu operatörün sistem ve yazılımını kim yapıyor acaba? İster sistemi ister diğer arayüzleri olsun tam bir kaos.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzy_carpe

Bende sirf 96k internet icin faturaliya gecim dedim eger boyleyse en iyisi baska bir operatore geceyim.

Vodafone faturalıda sınırsız internet yok diye biliyorum hangi tarife acaba sınırsız netli.

• faturalı hat alıyor San bu riskleri de peşin peşin almışsın demektir

benim anlamadığım taahhüt ile piyasadan yüzde 30 daha pahali alabilirsin ancak bu taahhüt ile cihaz neden alırlar

hertürlü hesabını yap imkansız olan bir şey oda piyasa fiyatından daha pahali ya mal olur bu iş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12-24-36 ay taksit imkanı olduğu için taahhüt altına girmeye ve toplamda meydana gelecek kazık fiyata maalesef tahammül ediliyor.
  • Gençler bende vodafone a geçmeyi düşünüyordum turkcellden ucuz diye. ama bu konuyu gördükten sonra kafam karıştı.
  • İYF İ kullanıcısına yanıt
    ucuz etin yahnisi yavan olur. bence yapmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enige

ucuz etin yahnisi yavan olur. bence yapmayın.

Fatura dışında başka ne olumsuz yönleri var?
  • Turkcell sakin gecmeyin tovbe ettim turkcelle
    Vodafone kotunun iyisidir
    Tahhut hicbir op vermeyin indirim olsa dahi vermeyin
    Adamlar sikinti cikartir
    Red large alicagim 85 tl sanirsam tahutsuz alicagim
    Tarife veya op degistirirsem kazik girmicek..
    Size onerim tahut vermeyin..
    Ayrica istbuldaysaniz turkcell yusufpasadan taksim meydana kadar full cekmesine ramen ne sitelere girebiliyorm nede baska bir sey
    Artik turkcell doldu sistem kaldirmiyor...istbuldakiler degismesi veya artmasi lasim baz istasyonlarini
    Yada acilen 4g lasim

• Vodafone ve Avea,müşterilerin şikayetine pek kulak asmaz
    Turkcell'e herşeyin hesabını sorabilirsiniz,açıklayıcı ve tatmin edici cevap vermekle kalmaz,hatası varsa en kısa zamanda düzeltir.
    Tam 4 sene Turkcell faturalıdayım,böyle gördüm böyle bilirim.

• İYF İ kullanıcısına yanıt
    Şebeke sorunu çok, çoğu zaman yöresel oluyor ama şöyle söyliyim Ankara Yıldız'da (iyi bir muhittir) bazı yerlerde çekmiyor, apartman içlerinde çekmiyor. illa yüksek yerlerde ve ya cam'a yakın yerlerde olmanız lazım. internet olayı bence çok iyi değil. ama ne kadar söylesem de yaşamadan anlaşılmaz. dilerseniz hattınız faturasız olarak taşıyın 1 ay deneyin memnun kalırsanız zaten faturasızdan faturalıya geçişlerde bir sürü kampanyalar oluyor. Hayırlısı neyse o olsun.
  • ÇOK ŞARJ TÜKETİYOR

• 5 yıldır belki avea faturalıdayım. bana bilgim dahilinde böyle süpriz fatura gelmedi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.