Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

vLog: Saç ektirdim | Bütün detaylarıyla saç ekimi nasıl yapılır bu videoda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
374
Cevap
49
Favori
28.693
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> vLog: Saç ektirdim | Bütün detaylarıyla saç ekimi nasıl yapılır bu videoda
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      647 Mesaj
      28 Kasım 2018 18:47:54
      öncelikle hayırlı olsun umarım dilediğin gibi olur.
      saç ekiminde genelde ön taraflara ekiliyor eğer tepe bölgesi ve tepenin arkaya doğru aşagısı buralara saç ekeni hiç görmedim.özel bir nedeni varmıdır.arkası kel önü ekim çok şık durmuyor.gerçi senin tepe çok açık değildi...
    • Binbaşı
      1707 Mesaj
      28 Kasım 2018 21:09:52
      işlem sonrası kullanılacak ilaçlar standart mı_? kişiye, bünyeye uygun testler yapılıp mı işlem yapılıyor

yoksa bi antibiyotik bir de c vitamini tamam şeklinde mi_? =D

bir de saç ekimi yapılan her bireyde şekil, şemal hep aynı,

köşeler içe doğru çok içeride,alın ise çok açık kalacak şekilde.

ha buna da şükür o ayrı denilebilir ama merak ettiğim daha alt bölgelere ekim yapılamıyor mu,

yapılıyor çok tutmuyor mu_? en az 1 ya da 1,5cm daha dışarıdan bir ekim işlemi...

geçmiş ve de hayırlı olsun.
      |
      |

• Yüzbaşı
      885 Mesaj
      28 Kasım 2018 21:50:56
      geçmiş olsun.memnun kalman temennisiyle.
      |
      |

• Teğmen
      103 Mesaj
      28 Kasım 2018 21:56:38
      teşekkür ettik
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      28 Kasım 2018 22:04:53

Sırf bu başlığa yazmak için üye oldum. Tüm süreci de takip edeceğim. Başlık halinde yazayım. Herkes faydalansın cevaplardan,umarım cevaplanır. Şöyle ki;

1) Saç ekimine dair bir sitede 2.5 aydır inceliyorum ben de. Özellikle "seyrek saçlı kişiler için uygun teknik değil bu kanal açma tekniği" diye düşünüyor insanlar. Çıkan özet bu operasyonlardan da. Kanal açma'da sağlam saçlarda kayıp daha fazladır ve o kadar sık ekim olmaz seyrek saçlı kişilerde kanal açma'da deniyor kalem yönetimi(DHİ) denen yönteme nazaran. DHİ ortalama 8-10 bin tl biliyorum yüksek maliyetli bir işlem ama seyrek saçta bir tık sanki daha önde. Kalem çapıyla sizin aletlerin çap farkı nedir tam olarak? Heralde o %20-30'luk fark burdan kaynaklanıyor. Bir bilgilendirme alabilirsek sevinirim.

Not: Mesut abi için kanal açma dışı zaten olmazdı,çizgi de çok önde değil. Doğal olacak baya. Tebrikler kararı kim aldıysa.

2) Saçımız ekildi. 11-12 ay tamamlandı ama seyrek saç hala seyrek. Yani başarısız bir ekim olmuş. Bu tür durumlarda "para iadesi" yapılıyor mu yoksa çoğu merkez gibi ücretsiz bir ekim daha mı yapılıyor? Hasta "yok paramı verin kafidir" derse tavrı nedir işletmenin? Yada iade/yeniden bedelsiz ekim mümkün değil mi? İşletme prensibidir,saygı duyarım.

3) Kanal açma yada greft alma işleminin yüzde kaçını ortalama siz yapıyorsunuz Yakup bey hocam? Aynı anda kaç ekim oluyor merkezde?

4) Muayene ücretsiz mi? 3000-3500 greftlik bir ekim işlemi tek günde bitiyor mu?

