Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Resitales

game of thrones sonrası oluşacak boşlukta bu diziye başlanır mı yoksa GOT sonrası çok yavan mı kalır ne dersiniz ?
    Güzel dizi. İlk sezonu izlersen sevebilirsin. Bence bir denemelisin.
  • Resitales kullanıcısına yanıt
    Bu dizinin farklı bir havası var hocam özellikle ilk 3 sezon çok çok iyidir, Kesinlikle izle derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resitales

game of thrones sonrası oluşacak boşlukta bu diziye başlanır mı yoksa GOT sonrası çok yavan mı kalır ne dersiniz ?
    3.Sezondan sonrası yavan kalır.
  • Resitales kullanıcısına yanıt
    Başlanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni sezonla ilgili herhangi bir bilgi filan yok dimi daha ?
  • Lan şerefsizim King harald gibiyim hatunlardan yana hiç şansım yok bu dizide King harald I tutuyorum aynı beni oynuyor canlandırıyor dizide sanki

• Ragnar, Lagertha, Bjorn hepsi hepsi benim bebeklerim Ivar, bir anti kahraman mısın villain mısın emin olamıyorum ama... seni de seviyorum galiba Yeni sezonu bekliyoruz efenimm.
  • yayın tarihi ile ilgili bi bilgi yok haala ama 2019 da çıkcak gözüküyor.
  • BOMBA İDDİA | Ragnar Lothbrok(Travis Fimmel) 6.sezonda..
    diziye dönüyor. Ayrıca Vikings Instagram sayfası, Ragnar'ın yaşlandırılmış bir fotoğrafını paylaşıp Ragnar'ı geri getiriyoruz demişti. Konuyla ilgili Redditte yapılmış mantıklı yorumlar var. Ragnar'ın yılanla kendisini tedavi ettiği, yılanlarla dolu evlerde yaşadığı bölümleri izledik, yani farklı yılanlara karşı bağışıklık kazanmış olması kuvvetle muhtemel, ayrıca Ragnar'ın oğulları çukurun kapaklarını açtığında bir ceset ya da iskelet bulamamıştı, bu durum Ragnar'ın dönüşüne dair açık kapı bırakıldığına işaret olarak yorumlanmış. Senaristlerin bıraktığı ipuçları olarak görülüyor.
    Kaynak:https://www.express.co.uk/showbiz/tv-radio/1166945/Vikings-season-6-spoilers-Ragnar-Lothbrok-return-snakes-clue-History-Amazon-Prime-video/amp

İddialar gerçekse bile Ragnar'ın 90 yaşındaki hali pek keyif vermez, bence hiç girişmesinler. Belki flashback tarzında gençliğinden yeni sahneler çekilip bölümlere serpiştirilebilir. O çukurdan kurtulduysa bile naptı, inzivaya mı çekildi bu adam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Det.Harvey Bullock -- 18 Ağustos 2019; 17:31:50 >

• Det.Harvey Bullock kullanıcısına yanıt
    Geri donup nolcak sanki zaten dizi sonlara geldi bilmiyorum ama guzel olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5. Sezonu nerde bulabilirim. 4 sezonu izledim.

• ragnar dönerse cidden bomba olur :)
  • bu bir tarih dizisi, her ne kadar tarihten yeterince sapmış olsalar da bence ragnar'ın dönmesi imkansız. keşke dönse orası ayrı
  • noxiousu kullanıcısına yanıt
    Neden imkansız olsun dizide malum tanrıları görmüşken
  • https://twitter.com/HistoryVikings/status/1181244588343910402?s=19

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragman bence iyi ama aynı konuları işliyorlar yine.
  • Fragman güzel ama nedense kendimi herhangi bir karaktere adayamıyorum. En büyük sıkıntı bu.
  • Final sezonu kaç bölümden oluşcaktı? 10 muydu?

• noxiousu kullanıcısına yanıt
    yanlış bilmiyorsam 10+10 şeklinde yine 2 kademe verecekler.
  • 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.