Şimdi Ara

Virtua Tennis 4 { PC } [Çıktı] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
0
Favori
32.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jakoß

dünyanın en kısa oyunu 2 saatte bitti

Atma Recep din kardeşiyiz ;)

Oyun hakkındaki yorumuma gelecek olursak oyun beş para etmez!!! Sharapova hiç benzemiyor ve daha birçok tenisçiyi de benzetememişler. Oyunda gerçekçilik çok zayıf, normalde Sharapova ya da Venus'un karşısına geçse korkudan altına edecek adamlar oyunda acemi olduğunuz dönemde ecel teri döktürüyorlar size orta zorlukta, böyle bir şey yok, olamaz da zaten!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksfno1 -- 26 Ekim 2011; 4:07:27 >
  • Kariyer yaptım,ilk 10 hayalleri kurarken 4 sezon sonunda bitti.Zaten yeteri kadar kondisyon kazanamadığımız için Turnuva finallerinde topa bile zor vuruyoruz.
  • Bir Top Spin değil. Fakat sıkılınca zaman geçirilebilecek bir oyun. Keşke biraz daha çeşitlilik katsalarmış.
  • arkadaşlar bu oyun lan olarak oynanıyo mu ?
  • Beyler tennis oyunu olarak Virtua Tennis 4'den başka PC için tennis oyunu yok mu?

Top Spin 4 sanırım sadece PS3 için...
  • arkadaşlar siz nasıl kariyerde sıralamada 1. oluyosunuz 4 sezonda bitiyor oyun . şunu bi açıklarmısınız?
  • Bişey soracam arkadaşlar. topun arkasından süzülen şey hep var mı? o kaldırılamıyo mu?
  • Arkadaslar oyunu yeni indirdim.evet oyunu herkes eleştiriyor ama cok oynayan biri değilim zaten ramazanda sahura kadar vakit geçsin diye falan kurdum oyunu. :)
    3 sorum var.

1.Oyunda top spin ile diğer vuruşun farkı oluyor mu.Hangisini nerde kullanıcaz yani ben pek farklarını göremedim ralli yaparken.(Diğer vuruş dediğim düz vuruyor , lob , slice atma ya da top spin değil diğer vuruş işte oyundaki adını unuttum).

2.Ben sadece without sign yapıp oynuyorum sign in yapınca ne farkı oluyor ? Sign in yapınca üyelik alımı falan var sanırım uzun iş diye ugrasmadım sign in yapınca ne olacak onu anlamadım yani ? Online mı oynamaya yarıyor yoksa daha fazla oyuncu mu açılıyor ?

3.8-10 tane oyuncu var farklı oyuncuları açmak için ne yapmak gerek.Mesela bi Almagro , Ferrer , Fish falan yok mu oyunda.
  • Çok sevdiğim bir oyun , vuruşlarda özellikle slow motion çok güzel olmuş
  • arkadaşlar oyunun setubunu yükledim . lounch the game yapıyorum ama fatal hata veriyor. '' failed to intialize games for windows live. this application will closed.
    nasıl düzeltebilirirm yardım ??
  • arkadaşlar ben oyunda 857 yıldıza ulaştım.Sonra master diye bi seviyeye çıktım.Sonra galiba 5. sezon olarak bi sezon geldi önüme.çok çok büyük turnuvalar vardı.Yani yeni bi sezon oynamanız için galiba herkesi geçmeniz gerekiyor yada belli bi yıldız sayısını. Ben 857 ile başladım.kaçla biter bilmiyorum. hadi hayırlısı.ayrıca master olmak için 850 yıldızı geçmeniz gerekio. ama yeni sezon için master lık şartmı bilemem
    arkadaşlar güncelliyorum. masterden sonra 950 yıldızla legend(efsane) kategorisine çıktım.ayrıca oyunun sonunda kralla maç yaptım,yendim, ve kral ben oldum. oyunu 1033 yıldızla bitirdim.tam kral oldum oyun bitti.heykelim dikildi falan filan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreaksu -- 6 Haziran 2013; 15:48:58 >
  • Kontroller nasıl bu oyunda? Klavye ile mi oynanıyor?
  • Hangi sürümü kurdunuz beyler? Skidrow, Reloaded? Bir de GFWL belası nasıl atlatılıyor oyun için? Torrent'den indiren varsa yorumlasın bir zahmet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunu bugün medimarkt ten aldım 10 liraya.Oyunu yükledim cd keyi girdim.Ama oyunda ana menünde online sekmesi kapalı.Nasıl halledicem bilen biri yardım etsin.Oyunu online oynamak için aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose_Gökhan

Arkadaşlar oyunu bugün medimarkt ten aldım 10 liraya.Oyunu yükledim cd keyi girdim.Ama oyunda ana menünde online sekmesi kapalı.Nasıl halledicem bilen biri yardım etsin.Oyunu online oynamak için aldım.

Aynı sorun bende de var bende playstoreden aldım . Bende de online sekmesi kapalı deli olacağım . Güncellemeyi aç bakalım güncelleme yapsın yine online kısmı kapalıysa demektir ki live kısmından var bişe :S Yinede yardım edin belki başka yolu vardır ?
  • quote:

Arkadaşlar oyunu bugün medimarkt ten aldım 10 liraya.Oyunu yükledim cd keyi girdim.Ama oyunda ana menünde online sekmesi kapalı.Nasıl halledicem bilen biri yardım etsin.Oyunu online oynamak için aldım.

Oyunu Steam ile mi oynuyorsun yoksa başka bir publisher mı Gfwl gibi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lightning7

quote:

Aynı sorun bende de var bende playstoreden aldım . Bende de online sekmesi kapalı deli olacağım . Güncellemeyi aç bakalım güncelleme yapsın yine online kısmı kapalıysa demektir ki live kısmından var bişe :S Yinede yardım edin belki başka yolu vardır ?

Ben hallettim oyun update yaptı düzeldi.Bir maç bile yaptım.A1 seviyesindeki adamı yendim.Beni küçümsedi :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lightning7

quote:

Ben hallettim oyun update yaptı düzeldi.Bir maç bile yaptım.A1 seviyesindeki adamı yendim.Beni küçümsedi :D

Bende hallettim çok kolaymış gerçi denemiştim ama ilk olmamıştı . Modem ayarı yaptım güncelleme yaptı oldu oh be :D Bende yendim bir iki kişi yanlız online hiçbirşeye benzemiyor çok zor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

Kontroller nasıl bu oyunda? Klavye ile mi oynanıyor?

Bunun cevabını bilen var mı? Oyunu almayı düşünüyorumda...
  • quote:

quote:

Kontroller nasıl bu oyunda? Klavye ile mi oynanıyor?

Bunun cevabını bilen var mı? Oyunu almayı düşünüyorumda...

Cevap çok basit klavyede oynarsın kolla oynarsın sorun olmaz ben ilk klavyede oynadım şimdi kolla oynuyorum ve güzel bir oyun tavsiye ederim . Sadece online kısmına tam alışamadım . En güzel tarafı arcade :D
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.