Şimdi Ara

Vintage Saatler & Güncel Saatler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
19
Favori
24.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 15 Haziran 2012; 14:15:32 >
  • saat delisi değilim ama ilandaki tüm saatlere hayran kaldım, özellikle ilanın başındaki saat harika
    iyi satışlar dilerim
  • Teşekkür ederim. Bu arada yeni saatler eklenmiştir. Bir de foruma özel bir promosyon yapayım, bu mesajımdan sonra forum üzerinden saat alan ilk kişiye ilanımda bulunan Atomik saat ücretsiz hediye edilecektir
  • senden son alana vermiyomusun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultimate45

senden son alana vermiyomusun

Yarın yolluyorum kargoyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 21 Temmuz 2012; 13:39:23 >
  • Anoma Automatic saat satılmıştır.

Atomik saat @ultimate45'e hediye edilmiştir.
  • Teşekkür ederim
  • s.a bir kaç gündür konuyu takip ediyorum elinize emğinize sağlık titiz birisi olduğunuz belli saatler çok güzel ve de özel sanırım bakımları yaplıyor beğendiğim bir kaç model var ama ne yazık ki satılmışlardan hele tissot çok hoş tu kısmet takibe devam edicez inşallah tebrik ve de teşekkür ederim
  • a.s. hoş mesajınız ve iyi dilekleriniz için asıl ben teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 20 Haziran 2012; 11:36:53 >
  • Tissot Visodate Seastar Seven Satılmıştır.
  • Merhabalar,Tissot Visodate Seastar iyiymis yaw, yetisememisim , alana hayirli olsun; fiyat ne kadar istemistiniz, merak ettim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba bahsettiğiniz saat 400 tl'ye satıldı.
  • tweaker nickli kullanıcı ile Tommy saat konusunda anlaşıp PTT kargo kapıda ödemeli bir şekilde gönderdim yalnız kişi kargoyu almadı, telefonlarımı da cevaplamadı ve bugün itibari ile saat geri geldi o yüzden Tommy saat tekrar satıştadır.

tweaker bu nickli arkadaşla önce havale sonra ürün dışında alışveriş yapmamanızı öneririm.
  • sen hangi saati öneriyorsun eddy
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.S.S.

sen hangi saati öneriyorsun eddy

Bu büyük oranda tercih meselesi sen güncel bir saat mi düşünüyorsun yoksa vintage mi? Spor mu ya da klasik mi? İsterseniz özel mesaj atın konuşuruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eddy

quote:

Orijinalden alıntı: B.S.S.

sen hangi saati öneriyorsun eddy

Bu büyük oranda tercih meselesi sen güncel bir saat mi düşünüyorsun yoksa vintage mi? Spor mu ya da klasik mi? İsterseniz özel mesaj atın konuşuruz.

Açıkçası kalsik bir saat düşünüyorum, zaten metal kasa bir saatim var. Çok anlamam saatlerden, gözüme hoş gelen, siyah deri kordonlu özellikle gömleğin üstüne gidecek ara sıra takılacak saat düşünüyorum. Hoş bu ay fazla masraf yaptım, belki önümüzde ki ay bir şeyler bakabilirim.

Hoşuma gidenler:
    Tommy Hilfiger Open Heart Automatic
    Parnis 44mm
    Velis

Ayrıca daha önce sattığın siyah deri kordonlu saatlerin hepsi de çok güzelmiş.. Keşke daha önce görseydim bu konuyu

• Takipte kalın öbür aya kadar muhtemelen yeni saatler eklerim bir de "Seiko Cal. 6309A " bu saat siyah deri kordonla da hoş duracağı düşüncesindeyim.
  • Teşekkürler takip edeceğim.

Seikonun modelinden daha önce kullandım. Bende Citizen'in otomatik saati var, rahmetli babamdan kalma. Kaç kere tamir gördü ama düzeni tutmadı maalesef, o yüzden kullanamıyorum.
  • pm attım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhdemir

pm attım...

cevaplandı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.