Mesut abi inşallah başarılı bir ekim olur,biotin ve çinko kullanıyorsundur sanırsam. C vitaminli çinko iyidir emilim açısından. Kolaylıklar süreçte. Takipteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciemcijoe -- 28 Kasım 2018; 22:5:23 >
      |
      |
      Bahsedilenler: Speed-Step , kayayakup

• Binbaşı
      1893 Mesaj
      28 Kasım 2018 22:08:12
      haziranda Saç Ekimi yaptırdım

hayatımda böyle bir acı yaşamadım

net

acimiyor diyen kesinlikle yalancidir

pişman miyim?

evet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İnsanların yazdığı mesajları keyfince silen kişi veya kişileri kınıyorum!
    • Binbaşı
      1893 Mesaj
      28 Kasım 2018 22:12:40
      quote:

Orijinalden alıntı: Ciemcijoe

Sırf bu başlığa yazmak için üye oldum. Tüm süreci de takip edeceğim. Başlık halinde yazayım. Herkes faydalansın cevaplardan,umarım cevaplanır. Şöyle ki;

1) Saç ekimine dair bir sitede 2.5 aydır inceliyorum ben de. Özellikle "seyrek saçlı kişiler için uygun teknik değil bu kanal açma tekniği" diye düşünüyor insanlar. Çıkan özet bu operasyonlardan da. Kanal açma'da sağlam saçlarda kayıp daha fazladır ve o kadar sık ekim olmaz seyrek saçlı kişilerde kanal açma'da deniyor kalem yönetimi(DHİ) denen yönteme nazaran. DHİ ortalama 8-10 bin tl biliyorum yüksek maliyetli bir işlem ama seyrek saçta bir tık sanki daha önde. Kalem çapıyla sizin aletlerin çap farkı nedir tam olarak? Heralde o %20-30'luk fark burdan kaynaklanıyor. Bir bilgilendirme alabilirsek sevinirim.

Not: Mesut abi için kanal açma dışı zaten olmazdı,çizgi de çok önde değil. Doğal olacak baya. Tebrikler kararı kim aldıysa.

2) Saçımız ekildi. 11-12 ay tamamlandı ama seyrek saç hala seyrek. Yani başarısız bir ekim olmuş. Bu tür durumlarda "para iadesi" yapılıyor mu yoksa çoğu merkez gibi ücretsiz bir ekim daha mı yapılıyor? Hasta "yok paramı verin kafidir" derse tavrı nedir işletmenin? Yada iade/yeniden bedelsiz ekim mümkün değil mi? İşletme prensibidir,saygı duyarım.

3) Kanal açma yada greft alma işleminin yüzde kaçını ortalama siz yapıyorsunuz Yakup bey hocam? Aynı anda kaç ekim oluyor merkezde?

4) Muayene ücretsiz mi? 3000-3500 greftlik bir ekim işlemi tek günde bitiyor mu?

Mesut abi inşallah başarılı bir ekim olur,biotin ve çinko kullanıyorsundur sanırsam. C vitaminli çinko iyidir emilim açısından. Kolaylıklar süreçte. Takipteyim.
      4-3800 greft Ekimi yapıldı bana

5 ay geçti

ayılıp bayılacak bir durum oluşmadı

kafa üst tarafı seyrekti hala seyrek

1 sene sonra eğer çok farkeden birşey olursa editlerim

velhasıl kelam

eğer ki benim gibi kumral isen Saç falan ektirme

net.

acıya degmiyor

net.

acı diyorum susuyorum

|
      |

İnsanların yazdığı mesajları keyfince silen kişi veya kişileri kınıyorum!

• Binbaşı
      1632 Mesaj
      28 Kasım 2018 22:52:45

Mesut bey, muhtemelen çok soru vardır konuda, hepsini cevaplayabilecek misiniz bilmiyorum ama ben de 1-2 soru sorayım.

Benim saçlar da dökülüyor ama sizin ki kadar çok değil yani muhtemelen sizin dökülme durmuştu ekimden önce. Benim dökülme devam ediyor ve önler bayağı açıldı. Dökülme devam ederken ekim olabilir mi, bilginiz var mı acaba?

Bir de genelde ekim yapanların fotoğraflarında gördüğüm kadarıyla genelde hepsi saçlarını yukarı doğru tarıyorlar. Saçların ekim yönüyle mi alakalı acaba bu durum?

