Şimdi Ara

vLog: Saç ektirdim | Bütün detaylarıyla saç ekimi nasıl yapılır bu videoda (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
39
Favori
32.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5400 greft kime sorarsanız sorun iyi bir sayı :)

Enseden alınıp ekilen saçlar daha sağlam oluyor ve dökülmüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Orada da emphair ekibi var diye biliyorum ama sormak gerek tabi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saç ekiminden sonra parti:

vLog: Saç ektirdim | Bütün detaylarıyla saç ekimi nasıl yapılır bu videoda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Merhaba,

%70 ve üzerinde tutma oranı var diye biliyorum. Ekilenler sağlıklı bir şekilde çıktıklarında bir daha dökülmüyorlar diye biliyorum.

Ensede yeterli kadar kök yoksa yapılabilecek çok şey yok. Göğüs kılı ve sakal gibi yerlerden alınacak kıllar ile saçın yapısı çok farklı. O bölgelerden alınabilecek toplam greft sayısı 200 civarı olacaktır.

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim cevapladığınız için , geçmiş olsun öncelikle, sonrasında hayırlı olsun diyeyim :)

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Mesut Lisedeki saçlarını görseler bu bebeler ağlardı herhalde. Kabul ediyorum benim nazarım değdi sana ????

• Merhaba ben mesut çevik.

Özlemisim bu acilisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulak Misafiri kullanıcısına yanıt
    ahahah yakalamışsın beni :D ya espri olsun diye öyle dedimdi :)
  • Aranızda Seboreik dermatit olup saç ektiren var mı bu arada?

• Daha önce arı sokması başına gelen varsa acı işine bir örnek vereyim.
    30 dakika boyunca ensenizi 200 arının soktuğunu düşünün. hah bende hissettiğim acı buydu.
    Bunun sebebi ensedeki sinir uçlarına yapılan iğnelerin yüzünden .
    ama o 30 dakika bitince kafa oluyor bir motosiklet kaskı. tam olarak olan o. kafanızda kask ile yastığa yattığınız düşünün.
    4900 kök alındı ve o kökler için bir o kadar yer açıldı. iğnelerin girişini sayarsak toplamda 10bin delik açıldı kafaya..
    İşlem bitince sonrasında ağrı sızı hissetmedim.
    Lakin 3 gece boynumun altında şişme bir yastıkla uyumaya çalışmak çok eziyetli oldu.
    Şimdiki halini görünce.. çekilen çileye değiyor o kadar diyeyim.
  • Kardeşim geçmiş olsun

Ben yorumları okumadım ama bu para verilir mi gibisinden konuşanlar olmuş galiba.

Mesele insanın sağlığı ise (sonuçta saç konusu tamamen psikoloji ve ruhsal sağlık ile çok alakalı bir konudur) ben harcanan paraya asla acımam.
    İyi yapmışsın, umarım tina turner gibi olur kafan.

İyi forumlar

Ekleme : şunu da şuraya bırakayım

vLog: Saç ektirdim | Bütün detaylarıyla saç ekimi nasıl yapılır bu videoda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesuthaksoy -- 28 Kasım 2018; 16:35:53 >

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler sorayim. Saciniz hayırlı olsun. Gecmis olsun.

• Saç ekiminde vücudun farklı bölgelerinden veya sakaldan alınarak Ekim yapılabiliyor mu. Enseden alınan donor bölge deki kökler kendi ni yeniliyor mu

• Of kan gövdeyi götürmüş, ben de ektirmeyi düşünmüyorum ama sırf videoda ki görüntüler içimi bir tuhaf etti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun Speedstep, bu olayın abartılacak bir tarafı yok bence, saç dökülmesi de bir sağlık olayı, hem ruhsal hem sosyal önemi de fazla, güle güle kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Ekilenler bir daha dökülmüyorlar :)

Ama olur da dokunuz yeni ekilenleri kabul etmez ekilenler sağlıklı şekilde çıkmazsa garanti mümkün değil.

Donör bölgeden alınan köklerin yeri boş kalıyor çünkü. Her ekimde ensede saç azalıyor.

Alıntıları Göster
    Anladım. Mesela bazı kişilerin alanı çok geniş ve ensede de yeterli kök olmuyor, başkasından alınıp ekilme gibi bir işlem uygulanamıyor mu?

@Khoradasein Yakalarım

• benim bacaklardaki kılların kökleri bazıları 3lü bazıları 4 lü ordan alsak orman gibi olur mu saçlar acaba :)
  • Mesut abi, saç yıkama için kullandığın şampuan, solüsyonların markalarını söyleyebilir misin?

• valla benim de aklımdaydı, kişiye göre farklı sonuçlar alınıyor felan gibi yuvarlak konuşmalar var hep. operasyon öncesi net bişey söylenmiyor
    sizin sonucu merakla bekliyorum,

• Geçmiş olsun mesut bey, aynı zamanda hayırlı olsun. Güzel ve yararlı bir konu. Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

• Sanırım size hakaret eden kişilerin etkisinde kaldınız, Allah onların belasını versin.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.