Şimdi Ara

Vintage Saatler & Güncel Saatler (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
19
Favori
24.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takip
  • Çok güzel saatler varmış gerçekten, hayırlı satışlar hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihancndn

Çok güzel saatler varmış gerçekten, hayırlı satışlar hocam

Teşekkürler
  • Tissot Le Locle Satılmıştır.
  • Gerçekten çok güzel saaatler varmış ama en güzelleri satılmış.
    yeni saatler ihtimaline karşı başlığı takip ediyorum ama sayfada çok fazla fotoğraf olduğu için sayfa çok geç yükleniyor..
    satılmış olan saatlerin fotoğraflarını düzenleyip direkt fotoğraf yerine link olarak bırakırsanız hem sayfaya fazla yük bindirmez hemde merak edenler kaçırdıkları fırsatları linke tıklayarak görebilirler :D
    hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ooppss

Gerçekten çok güzel saaatler varmış ama en güzelleri satılmış.
    yeni saatler ihtimaline karşı başlığı takip ediyorum ama sayfada çok fazla fotoğraf olduğu için sayfa çok geç yükleniyor..
    satılmış olan saatlerin fotoğraflarını düzenleyip direkt fotoğraf yerine link olarak bırakırsanız hem sayfaya fazla yük bindirmez hemde merak edenler kaçırdıkları fırsatları linke tıklayarak görebilirler :D
    hayırlı satışlar

Uyarınız için teşekkür ederim, bir ayarlama yapmaya çalışıcam.

Edit: Fotoğrafları small image yaptım umarım biraz yararı olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 30 Kasım 2012; 20:03:01 >
  • Parnis 45mm Satılmıştır.
  • yine döktürmüşsün dostum ..süper saatler
  • Seiko Cal. 6309 Satılmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayguru

yine döktürmüşsün dostum ..süper saatler

Teşekkürle dostum, yılbaşı öncesi bazı nedenlerden bayağa bir saat satışa çıkardık bakalım ...
  • Saatler inanılmaz güzel telefon almayacak olsam asla kacirmazdim hayırlı satışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seiko Cal. 7009 saatimiz satılmıştır. Japon olarak bir tek Citizen kaldı satışta...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 16 Aralık 2012; 13:24:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonel Sinek

Saatler inanılmaz güzel telefon almayacak olsam asla kacirmazdim hayırlı satışlar

Teşekkür ederim, yeni telefonunuz da şimdiden hayırlı olsun
  • Citizen Cal.8210 forum üyemiz @caco2'ye satılmıştır. Japonlar erken ayrıldı aramızdan, İsviçrelilerle yola devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 11 Aralık 2012; 14:57:13 >
  • Vialux Cep Saati Satılmıştır.
  • Saatim geldi, gerçektende fotoğraflarda ki gibi, 35 yaşındaki bir saatten bu kondüsyonu beklemiyordum
    Eddy gerçek bir saat sever
  • quote:

Orijinalden alıntı: caco2

Saatim geldi, gerçektende fotoğraflarda ki gibi, 35 yaşındaki bir saatten bu kondüsyonu beklemiyordum
    Eddy gerçek bir saat sever

Teşekkürler, güzel günlerde kullan dostum

Edit: Saatler bölümüne kolunda bir fotoğraf bekleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 13 Aralık 2012; 22:13:55 >

• Orien Mako'nun satışı bir süre askıya alınmıştır. Yurt dışından yeni bir saat siparişi verdim, o geldiği zaman bir kaç karşılaştırma yapmak istiyorum iki saat arasında. Sonrasında tekrar satışa açılacaktır...
  • Armida Cal. AS 1130 Satılmıştır.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.