Şimdi Ara

vLog: Saç ektirdim | Bütün detaylarıyla saç ekimi nasıl yapılır bu videoda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
39
Favori
32.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Saç ektirmeye karar verdim ve süreci baştan sona sizler için kayıt altına alarak, öncesi, ekim esnası ve sonrasını değerlendirdim. 

Videoda saç ekimi işlemi sırasında kan ve enjeksiyon gibi cerrahi müdehale görüntüleri yer almaktadır. Rahatsız olabileceği düşündüğünüz kişileri lütfen ekrandan uzak tutun.

Saç ekimini düşünenler için Emphair ile iletişime geçecek olurlarsa Donanım Haber üzerinden arıyoruz demeleri durumunda

%10 indirim üzerine 1 seans PRP ile 1 seans mezoterapi operasyonu hediye olarak verilecek.

Konu hakkında merak ettiğiniz her şeyi yorumlarda sorun, elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım. 

Arkadaşlar önemli bir kaç soruya cevap vereyim :)

1. Fiyat konusundaki sorular;

İşim maliyeti şu anda (Kur Dolar/TL 5.23 civarı) 4500TL ile 6000TL arasında değişiyor.

Benim gibi geniş açıklıkları olanlarda 6000TL tavan fiyat uygulanıyor.

2. Acı var mı diye soranlar;

Ben acı ve ağrı hissetmedim. Operasyondan sonrasındaki 5. gündeyim. Henüz bir rahatsızlığım olmadı umarım olmaz da 

• Darısı Enis'in başına.

• Puhahahhaa

• Zamanında vitamin takviyesi alsaydın saçlarınız dökülmezdi Mesut Bey. Vitaminsiz kalmışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warchief46 -- 27 Kasım 2018; 16:08:30 >
  • Hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 27 Kasım 2018; 18:12:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bol bol fön atın hocam.Sıcak fırsatlarda fön makine konusunun zilini aktif edin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • warchief46 W kullanıcısına yanıt
    Umarım şakadır, değilse eğitim eksikliği o zaman.

• zaaaaaaa fakir enistende bekliyoruz. (şaka şaka) para senin köpeğin olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk görüşmedeki yakup kaya sakal ektirmiş galiba .

• Allahına kurban ağabey!!!

• Umarım ileride işimize yaramaz

Ekleme: Bu arada videoyu izledim de, çok soru soran olduğunu söylemişsin. Millet gizli gizli oluyor 20 gün ortadan kayboluyor, millet merak eder tabi Ben de çok merak ettim bakalım nasıl olacak. Bence güzel bir video.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 津波 -- 27 Kasım 2018; 16:45:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: warchief46

Zamanında vitamin takviyesi alsaydın saçlarınız dökülmezdi Mesut Bey. Vitaminsiz kalmışsınız.
    Merhaba,

Bendeki genetik saç dökülmesi. Herhangi bir vitamin eksikliği veya hastalığa bağlı değil çok şükür :)

Genetik saç dökülmesinde takviye ile sadece dökülme geciktirilebiliyor. Engellemek mümkün değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saclarda geldi. Karşıdan bakıldığında sağ alt köşeye "Acıbadem Ataşehir" yazdırırsın artık.

• Vay arkadaş, bahçeye fasülye eker gibi saç ekiyorlar. Teknoloji sen nerelere geldin böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: warchief46

Zamanında vitamin takviyesi alsaydın saçlarınız dökülmezdi Mesut Bey. Vitaminsiz kalmışsınız.
    ne gibi vitaminler?
  • izlemesi çok acı verici ama siz acı hissetmediyseniz ne güzel. hayırlı olsun hocam :)

• veteriner69 kullanıcısına yanıt
    Sen olayı anlamamışsın. Bilenler bilir vitamin meselesini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kralsın...

• biz seni böyle seviyorduk ama olsun umarım iyi olur fön falan lazım olursa bütün forum emrine hazır...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.