Şimdi Ara

Vintage Saatler & Güncel Saatler (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
19
Favori
24.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • satılmış olanları kaldırsanda boşu boşuna heves etmesek bizde
  • Rüyada Omega görmek neye delalettir Eddy :) ciddiyim dün senin ilanı tekrar gezdim (zevk olsun diye geziom haftada bir), rüyamda Omega Seamaster Ploprof 1200M alıyorum, ama bu modelin rüyamdaki model olduğunu sonradan öğrendim, aslında varlığından bile haberim yoktu, bir tek kordonu kalındı, örme gibi değil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lothier

satılmış olanları kaldırsanda boşu boşuna heves etmesek bizde

Zaten bütün satılmış olanlar yok bir de ilanı hiç görmeyen biri için önceki satılanlardan bazılarını görmesi iyi olur diye düşünüyorum ayrıca mekanizma bilgilerini v.s. koyduğum içinde ufak bir arşiv niteliği taşıyor konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Rüyada Omega görmek neye delalettir Eddy :) ciddiyim dün senin ilanı tekrar gezdim (zevk olsun diye geziom haftada bir), rüyamda Omega Seamaster Ploprof 1200M alıyorum, ama bu modelin rüyamdaki model olduğunu sonradan öğrendim, aslında varlığından bile haberim yoktu, bir tek kordonu kalındı, örme gibi değil :)

Rüyada Omega görmek, üç vakte kadar kolda görmeye delalettir :) Ploprof'ların özellikle yurt dışında ciddi anlamda hastaları var hatta Ploprof klüpleri dahi var ama bana da nasip olmadı elime almak, incelemek :) inş kısmet olurda senden ilerde bir inceleme görürüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 15 Temmuz 2013; 15:51:49 >
  • Eddy, Omega'yı takım elbisenin üstüne giysene, siyah gömlek filan :) bileklik olmamış.
  • Omega Cal.1030 Fransa'ya doğru yola çıktı.
  • Saatler harikaymis özellikle facebook sayfanizdaki saat için size ulasacagim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlan cok dolu ama satista olan 2-3 bilemedin 4-5 saat var. Satilanlari kaldirsan biraz temizlenir.

2-3 satir okuduktan sonra baktim alayi satilmis kalanlara bakmaya usendim vallahi.

• Daha öncede dediğim gibi mekanizma bilgilerini v.s. koyduğum içinde ufak bir arşiv niteliği taşıyor konu o yüzden silmek istemiyorum ve şuan satışta olan tek bir tane saat var.
  • Omega Seamaster ve Tissot Seastar satılmıştır.
  • param olsada ben alsaaam :D hayırlı satışlar:D
  • Teşekkürler :)
  • Merhaba size bir sorum olacak bende vıalux seri no:1524 olan bir bayan kol saati var herşeyiyle orjinal ve hala çalışmaktadır bu saat kaç yılında ve fiyat olarak ne kadar eder biginiz varsa beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: ozerar

Merhaba size bir sorum olacak bende vıalux seri no:1524 olan bir bayan kol saati var herşeyiyle orjinal ve hala çalışmaktadır bu saat kaç yılında ve fiyat olarak ne kadar eder biginiz varsa beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.Saygılar...

1974 yapımı olması lazım, değer konusunda saati görmeden net bir şey söyleyemesem de 60 tl'ye pek geçeceğini sanmıyorum.
  • https://www.zelyum.com/urun.php?Idd=49231 sizce bu vialux saati nasıl? Abime doğum günü hediyesi alıcam fiyatı da uygun geldi iyi midir sizce site almalı mıyım?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.