Şimdi Ara

vistada DVD Yakma Özelliği Çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vista kurulu bilgisayarımda nero9 son sürümü full mevcut ancak DVD rom'u tanımıyor program .Bilgisayarın aygıt yönetcisine baktığımda dvdrom için sürücüsü güncel ve çalışıyor gösteriyor DVD yakmak istediğimdede nero expressi yada buring rom'u seçer seçmez

Fiziksel kayıt cihazlarını yakma izniniz yok .
    Lütfen daha detaylı Bilgi için sistem yöneticinizle irtibata geçin.
    Not:yakma ayrıcalıkları Nero Burn Rights tarafından verilebilir

Diye uyarı kutusu çıkıyor vistada DVD yakma özelliğini açabileceğim bir işlem varmı yoksa bu nerodanmı kaynaklanıyor.

Programı kaldırıp yeniden kurmayı denenmedim.Bunun Dışında Fikri olan varsa yada aynı tecrübeyi yaşayan yardımcı olursa sevinirim.

• Nero'yu silip tekrar kur; kurarken bu defa nero burn rights da yüklensin onu da seç ama. Bilgisayarda yönetici hesabında değilsin o zaman?
  • bilgisayarda yönetici hesabındayım.Nero dışında Ashampoo Burning Studio 9.05 başka sürücüye kurdum ondada aynı hayayı verdi cdrom yok diyor.ama DVDrom a DVD takıyorum okuyor.Vistadan kaynaklanan bir durum bence bunun vistada ayarları falan varmı acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozmenramazan -- 4 Ağustos 2009; 6:31:23 >
  • Bende XP var ve bende aynı hatayı verdi. Sorun Vista ile ilgili değil sanırım.Bilgisi olanlar varsa yazarlarsa seviniriz. İyi Çalışmalar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.