Şimdi Ara

Vodafone Hediye Çarkı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
629
Cevap
15
Favori
62.424
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 gün önce 2 gb vermişti tekrar bakayım dedim çark aktif !!! Hemen saat yününde çevirdim 5 gb daha aldım😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • karacaardıç kullanıcısına yanıt
    Haftada bir çevriliyor, 3 gün önceki geçen haftanın, bugünkü bu haftanın, normal yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabah hata alanlar şimdi tekrar denesin. ben az önce çevirebildim 1 gb geldi

• 500 mb verdi

• Vodafone Hediye Çarkı

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnızaslan

Zenginler için yapılmış, son 30 gün içinde 25 tl yüklemiş olmanız gerek diyor. Benim tarife 19 liralık. Ben hiç 25 lira yüklemem ki

Telsiz kullanım ücreti vermiyor musunuz?
  • şöyle bi konuya baktim da millet kontor yukleyip de carki cevirememis, ben kontor yuklemeden carki cevirdim :D Vodafone milletti keriz yerine koymuş resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkcan1209 -- 4 Aralık 2017; 19:40:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcan1209

şöyle bi konuya baktim da millet kontor yukleyip de carki cevirememis, ben kontor yuklemeden carki cevirdim :D Vodafone milletti keriz yerine koymuş resmen

Söylede bizde yapak o zman

• Onun bi yontemi yok ki ben girdim uygulamaya carki cevire bastim cevirdim hediyemi aldim olay bu :)

• Faturalılarda aktif oluyor hemen sanırım.Ama haftalıkmı aylıkmı bilmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Faturalı Da anında aktif oluyor Haftalık olarak

• 5 gun gecerli 500 mb internet verdi. Ama gece 12 yi biraz gectigi icin bu haftalik hakki kullanmis olduk.

• sevgili arkadaşlar, hediyeleri kullanmayacak arkadaşlar varsa pm den ulaşmalarını rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kızıl ay

Arkadaşım düzgün sorular sor bu çark her pzt. yenilenen yani haftalık ‘bana ne var’ uygulamasının yerine geldi yani onun yerini aldı zaten kazandığın hediyenin üzerinde bu haftaki hediyen 4gb internet yazıyor basit bir mantıkla haftaya başka bir şey gelecek yoksa adam neden bu haftaki yazsın zaten hediyeler haftalık hep o zaman hediyelerin bir anlamı yok adam 1 haftalık hediye aldı 3 hafta bekleyecek mi biraz mantıklı olun aklınızı kullanın!!!

Bana ne var kampanyasında 24 saat geçerli internet veriyordu ama sonra ki hediye için 1 hafta bekliyordun. Bunda da 1 haftalık internet verir ayda 1 çark çevirme hakkı verir. Beyin bedava sen de kullanmayı dene

• 1 gb geldi internetimde bitmişti paket yenileme tarihine kadar netsiz gezmemiş olurum iyi oldu bu :D

• Pizza loft kodu falan gelse tarife yetiyor zaten

• Loft hediye ceki geldi ama sifreyi açmıyor

• harunkmc H kullanıcısına yanıt
    Aynı 50tl ile ne alınır. Loft biraz pahalımı ne.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Azstek kullanıcısına yanıt
    Hayır, ben de aynı durumdan muzdaripim. Paket 19 TL. 25 tl yüklesem saçma şeylerden para kesiyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.