Şimdi Ara

Virtua Tennis 4 { PC } [Çıktı] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
0
Favori
32.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: fructoser

Online oynayabilmek için sendit.com'dan bir adet sipariş ettim. Şu anda önsipariş verebiliyorsunuz. 8 Temmuz'da gönderimlere başlayacaklar sanırım.

sendit.com'dan sipariş ettiğim oyun 2-3 haftada tarafıma ulaştı. 8 Temmuz'da göndermediler, henüz çıkmamıştı heralde, 19 Temmuz'da yolladılar. Online modu güzel, bence sırf onu oynamak için bile almaya değer. Tavsiye ederim herkese.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fructoser -- 2 Ağustos 2011; 7:05:30 >
  • arkadaşla biz iki tane key alcaz online icin beraber oynayabilirmiyiz arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker1453

arkadaşla biz iki tane key alcaz online icin beraber oynayabilirmiyiz arkadaşlar ?

Oynarsınız heralde. Ama direkt rakip seçmek gibi birşey bulamadım henüz. Oda kurmak gibi birşey var, belki oradan yapılabilir.
  • Çok basit :/
  • arkadaşlar logitech precision kumandam ile bu oyunu oynayabilir miyim, yoksa analog lazım mı oyunda?
    http://www.dodatnaoprema.com/images/3252/dzojstik_logitech_precision.jpg

ayrıca oyunda online mod var mı? orjinal almaya gerek var mı, varsa steam'da satılıyor mu?

bir de 8800 gt ekran kartı yeterli mi oynamak için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .toRnadoS

vakit geçirmek için birebir.ben beğendim oyunu

Kim beğenmezki
  • ben şimdi yükledim oyunu masaüstünde tıklıyorum konfigürasyon ayarlarının penceresi geliyor altta save and launch a tıklıyorum mouse simgesi dönüyor 2-3 saniye sonra hiç bir şey olmuyor oyun açılmıyor....bu saatte fazla araştıramadım da buraya yazayım dedim

cürek dosyası da yok sanırım torrent den indirmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: delibasi95

top spin 4-3 bırak top spin 2 nin yanından bile geçemez
    keşke top spin 4 pc ye çıksada şu saçma oyundan kurtulsak

valla bende istiyom setup ı var bunun ama videolara baktım içime pek sinmedi.top spin 4 tam bi tennis oyunu bu sanki atari oyunu gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zinedine_zidane

Aynen öyle şortları saçları her detay var, ayrıca adamlar aşırı terliyor :D. Top spin çıksa da oynasak en son 2006 da çıkmıştı PC'ye...

aynen fanatik VTci ben iğrendim 4 ile... PCde tek alternatif hala VT 3 oynuyorum, kat kat kat güzel ve gerçekçi oynayış var... keşke ps3deki topspin çıksada direk onu oynasak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar Frisch

arkadaşlar logitech precision kumandam ile bu oyunu oynayabilir miyim, yoksa analog lazım mı oyunda?

ayrıca oyunda online mod var mı? orjinal almaya gerek var mı, varsa steam'da satılıyor mu?

?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar Frisch

arkadaşlar logitech precision kumandam ile bu oyunu oynayabilir miyim, yoksa analog lazım mı oyunda?

Oyun online oynanabiliyor, orjinalini almanız gerekiyor online oynayabilmek için. Steam'de satılıyor galiba ama Türkiye'ye satılmıyor sanki. Ben sendit.com'dan getirttim oyunu.

8800 GT bence yeterli olur oynamak için.

• grafikler sağlam ama tavuk ne arıyo orda onu anlamadım
  • Ben severim tenis oyunlarını
  • markafoni'de Aral Game'in kampanyası başlamış. Virtua Tennis 4 de satılıyor. Fiyatı 30.90 TL. İlgilenenler için bilgi vermek istedim :) sendit.com'dan almamış olsam markafoni'den satın alırdım :)
  • arkadaşlar ben oyunu açamıyorum yardım edin :( ;

http://c1110.hizliresim.com/11/10/1/8266.jpg

oyuna tıklıyorum bu çıkıyor sonra en alttaki save setting and launch virtua tennis 4' e tıklıyorum

http://b1110.hizliresim.com/11/10/1/8901.jpg

böyle bir yazı çıkıyor ve oyun kapanıyor lütfen yardım edin :( :( :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralmord -- 1 Ekim 2011; 15:22:24 >

• özel karakterleri nasıl açıyoruz? world turu bitirdim heykelimi diktiler:) ama hala bir tek couri açık?
  • Arcade'i bitirince Duke açılıyor.King'i açmayı bulamadım.
  • Oyuna çokça eleştiri yapan arkadaşlar ya mükemmel tenis oyunları oynadılar bu oyundan önce yada gerçek tenisi yeteri kadar izlememişler. Bence oyun gerçek tenise olabildiğince iyi uyarlanmış. Oynanabilirlik çok iyi. Oyuna elbette ki eleştiri bulabiliriz , mesela filede smaç yapıyorsun top karşı adamın üstüne gidiyor ve oldukça kolay topu geri çevirebiliyor ama hep pcde tenis oyunum olsun isterdim , oyunu aldık 4 kişilik , peste lig yapan arkadaş takımımız 2ye 2 çiftlerde sabaha kadar tenis çarpışır olduk. Pesin pabucu dama atıldı. Beni rahatsız eden tek nokta bir grand slam turnuvaya geliyorum elemeyi geçip çeyrek sonra yarı finali de geçiyorum ve kondisyonum çok düşük olduğu için son maçta koşamaz hale geliyorum. Buna kıl oldum açıkçası.
  • Oyunu 2 gündür oynuyorum çok beğendim.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.