Şimdi Ara

Vintage Saatler & Güncel Saatler (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
19
Favori
24.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Velis'in çalışmasında herhangi bir problem var mı ? Saatin çapı ne kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TimeBoy

Velis'in çalışmasında herhangi bir problem var mı ? Saatin çapı ne kadar.

Çalışmasında her hangi bir sıkıntı yok. Çap 38 mm
  • Lanco saat satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 27 Kasım 2012; 16:58:40 >
  • Tommy Hilfiger Open Heart Automatic saat sayın mhdemir'e satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 8 Temmuz 2012; 12:05:42 >
  • Satıştaki iki Parnis de aklımı çeldi açıkçası Daha cumartesi günü bir Nautica aldım HB'deki çek ile çok çok uygun fiyata ama yine de hastalık işte...

Mesajım bulunsun ayın 15'inden sonra belki bir çılgınlık yapabilirim. Nasılsa İzmirdeyim ben de, iyi satışlar...
  • Seiko Cal. 7s26 Satılmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

Satıştaki iki Parnis de aklımı çeldi açıkçası Daha cumartesi günü bir Nautica aldım HB'deki çek ile çok çok uygun fiyata ama yine de hastalık işte...

Mesajım bulunsun ayın 15'inden sonra belki bir çılgınlık yapabilirim. Nasılsa İzmirdeyim ben de, iyi satışlar...

Teşekkürler, lakin kişisel tecrübelerime dayanarak bütçeyi zorlayacak çılgınlıklar yapmamak genelde daha iyidir
  • Tissot SeastarSeven

Saat ile birlikte normalde kullandığım deri kordonun yanında orjinal Tissot çelik kordon da verilecektir, zevkinize göre değiştirerek kullanabilirsiniz.
    Saati kasa ve camında çizik bulunmamaktadır.
    Kurmalı mekanizmadır.

Fiyat: 350 tl

bu saat duruyor mu?
    duruyor ise
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saati-tertemiz-orjinal-seiko-snaa2225p1-cift-kordonlu-92293538/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saati-bedava-bu-fiyata-quantum-barracuda-dalgic-92293083/detay/

farkı hemen veriyim.

• Bahsettiğiniz saat malesef satılmıştır.
  • Syn. exulza özel mesaj atmışsınız ben de cevap yazdım lakin mesajlarım size iletilemiyor, isterseniz telefonunuzu mesajla bana gönderin o şekilde dönüş yapabilirim.
  • p.m 4 gözle yeni model bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

p.m 4 gözle yeni model bekliyoruz.

Cevaplandı dediğim gibi bayramdan sonra İzmir'e döndüğümde bir aksilik çıkmazsa yeni bir kaç model eklemeyi düşünüyorum.
  • Yeni saatler için takip , hayırlı işler.
  • Teşekkürler
  • Parnis 44mm ve Tissot SeaStar cal. 781-1 Satılmıştır.
  • Tissot Seven satılmıştır.
  • Siyah-turuncu Tissiot Seven Auto. fantastik bir aletmiş, çok güzelmiş, hayırlı satışlar.
  • takıpihayırlı satıslar..butcem 150 tl uygun bı model varmı elınızde acaba?
  • @WinteR teşekkür ederim, gerçekten güzel bir saatti umarım alan kişide keyifle kullanır.

@yakamoz32 şuan ilanda satışta olan Velis var bir tek sizin bütçenize uygun eğer vintage saat düşünüyorsanız kaçırmayın derim
  • pm
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.