Şimdi Ara

Vodafone Hediye Çarkı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
629
Cevap
15
Favori
62.425
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • poet2626 P kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım düzgün sorular sor bu çark her pzt. yenilenen yani haftalık ‘bana ne var’ uygulamasının yerine geldi yani onun yerini aldı zaten kazandığın hediyenin üzerinde bu haftaki hediyen 4gb internet yazıyor basit bir mantıkla haftaya başka bir şey gelecek yoksa adam neden bu haftaki yazsın zaten hediyeler haftalık hep o zaman hediyelerin bir anlamı yok adam 1 haftalık hediye aldı 3 hafta bekleyecek mi biraz mantıklı olun aklınızı kullanın!!!

• son 30 günde tl yüklemesi yapmadığım için bana çarkını çevittirmedi.. başlarım senin çarkına
  • quote:

Orijinalden alıntı: poet2626

quote:

Orijinalden alıntı: kızıl ay

Haftalık

Haftalık olduğunu nereden biliyorsunuz . Dün 25 TL yükledim bu ay 4 kez hakkım mi olacak

Bana Ne Var kampanyasindan size ozel yurticinde gecerli 11.12.2017 00:17:05 tarihine kadar kullanabileceginiz 500MB internet hediyeniz hattiniza yuklenmistir. Bir sonraki surprizimizi onumuzdeki hafta Bana Ne Var bolumunden hediye carkini cevirerek alabilirsiniz. B003

• Boyner ceki verecez diye bize 50tl yüklettiler 10gun önce.. Ne cek geldi ne de cark ceviriliyor :) 30 gun icinde en az 25tl yükle diyor. Aptalsin Vodafone :)

• İyice saçmalamaya başladı bu vodafone. geçen hafta 30 tl yüklemiş olmama rağmen son 30 gün içinde yükleme yapmadınız diyor. yapacakları işe..
  • aynı durum :) bir marka düşünün kendi markasını bu kadar ayaklar altına almak için uğraşıyor koskoca vodafone markası bu halllere nasıl düşüyor yazık.
  • pizza kodunu kullanmayacak varsa alabilirim.
  • Cuma günü yaptım ilk çevirmeyi 1 gb verdi haftalık şimdi yine verdi 1 gb haftalık daha ne olsun

*kötü yorum yapan arkadaşlar 24 saatlik 100 mb dan kat kat iyi boşuna kötü yorum yapmayın daha ne istiyonuz

• 1 hafta 5gb verdi.Oncekinde de pizza kodu cikti.40 lira yuklemeye de 3gb+10liea yemek sepeti vermisti.Vodafone akillaniyor mu ne?

• Şimdi çevirdim. İki gün önce 1gb bugün 1000 dk.

• Dün 25 lira yükledim. Hediye çarkı çevirmek için tl.yükle yada 24 saat sonra dene diyor. Tam 24 saat mi geçecek? Abimde geçen hafta 25 lira yükledi oda ceviremiyor

• Bende gecen hafta yuklemistim cevittirmio bir sorun var sabirim

• quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

İyice saçmalamaya başladı bu vodafone. geçen hafta 30 tl yüklemiş olmama rağmen son 30 gün içinde yükleme yapmadınız diyor. yapacakları işe..

Aynı durum

• 4gb 1 haftalık bereket versin

• 2 hattan 6gb verdi, 1 hat ta da kasım ayı içinde 30tl yüklememe rağmen çarkı çevirttirmiyor. Fatura döneminde yükleme yerine Aralık, kasım vs olarak mı ayırıyor ayları acaba???

• Haftalık 2gb keske hep boyle gelse tarifemı kullandırtmaz bana :D

benım hat faturalı faturalılarda duzgun calısıyor herhalde
  • scoopi kullanıcısına yanıt
    bananevar gecen yıl cıkdıgında da ılk aynı sorunlar vardı izin versende vermedınız dıyordu gene aynı durum

benım faturalı duzgun calısıyor bende
  • Salla kazan tarzı kampanyaya Vodafone da uzak kalmamış sevindim. 2GB da ben kazandım. Pizza kodları hangi markanın bu arada, küçük pizza mı?
  • 500 mb 1 haftalık :/

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.