Son olarak kampanya olarak hediye edilen seanslar ekimden hemen sonra mı yapılıyor yoksa arada belli bir süre mi geçmesi gerekiyor?
      |
      |
      Bahsedilenler: Speed-Step

• Teğmen
      112 Mesaj
      28 Kasım 2018 23:28:14
      İzmirdeyim, izmirden bir yer mi bulmam lazım yoksa istanbula mı gelmem lazım? Burada önereceğiniz bir yer var mı? kısada olsa saçlar ne kadar sürede uzar? bir ara dökülme olup tekrar çıkıyor sonrasında dökülmüyormuş doğru mu? saçım seyrek sizinki gibi değil , biraz daha dökülmesini mi beklesem? Diğer saçlara zarar verir mi? Dökülme azaldı ama saçım seyek olduğu için güneşte özellikle beni çok rahatsız ediyor. Baya boş görünüyor :) Sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim. Teşekkürler
      |
      |

• Yüzbaşı
      307 Mesaj
      29 Kasım 2018 01:17:10

Öncelikle bu video için gerçekten teşekkür ederim abi bu konu hakkında bir sürü içerik var ama net ve doğru bilgileri senden alacağımı biliyordum öyle de oldu :) Bi sorum olacak abi robotik saç ekimi diye bişey var onunla ilgili bilgin var mı? Köklerin toplanması, kafanın haritalanması ve ekimin robot tarafından çok daha kusursuz yapıldığı söyleniyor ne diyosun?
      |
      |
      Speed-Step kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1110 Mesaj
      29 Kasım 2018 01:23:14
      Videoyu sonuna kadar izledim ve sacimin kiymetini bildim:) Sac ekiminin boyle cirkin bir islem oldugunu bilmiyordum:( Velhasil kelam, saci uzatayim diyordum ama fazla dokulmeye basladi, bu videodan sonra kisacik kestirmeyi dusunuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

SAMSUNG S24F350/NZXT s340/EVGA 750GQ/ASUS z-170a/MSI RX 480 GAMING X 8gb/İNTEL i5-6600k/CORSAİR H100i v2

OCZ trion 150 240gb/WD blue 1tb/Crucial Ballistix Sport LT 16GB Kit (8GBx2) DDR4 2400 mhz
    • Yüzbaşı
      688 Mesaj
      29 Kasım 2018 01:37:18
      quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

after

Off Dave Mustaine bu adamın saçları öne atıp solo atmasına hastayım Mesut Çevikte böyle birşey yapsa ilerde ne hoş olur

• Yüzbaşı
      268 Mesaj
      29 Kasım 2018 03:42:14
      bayadır araştırdığım bir konu, 3-5 bin liraya yapılan ekimler tamamen şansa kalmış işlerdir ve %90 ekim olduğu bariz belli olur. türkiye'de bu iş hakkıyla yapan 1-2 doktor var sadece ve onlarında fiyatları kök başına 2-2.5 euro yani bu arkadaşın kafası normalde 70-80 bine anca toplanır.
      |
      |

• Binbaşı
      1664 Mesaj
      29 Kasım 2018 06:12:01

ayni benim saclar @Jasonn123
      |
      |
      Banzai! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      205 Mesaj
      29 Kasım 2018 09:11:17
      Videonun sonunda taksimde gezen araplara benzemiş :D
      |
      |
    • Yarbay
      6111 Mesaj
      29 Kasım 2018 09:42:58
      Haberin manşet fotosu bir şeyleri çağrıştırıyor ama tövbe estağfurullah...

Hem geçmiş olsun hem de hayırlı olsun... Yeni kellerden biri olarak ilgiyle takip ediyorum.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      586 Mesaj
      29 Kasım 2018 09:43:10
      Geçmiş olsun Mesut, seni seviyoruz. Umarım istediğin gibi olur.
      |
      |
    • Yarbay
      2165 Mesaj
      29 Kasım 2018 09:52:56

Bu saça bu sakal olmuş mu yahu. :D
      |
      |
      brkylmz19990102 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
Paykasa
web tasarım
son dakika
nice türkiye
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.