Şimdi Ara

Vodafone fiber 100mbps 95 tl+dh uyelerine ilk 2 fatura hediye (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
670
Cevap
20
Favori
56.327
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telekomun fiber gpon altyapisindan hizmet veriyormusunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • The Compass T kullanıcısına yanıt
    Evet kiralama ücreti 2 yıllık taahhüt boyunca her ay 7 TL.

• Malesef hayir.

• Merhaba Taylan Bey,

İzmir içi taşınma sonucunda fiber 100mbit internetimin nakil işlemi gerçekleşti. Eskiden taahhütle ayda 89TL'lik bir tarifedeyken taşındığım evde superonline altyapısı üzerinden hizmet verilmesi nedeniyle ayda kira ücreti ekleniyor denilerek 150tl ödemeye başladım. Taahhütü de bozamıyorum 2500TL civarı para istiyor vodafone. Bu duruma bir çözüm var mıdır?
  • pm
  • Türk.net vdsl 75 megabit kullanıyorum . Yine bu hızlarda sınırsız akn siz bir tarife ne kadar acaba vdsl üzerinden kaç megabit verebiliyor . Binaya arada Vodafone kağıt bırakıyor ama hiç incelemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Biz vdsl hizmeti vermiyoruz açık adresi özelden yazarsanız fiber var mı yok mu bakabilirim ama.

• tuqoo T kullanıcısına yanıt
    Modem kiralamak zorunlu mu ? O kocaman Nokia modemi ikinci el temin etsek kullanabilir miyiz ?

• kolsuzyusuf K kullanıcısına yanıt
    Modem kiralama ücreti malesef tüm Türkiye'de tüm operatörlerde zorunlu.

• çarşamba perşembe ve cuma günleri başvuracak arkadaşlara kendi red numaramı referans edip 10 TL indirimi direkt uyguluyorum bilginiz olsun arkadaşlar.

• Taylan Bey Merhaba,
    Hali hazırda SOL altyapısından FiberMax müşterisiyim, taahhüdüm dolmak üzere 100Mbit sınırsız için sadece 79.90 ödüyorum. Yeni taahhütlü tarife ne var buna yakın? Hız yine 100Mbit olmak kaydı ile? Siz yardımcı olabiliyor musunuz?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuqoo

çarşamba perşembe ve cuma günleri başvuracak arkadaşlara kendi red numaramı referans edip 10 TL indirimi direkt uyguluyorum bilginiz olsun arkadaşlar.
    hocam müşteri hizmetlerine bağlanmam lazım fakat 1 saatte açan olmuyor teknik ekipte. Sizde başka numara var mı ? modemin 5g bandı çalışmıyor internete bağlanamıyorum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: batkent

hocam müşteri hizmetlerine bağlanmam lazım fakat 1 saatte açan olmuyor teknik ekipte. Sizde başka numara var mı ? modemin 5g bandı çalışmıyor internete bağlanamıyorum :(

Alıntıları Göster
    şuan vodafone müşteri hizmetleri berbat. gececek varsa kısa vadede kesinlikle geçmesin. 2. aramamda 47. dkda teknik desteği bağlandım. Oradaki kadının da hiçbir yardımı olmadı boşuna modemi resetlettirdi. Ekip göndereceklermiş. Modemin değişmesi lazım anladığım kadarıyla. 5Ghz bandında internete giremiyorum
  • Elky kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 100mbps 153tl, 99 diye kampanyali, rakipsiz bir tarifemiz var normalde 117tl ben size 107den veririm sadece bugüne ve yarina özel olarak. İlk fatura da hediyemiz zaten.

• Bugun saat 19:00'a kadar basvuracak ve pazartesi kurulumu saglanacak ilk 5 arkadaşa hem ilk 2 fatura hediye ediyoruz hem de her ay 10tllik red indirimini kosulsuz sartsiz şartsız sağlıyoruz. yani yaklasik 450-500tl civarinda bir indirim sunuyoruz.

• tuqoo T kullanıcısına yanıt
    Merhaba halihazırda Vodafonnet kullanıyorum ve kontratı 1 ay sonra bitiyor. 2 ay ücretsiz ve her ay 10 TL indiriminden faydalanabilir miyim şuan başvursam?

• macnair kullanıcısına yanıt
    Malesef yetismez, sizi gelecek ay ilk fatura indirimi kapsamina sokabiliriz. Eger baska operatorde olsaydiniz yetistirirdim..

• 2 fatura hediyeli 3 forumdasimizi yararlandirdik son 2 arkadaşlar. Saat 10a kadar ulasabilirsiniz.

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Türk telekom dışında çoğu servis sağlayıcnın ping süreleri berbat. Verdikleri hizmet CGNat sanal IP. Zaten port falan kalmamış üç beş kişinin interneti aynı yere takıyorlar sanalla çokluyorlar.

Türk telekom kampanyaları kötü fiyatlar yüksek ama diğer ISS leri araştırmadan lades dememek gerek. Türk.net ile çok acı bir tecrübem oldu benim de kısa bir süre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Türk telekom dışında çoğu servis sağlayıcnın ping süreleri berbat. Verdikleri hizmet CGNat sanal IP. Zaten port falan kalmamış üç beş kişinin interneti aynı yere takıyorlar sanalla çokluyorlar.

Türk telekom kampanyaları kötü fiyatlar yüksek ama diğer ISS leri araştırmadan lades dememek gerek. Türk.net ile çok acı bir tecrübem oldu benim de kısa bir süre.
    Superonline kullandım yıllarca hiç sorun yaşamadım. Gördüğüm-tecrübe ettiğim en berbat servis sağlayamayıcı VodafoneNet'tir, net.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.